[app] Turistický Deník - zjistěte seznam vizitek v okolí

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
NiceOne
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon črc 29, 2013 10:09
Zařízení: Nokia Lumia 630

[app] Turistický Deník - zjistěte seznam vizitek v okolí

Příspěvek od NiceOne »

Tak mi odpověděli z TD, že absolventské vizitky po skončení akce z databáze odstraňují. Což mě moc nepotěšili, protože když si budu chtít vizitku přidat do aplikace později, tak se mi to nepodaří. :(
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

[app] Turistický Deník - zjistěte seznam vizitek v okolí

Příspěvek od shicola »

Zkusim to probrat s Adminem, necha se s nim dohodnout. Už dneska mi posila smazane vizitky....
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

[app] Turistický Deník - zjistěte seznam vizitek v okolí

Příspěvek od shicola »

Ješte ten seznam navštívených, můžeš naplnit buď synchrnonizací s webem TD a nebo na OneDrive můžeš vytvořit soubor (nejlépe udělat zálohu pár vizitek a pak ho na OneDrive doplnit o zbývající)
NiceOne
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon črc 29, 2013 10:09
Zařízení: Nokia Lumia 630

[app] Turistický Deník - zjistěte seznam vizitek v okolí

Příspěvek od NiceOne »

Ahoj,

(tentokrat snad do spravneho tematu :) )

Prehledova mapa je momentalne na mem telefonu (Lumia 630) neskutecne pomala. Je to vada pouze me konfigurace, nebo cele aplikace? Driv to bylo urcite rychle. Nezobrazovaly se drive na mape pouze navstivene vizitky? Mam pocit ze ano. Prosim zvaz, zda by bylo mozne udelat konfiguracni volbu na zaklade ktere by se v mape zobrazovaly jen navstivene/jen nenavstivene/vsechny?

btw: co offline mapa? Stale neni v planu? :)

Dik :)
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

[app] Turistický Deník - zjistěte seznam vizitek v okolí

Příspěvek od shicola »

Ahoj, mám rozpracovaný update, který vrátí zpátky rádius hledání, který omezí počet vizitek v okolí.
Nyní se v mapě zobrazují všechny vizitky, což je dneska už přes 4000, a to dost zatěžuje.
Release bude tak do týdne.
Pokud jsi na kartě v okolí, tak tam se zobrazují vizitky v okolí (aktuálně všechny), pokud jsi na kartě navštívené, tak pouze ty, které máš ve sbírce.

Co se týká offline mapy, tak ta bude, až aplikaci předělám jako univerzální - čekám až jak to dopadne s WP10, abych to nepředělával 2x. Nyní jsou mapy pouze online, protože zas držím zpětnou kompatibilitu s WP75.
NiceOne
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon črc 29, 2013 10:09
Zařízení: Nokia Lumia 630

[app] Turistický Deník - zjistěte seznam vizitek v okolí

Příspěvek od NiceOne »

shicola píše: Pokud jsi na kartě v okolí, tak tam se zobrazují vizitky v okolí (aktuálně všechny), pokud jsi na kartě navštívené, tak pouze ty, které máš ve sbírce.
Super! To jsem nevedel, ze to takto funguje. To je idealni stav :)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 34 hostů