[app] Quick Settings

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

[app] Quick Settings

Příspěvek od Cheetah007 »

Quick Settings Free
ObrázekObrázekObrázek

Výborná aplikace, maximální spokojenost, pokud chcete aby se po vyp/zap funkce, aktualizoval i stav na dlaždici (v černém kolečko on, v opačném případě zmizí) je nutno se vrátit šipkou zpět, jako když chcete program ukončit, pokud se vrátíte "okénky" uprostřed, neaktualizuje se, autor to v popisu zmiňuje.
U dlaždic/tiles, se nechají nastavit dvě velikosti, používám tu malou, při ní je stav krásně zřetelný, když je funkce zapnutá, je vpravo nahoře, v černém "puntíku" napsáno On, když vypnuta, zmizí.
U nastavení "Celluar" tedy mobilních dat, si můžete druhým spodním posuvníkem (viz. screen 3), nastavit aby se zobrazil režim/rychlost připojení 3G/H+
Tohle je asi nejlepší co jsem v té změti toogle, connection tiles a widgetech našel, navíc tato app jako jedna z mála, zobrazí stav dané služby i v případě BT a GPS (polohové služby) většina ostatních to neumí, obsahuje též airplane, možnost ukončení hudebního přehrávače na pozadí, svítilnu pokud váš telefon disponuje LED a také jednoduchý indikátor stavu nabití baterie.

Popis všech funkcí a také vylepšení v posledním update je zde:
*** Update Content ***

- Flashlight, SOS, Siren Alarm, Morse Code Support Runing under the Lock Screen
- Add Morse Code
- Add Siren Alarm
- Add SOS
- Flashlight Switch
- Add Battery Energy
- Add Flashlight
- Supports Location Switch Status Detection
- Add Location Switch
- Add Close the Music
- Supports Bluetooth Switch Status Detection
- Switch Status

When you change the Switch Settings, please wait for the completion of the System Settings, and then press the Return key, it can avoid the Switch Status display incorrect.

- Network Interface

Network Interface function is used to detect the Cellular Network Interface Type. When you turn on the Cellular, it will detect automatically. If other connections are using currently, it will not detect.

- Enhance the running speed of the application

- Creating a Quick Tile

Press and hold the icon, select "pin to start" to pop-up menu options.

The tile can jump to the settings page, and convenient. When set to change, the tile will be prompt (except Airplane Mode).


Autor za app nepožaduje ani korunu, nicméně mu uděláte radost kladným hodnocením
If you like the Quick Settings, please give the Five-Star Rating, or through Donate to support our work, thank you!
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] Quick Settings

Příspěvek od Flynn »

Aplikace určitě dobrá, ale mně se nelíbí grafika, i když ctí metro styl. Raději používám aplikace od vývojářů Formentera Sunset: Bluetooth Tile, WiFi Live Tile, Cellular Live Tile a od AnKo Software Stop Music. U všech je volba nastavení ikony na dlaždici z bohatého výběru.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

[app] Quick Settings

Příspěvek od Cheetah007 »

Dík za tip na live tile od Formentera Sunset, pro Wi-Fi,Celluar a BT fajn aplikace a indikaci stavu mají také, navíc e nechá nastavit i symbol dané funkce, dle libosti prubnu.
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

[app] Quick Settings

Příspěvek od bigjohn »

Vyskúšal som, výborná appka.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

[app] Quick Settings

Příspěvek od Cheetah007 »

Jj...take velká spokojenost, používám ji jz třetí týden a jinou nechci, dříve zmíněné jsou dobré, mě tahle ale vyhovuje víc.
vormen
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 02, 2013 19:10
Zařízení: Lumia 920

[app] Quick Settings

Příspěvek od vormen »

ahoj, používám apku na lumii 520 a spokojenost. akorát nemůžu přijít na to, proč se mi na baterce připnuté na plochu nezobrazuje stav v procentech. na BT, wifi a 3G to ukazuje normálně. pokud najedu přímo do programu, kde jsou všechny funkce, tak na ikoně baterky ten stav je, na ploše ale ani za nic :-(
blanicky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pát zář 27, 2013 13:04
Zařízení: Lumia 820

[app] Quick Settings

Příspěvek od blanicky »

zlatý Insider pro :-)
vormen
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 02, 2013 19:10
Zařízení: Lumia 920

[app] Quick Settings

Příspěvek od vormen »

ten jsem zkoušel a moc mě to nenadchlo, teda jestli jsem ho dobře pochopil. na ploše má dlaždici bateri, kde ukayuje procenat. po kliknutí se spustí, což trvá dlouho a následně pro zap/vyp třeba wifi musím další klik a následně další. to je moc nadlouho, quick je na dva kliky a rychlej. kdyžtak mi to pls vyvrať, hledám nějaký rozumný řešení, díky.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů