[app] StreetAlert - sleduje zásahy a výjezdy hasičů apod.

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Pepa
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte bře 27, 2012 18:55
Zařízení: Nokia

[app] StreetAlert - sleduje zásahy a výjezdy hasičů apod.

Příspěvek od Pepa »

Aplikace StreetAlert sleduje zásahy a výjezdy jak hasičů tak i strážníků PČR.

Zatím je toto sledování dostupné pro Jihomoravský a Královéhradecký kraj.

V průběhu roku budou doplňovány další kraje a nová funkčnost.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
mceza

[app] StreetAlert

Příspěvek od mceza »

Aplikace potřebuje ještě trochu poladit, ale jinak nabízí zajímavý přehled o dění v okolí.

Nejvíc mi vadí, že delší texty přesahují mimo obrazovku a nelze scrolovat.
steetalert.png
(69.51 KiB) Staženo 411 x
Také chování aplikace by chtělo ještě trochu poladit. Například když mi každou chvíli na zlomek vteřiny vyskočí status bar "stahuji data", ale hned zase zmizí a zas hned vyskočí. Je to dost rušivé...

Snad to bude v další verzi lepší :-)
Pepa
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte bře 27, 2012 18:55
Zařízení: Nokia

[app] StreetAlert

Příspěvek od Pepa »

diky za pripominky, podivam se na to a do dalsi verze doladim... pokud budes mit jeste nejaky napady, co bys rad v aplikaci videl, tak urcite napis...
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] StreetAlert

Příspěvek od matoman »

pekna aplikacia, bohuzial graficky zle navrhnuta. Zladit okraje/marginy, podla metrogrid, velkost pisma. Nedaval by som to do pivotu, tam sa mapa nehodi, A neviem ako to funguje, ale mne sa nic nenacitalo, neviem ci je vypadok alebo naozaj ziaden vyjazd.

A tiez nechapem ako ti ti preslo do store a nemas ziadne privacy policy ohladom GPS :-) viem, ze niekedy za to celkom buzerovali. :)
Pepa
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte bře 27, 2012 18:55
Zařízení: Nokia

[app] StreetAlert

Příspěvek od Pepa »

na ty okraje se podivam, velikost pisma? jaky konkretne pismo myslis? S tou mapou se mozna taky jeste neco udela...nejaky napad? :) ohledne nenacitani: a odkud ses? me to funguje...

jinak jsem tam nahral update ohledne toho scrollovani, takze to by snad v pondeli melo byt opraveno...a dalsi veci doresim postupne...
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] StreetAlert

Příspěvek od matoman »

som z Prahy, ale cakal som, ze to natiahne celu cr. I po vypnuti polohy v nastaveniach to nenatiahne nic.

EDIT: v nastaveni som nastavil vacsi polomer a uz to ide.


Velkost pisma:

napr v nastaveni mas polozky z velkymi pismenami "Zapnuto" ale agent ma male pismeno "zapnut".
Podobne v sezname, niektore udalosti su VELKY, niektore Velkym, niektore malym, viem, ze to tak poskytuje zdroj dat, ale v aplikacii by si ich mohol zjednotiti

Inac je nejaky dovod, preco listview v "seznam" pivote konci tak 50px pred dolnym menu a nie je do konca?

Potom tlacidlo moje poloha, by mohlo nieco napisat, pripadne byt deaktivovane, ak som GPS vypol v nastaveniach.
Tlacidlo "nastav polohu" sice neviem co robi, lebo mam trial, ale ikonka je rovnaka ako ikonka pre pin aplikacie na startscreen a je to celkom matuce.
Pepa
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte bře 27, 2012 18:55
Zařízení: Nokia

[app] StreetAlert

Příspěvek od Pepa »

ad data: viz popis aplikace..."Zatím je toto sledování dostupné pro Jihomoravský a Královéhradecký kraj."....

to pismo upravim do dalsi verze taky, diky za postrehy...

jinak tam dole ma byt reklama, ale netusim proc se mi tam nejaka nezobrazuje...nemas s reklamou pres PubCenter zkusenosti? jinak zkusim asi zalozit tady ohledne toho vlakno...
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] StreetAlert

Příspěvek od matoman »

s reklamou nemam skusenosti, ale pravdepodobne sa nezobrazuje nic, lebo v CR nie je podporovana, alebo nejamu ziaden obsah. Ked uz tam chces mat reklamu (co je pre lokalnu CR aplikaciu zbytocnost), tak doporucujem adDuplex.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů