[app] Push Hockey (CZ,SK) - sledujte textový přepis zápasů

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
vaclavjirovsky
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 15, 2012 10:45
Zařízení: Nokia Lumia 720, 800

[app] Push Hockey (CZ,SK) - sledujte textový přepis zápasů

Příspěvek od vaclavjirovsky »

Nestíháte sledovat zápasy české nebo slovenské hokejové reprezentace v televizi?

Aplikace Push hockey vám v reálném čase poskytne textový přenos všeho, co se děje na ledě. Aplikace vás také upozorní na důležité události pomocí push notifikací.

Obrázek


Aplikace je k dispozici pro český i slovenský tým na Windows Phone Store.

Plná verze

CZ verze:

Obrázek

SK verze:

Obrázek

---

Update 8.2.2014 - nový design aplikace, opraveno pár chyb. Také hodně uživatelů volalo po verzi pro vyzkoušení, proto jsem vytvořil verzi Lite, která na rozdíl od plné obsahuje reklamu a neumožňuje push notifikace.

---

Lite verze

CZ verze:
Obrázek

SK verze:
Obrázek



Stále platí: Za feedback budu vděčný :-)
vaclavjirovsky
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 15, 2012 10:45
Zařízení: Nokia Lumia 720, 800

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od vaclavjirovsky »

--- Vyhrazeno pro changelog ---
el_lama
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: pon bře 10, 2008 13:43
Zařízení: Lumia 830

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od el_lama »

Zajimave, co je zdrojem dat?

IMO: Nicmene nevim, jestli jsem ochoten za to dat $1. Neni to o castce, ale tak nejak mi to prijde jen na jedno pouziti. Pokud by to bylo rozsireno i na jine udalosti, tak asi ano. Ale zde se obavam o ty data a taky nic moc podporu autoru u ceskych app. Vyjma Meteopressu (a mozna dalsich, at se nekoho nedotknu).
vaclavjirovsky
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 15, 2012 10:45
Zařízení: Nokia Lumia 720, 800

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od vaclavjirovsky »

Partnerem dodávajícím data je server Onlajny.com, není důvod se obávat.

Aplikace není jenom na jedno použití, bude zobrazovat všechny zápasy na mistrovství a další zápasy co budou v různých turnajích, na olympiádě apod.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od CageJ »

chvalim, dobra APP
el_lama
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: pon bře 10, 2008 13:43
Zařízení: Lumia 830

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od el_lama »

Ok, diky. Pak je tedy vse ok.
vaclavjirovsky
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 15, 2012 10:45
Zařízení: Nokia Lumia 720, 800

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od vaclavjirovsky »

Tak dneska to jelo poprvé naostro, pokud jste objevili nějaký bug, prosím sdělte mi ho sem do komentářů nebo SZ.

Díky!
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od dwbmb »

Stáhl jsem, během tří minut odinstaloval a vymlátil z podpory peníze zpět. Po zapnutí error Nejdou zaregistrovat push notifikace, neukaze ani skore, tvari se, ze zapas ani nezacal (po druhe tretine).
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od matoman »

ked tak oficialna IIHF aplikacia nofitikuje spolahlivo... a je zdarma...
Ale ak autor rozsiri aplikacie i mimo MS tak by to malo cenu instalovat.
el_lama
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: pon bře 10, 2008 13:43
Zařízení: Lumia 830

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od el_lama »

Btw proc aplikace nema trial? Duvod proc bych si aplikaci nekoupil, protoze nemam zaruceno, ze je aplikace napsana v poradku.
vaclavjirovsky
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 15, 2012 10:45
Zařízení: Nokia Lumia 720, 800

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od vaclavjirovsky »

dwbmb píše:Stáhl jsem, během tří minut odinstaloval a vymlátil z podpory peníze zpět. Po zapnutí error Nejdou zaregistrovat push notifikace, neukaze ani skore, tvari se, ze zapas ani nezacal (po druhe tretine).
Škoda, sledování jediného zápasu jsem měl špatně nastavené (16.5.2013 proti Švýcarům) a opravil ho až ke konci první třetiny (moje chyba, ale byla to první třetina). Po úplně prvním zapnutí na zařízení bohužel vždy naskočí tato hláška a je to zapříčiněno chybou v systému - většina aplikaci se prostě zatváří že push notifikace zaregistrovala a to že se to nestalo ignoruje. Protože tahle aplikace na nich staví, udělal jsem app tak, aby zahlásila, že se to nepodařilo aby to uživatel věděl na čem je a zkusil znovu aplikace zapnout. Doporučuju si to rozmyslet, chápu, že app se zrovna vám nepředvedla jak měla ale jednalo se o špatnou konstelaci hvězd a k tomu i náhodu.
matoman píše:ked tak oficialna IIHF aplikacia nofitikuje spolahlivo... a je zdarma...
Ale ak autor rozsiri aplikacie i mimo MS tak by to malo cenu instalovat.
Oficiální IIHF app nemluví česky (ani slovensky) a co vím tak nezobrazuje detailní zprávy, pouze skóre. Tato app není pouze na IIHF mistrovství, ta se váže spíše k českému týmu (a zápasům co hraje), takže provoz app neskončil.
el_lama píše:Btw proc aplikace nema trial? Duvod proc bych si aplikaci nekoupil, protoze nemam zaruceno, ze je aplikace napsana v poradku.
O trial uvažuji, chápu že je to hmatatelnější než screenshoty. Zase na druhou stranu trial která funguje většinou týden by stačila skoro na celé mistrovství. Navíc teď nějakou dobu žádné zápasy nebudou a nebude moc teď co testovat. Jinak za app se zaručuji že je napsaná v pořádku - ani jednou zatím nespadla a až na ten zápas 16.5 fungovala spolehlivě (taky to, že až do tohoto zápasu tu žádné negativní komentáře nebyly).
Fireman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: pon led 26, 2009 15:12
Zařízení: Samsung Omnia W

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od Fireman »

Nevím jak ostatním, ale mě oficiální aplikace IIHF přišla dost tragická. Docela chaotická a nespolehlivá, první dva dny co jsem ji měl nedokázala načíst data. Když spustím aplikaci vyskočí na mě Menu s položkami týmů, zápasů, novinky... atd.. ale přitom ve "vedlejším okně" jsou tyto položky také. Když dám Šipku zpět, tak místo "vyskočení z aplikace" se dostanu do "skrytého menu" s výběrem Turnaje (Muži, Ženy, Do 20let...) prostě chaos... Chápu, že to automaticky skáče do turnaje který jsem si vybral při prvním spuštění, ale stejně, je to takové né uplně šťastné řešení.
A na notifikace jsem nenarazil, v nastavení mám pouze "Clear notification" ale nic víc...
H_Rocky
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 29, 2011 9:08
Zařízení: HTC HD2, HTC Sensation XE, HTC Windows Phone 8S

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od H_Rocky »

Tip pro autora-co doplnit sledování zápasů nejen repre, ale i ELH?
Taková app na WP chybí.
vaclavjirovsky
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 15, 2012 10:45
Zařízení: Nokia Lumia 720, 800

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od vaclavjirovsky »

Díky všem za nápady a komentáře tady. Abych uspokojil poptávku na vyzkoušení si aplikace, příští verze aplikace (která půjde na store v nejbližších dnech) bude dostupná i v lite verzi s reklamami a bez push notifikací.

Jinak připomínám, že zítra (29.8.2013) je první zápas Czech Hockey Games 2013 a app ho samozřejmě bude přenášet (nezapomeňte app zapnout před začátkem zápasu ať můžete dostávat push notifikace)!

----

H_Rocky píše:Tip pro autora-co doplnit sledování zápasů nejen repre, ale i ELH?
Taková app na WP chybí.
On je problém s těmi daty, od onlajnů mám domluvenou pouze reprezentaci. Kdyby se našel poskytovatel dat, není vůbec problém.
M.A.T.O
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 30, 2013 11:24
Zařízení: NOKIA Lumia 710

[app] Push hockey (CZ,SK)

Příspěvek od M.A.T.O »

mohol by si upravit aby appka bola v trialmode? chcem si ju vyskusat aby som vedel ci sa oplati kupit :)
vaclavjirovsky
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 15, 2012 10:45
Zařízení: Nokia Lumia 720, 800

[app] Push Hockey (CZ,SK) - sledujte textový přepis zápasů

Příspěvek od vaclavjirovsky »

Ještě jednou díky všem za názory, snažil jsem se většinu zapracovat.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů