České banky a aplikace pro Windows Phone?

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od murder »

A proto, ze WP je mrtvý systém (proboha kdy už konečně přestanete psát tyhle stupidní kecy...) tak Air aplikaci plánuje:

jsme rádi, že nám píšete. Mrkneme se společně na mobilní aplikace.
Zatím nabízíme mobilní bankovnictví pro iPhone a nově i pro Android. Na to, jak tyto aplikace vypadají, se můžete podívat sem.
Určitě Vám moc děkujeme za podnět. Vždy je dobré, když víme, ve které oblasti se ještě můžeme zlepšit. Mobilní aplikaci pro Windows Phone do budoucna plánujeme. Kdy spatří světlo světa Vám zatím neumím napsat.
Kdybyste potřeboval ještě cokoliv vědět, určitě nám zavolejte na 840 30 30 30 denně od 7:00 do 22:00 hodin, nebo pošlete e-mail na [email protected].
Přeji Vám krásný den
Marie Březková / Kontaktní centrum
Air Bank a.s. / člen skupiny PPF

Proto je potřeba banku bombardovat dotazy na aplikaci, třeba i s příslibem odchodu se zmíněním funkční konkurence např Fio, která je velmi podobná nabídkou...
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od jaroslavii »

Fio banka je super! Mam ji. A i aplikaci v mobilu. Zadny problem. :)
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od M.BoBo »

I KB už má appku pro Windows phone. Jen se déle čekalo jak se minoritní platforma pohne. A mírně stoupá, i když pomalu.
Osobně si myslím, ze díky levnějším lowendum.
mceza

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od mceza »

Pro mě bylo obrovské překvapení, že takovému pomalému molochu, jakým je Komerční banka trvalo vydání WP aplikace necelý rok od uvedení WP8. Na KB to je obrovský úspěch.
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Re: České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od MgX »

dvzd píše:
djkure píše:Já mám mBank, AirBank a GE Money. Ve všech třech případech mám s WindowsPhone smůlu :(
WP je mrtvy system, to je bez debat. Banky proste jen spravne rozlisuji, ktery system ma budoucnost a ktery ne.
Nevím, proč je mnoho lidí tak moc frustrováno existencí tohoto mobilního OS. Každý se snaží v dnešní době vypadat, jako člověk jdoucí cestou k totální svobodě. Nesnese žádná omezení. Nicméně mu vadí, že na trhu existuje větší konkurence - proč? Proč by mně mělo vadit, že si mohu vybrat z několika OS? Nebo by bylo lepší nechat jen jeden?

Obdobný stav máme v TV. Část lidí hrozně kritizuje plazmu, druhá část LCD. Proč by mně mělo vadit, že si mohu vybrat?

Je to v nás lidech, přátelé. V hubě svobodu, ale v hlavě pouta pro druhého. Hlavně když JÁ.

Ad KB a její aplikace.
Myslím, že KB měla prioritu - překopat internetové bankovnictví, aby nebylo třeba řešit věci přes JAVA. A samozřejmě si je instituce vědoma odlivu klientů do jiných, řekněme - modernějších, finančních ústavů.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od dvzd »

Berte to tak, že Android a iOS možná v konkurenci s COS (China Operating System) obstojí, WP ne. Banky to v 99 % pochopily, že nemá cenu investovat do aplikace na mrtvém operačním systému.
http://www.zive.cz/bleskovky/cinane-vyv ... fault.aspx
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od hudyss »

Koukám, že je tu další vědma :tlem:
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od mimonaut »

Nekrmit! :-D :-D
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

Z velkých bank, zatím stále chybí dost rozšířená ČS, nepřímo to slíbili koncem loňského léta na FB ale zatím ani ťuk.
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od MgX »

Cheetah007 píše:Z velkých bank, zatím stále chybí dost rozšířená ČS, nepřímo to slíbili koncem loňského léta na FB ale zatím ani ťuk.
ČS se potýká s opakovanými útoky a podvody v tomto směru. Myslím, že má hodně práce ...

... i kdyby byl WP mrtvý, tak mi je to jedno. Již nyní mám to nejdůležitější co jsem potřeboval. Je zajímavé, že na tento totálně nevhodný, neohrabaný, příliš uzavřený, jednoduchý a již dávno mrtvý systém přibývají další aplikace - dokonce ty z řad pokročilých. Asi ještě kucí programátorští nevědí, že dělají něco pro mrtvoly :grin:

dvzd on stačí jeden velký problém a pár menších a půjde postupně do kytek jakýkoliv systém. Do kytek neznamená, že skončí definitivně, ale že počet telefonů s ním se postupně dramaticky sníží. Jo a Čína je schopna převálcovat kde co a kde koho :wink:
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od mimonaut »

Cheetah007: je to tak a právě to byl poslední impulz k tomu, abychom u nás doma změnili všichni banku :-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Flynn »

Tak jako ČSOB, tak i ERA má podobnou aplikaci jak pro WP, tak i pro Android. Obě, ač rozdílné, jsou funkční a dobře ovladatelné.
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od hamoun »

ja spokojene uzival CSOB - moc pekna aplikace - ale tech vselijakych poplatku.
presel jsem k Fio bance - taky moc pekna aplikace, neumi tolik veci - chybi mi platba operatorum.

k Fio jsem presel proto, ze to byla prvni banka bez poplatku, co nabidla app pro WP8 :)
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

mimonaut píše:Cheetah007: je to tak a právě to byl poslední impulz k tomu, abychom u nás doma změnili všichni banku :-)
Nj jasně tak sporka je v pohode kdyz mas dobre nastavenej ucet, ja IB pouzivam prakticky jen na stolnim pc a pro rychly prehled na iPadu mini..na androidu s rootem a nekterymi app co muzou cist kdo vi co radeji ne.....kazdopadne platby a prevody jsou v pohode, ib posila jeste smsku na druhy telefon s autorizacnim kodem takze to je jistota. 8-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od htcjirka »

ib posila jeste smsku na druhy telefon s autorizacnim kodem takze to je jistota.
I s tim uz si dokazou hackeri poradit.Nedavno o tom byl clanek.
jasně tak sporka je v pohode kdyz mas dobre nastavenej ucet
Ani to neni v pohode a nicemu to nepomuze,sporka ma bohuzel veskere sluzby hodne derave.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

Tak já to spíš směřoval na cenu..
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Re: České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od dvzd »

htcjirka píše: Ani to neni v pohode a nicemu to nepomuze,sporka ma bohuzel veskere sluzby hodne derave.
Ale aplikace Ceske sporitelny pro WP derava neni a "nikdy nebude". :mrgreen:
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

Nemam s ib od ceske sporitelny na PC jediny problem, nevim proc ta kritika....diru muzou hackeri najit u kterekoliv banky stejne tak jako je neustale nalezaji u win na pc, je to boj hackeri vs. spravci te ci one firmy.
dungis
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob zář 20, 2008 13:09
Zařízení: Nokia Lumia 520

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od dungis »

IB od ceske sporitelny pouzivam jiz mnoho let, jelikoz se se toulam po zahranici a provadim hromadu transakci mesicne a nikdy jsem nemel zadny problem. v zahranici platim kartou, platim kartou na nate i pouzivam IB a nikdy se nic nestalo. za me je ceska sporitelna v pohode

edit: vsechny problemy maji svuj puvod u uzivatelu a nikde jinde
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

České banky a aplikace pro Windows Phone?

Příspěvek od Cheetah007 »

Taky ti jednou do mesice chodi zpravy o utocich na ib?
Me naposledy ta ze si uzivatel stahne pro wp,ios ci android app ktera se tvari ze je od nich a po instalaci samo vyzaduje veskere udaje.

Pokud jde o bezpečnost, IB Servis 24, používám prakticky jen na stolním PC s legálními Win7 Ulitimate 64bit, aktivovaným integrovaným firewallem a antivirem od MS tedy Security Essentials, na iPadu Mini jen zřídka pro rychlé zjištění zda vše odešlo jak mělo, zůstatku a podobně...transakce,tp,platby a tak, dělám výhradně na PC bedně. :-)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 61 hostů