[app] Chronos Calendar - alternativa interního kalendáře

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od bigjohn »

Programátor Chronosu môže pracovať len potiaľ, pokiaľ ho Microsoft pustí.....Z toho napríklad vyplýva aj to, že opakované udalosti si musíš zadať do WP kalendára a potom zosynchronizovať....ja používam-testujem teraz poslednú Betu a závažné problémy som nezistil
A vieš o inom, lepšom ?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od Flynn »

pepiinoo - Možná se ti bude zdát, že příliš Chronos propaguji, ale chci, abys věděl, že jsem s ním poměrně dost spjat, i když nejsem jeho autorem. Již delší dobu ale s autorem spolupracuji, a tak si dovolím tvrdit, že do problematiky aplikace dost vidím. Když napíšeš, že za dvacku je pro tebe taková aplikace drahá, tak mám pocit, že s takovým člověkem nemá smysl se vůbec bavit. Jeho mysl se ubírá jinudy. Za těch 20 Kč si můžeš tedy dát jedno pivo a za dvě hodiny už nevíš, žes nějaké měl.
Velkolepost Chronosu je v tom, že je široce mezinárodní, protože škála národností v něm neustále stoupá. To nakonec můžeš vidět v menu Národnosti. Z celého světa (!) se ozývají většinou kladné ohlasy a jejich znění můžeš nalézt na FB Almanackan https://www.facebook.com/SvenskaAlmanackan" onclick="window.open(this.href);return false;, ale i na americkém a jiných WP Storech. V podstatě jsou uživatelé spokojeni a mnozí říkají, že aplikace je nejlepší projekt pro WP, a že je až moc levná.
Jeho široké možnosti dělají složitějším i nastavení, což je ale pochopitelné, přesto se ale nastavení od jeho počátků zjednodušilo. Problém tedy asi bude už ve filozofii náhledu na něco takového, kdy prvotním odrazujícím aspektem je přesvědčení, že cena je příliš vysoká. To samo od sebe již může způsobovat averzi a s tímto vědomím je pro tebe vše špatné, složité a k ničemu. Opačným přístupem bys docílil toho, že aplikace je velmi šikovná a na to, kolik omezení od Microsoftu ji brzdí v dosažení dokonalosti, je velmi dobře propracovaná a dokáže se vyrovnat i s těmito omezeními. V podstatě je u něho nutná spolupráce s vestavěným Windows kalendářem a také s kalendáři svých účtů. Všude je ale potřeba mít pořádek, jinak se může stát, že ti Chronos zobrazí strašný chaos. To není jeho nedostatek, on se prostě jen synchronizuje s tím, co je mu dodáno.
Možná sis toho nevšiml, ale zkus se podívat sem http://wmmania.cz/software/kancelar/chronos-calendar/" onclick="window.open(this.href);return false; kde najdeš průvodce základním nastavením. Možná se ti potom, až pochopíš, jak funguje, bude s kalendářem lépe pracovat a třeba se ti nakonec začne líbit. Jen to, proboha, hned neodsuzuj, protože tak se nikam nedostaneš.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od htcjirka »

pepiinoo se bohuzel neprokousal nastavenim,takze pak z nej padaji nesmysly ,ktere ve svem prispevku vyjmenoval.
Nefunguje spise mysleni tohoto uzivatele.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od Flynn »

Autor Chronosu pracuje na dalším update aplikace. Prvořadým problémem bylo to, že některé telefony automaticky neaktualizovaly dlaždici na další den. Toto se stalo i po posledním update u mě, kdy dlaždice setrvávala na předchozím datu. Pokud se odstranil obrázek na pozadí, dlaždice fungovala. S obrázkem začala záhadně fungovat po přechodu z května na červen. Následně jsem testoval nějaké beta verze, kde byl tento bug eliminován.
Poslední beta ze včerejška napovídá, co lze očekávat v příští ostré verzi.
1. Možnost přepnutí zobrazení počtu událostí na dlaždici - bude tam stávajících 4:6, dále zvýšení počtu na 6:6, snížení na 3:4 a poslední možnost 2:2. Tato volba navíc přináší změnu zobrazení dlaždice pro ty, co volali po výraznějším Metro stylu. Náhled můžete vidět na Facebooku CHRONOS https://www.facebook.com/ChronosCalendar" onclick="window.open(this.href);return false; a nově také na screenshotech k aplikaci na store.
2. Pro ty, které zajímá pravidelnost aktualizace dlaždice, přibyla vypínatelná volba zobrazení času, kdy k tomu naposledy došlo. Opět, u některých telefonů neprobíhal tento proces pravidelně 2x za hodinu a bylo nutno to sledovat a zaznamenávat. Z toho pak autor mohl vycházet při dolaďování. Tato zjednodušená funkce (pro zkoumání obsahovala více diagnostických údajů) se nyní stává součástí aplikace.
Doufejme, že problémy, spojené s nespolehlivostí dlaždice, budou již vyřešeny ku prospěchu tisíců uživatelů kalendáře.
3. Pro nastavení barev byla kompletně změněna barevná paleta, která dovoluje nepřeberné množství možností barevného přizpůsobení. Je na každém, jak si s tím pohraje, využije barev, jejich transparence a všech kombinací.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od icepoint »

Proc stale nejde upravovat udalosti vytvorene v PC z live kalendare.WeekView to umi,Chronos je lepsi,ale toto neumi,ted jsem zkusil upravit-vymazat kazdorocne se opakujici celodenni udalost vytvorenou v PC,Wv v pohode,Chronos nic? Delam neco blbe?

Zvlastni,kdyz tu udalost upravim pomoci WV,jde pak uz upravovat i v Chronosu.Ale napr.udalosti z kalendare narozenin upravit chronos neumi i kdyz WV ano? Ale faktem je ze u kalendare narozenin je napsano jen cteni.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od Flynn »

Protože minulý týden jsme v jiném vláknu tuto otázku rozebírali, zkusil jsem, jestli jdou editovat události vytvořené v PC v Outlook kalendáři. Nezkoušel jsem ale kalendář, který je tam pevně integrovaný. Ten ani nemám povolen k synchronizaci, protože údaje z něj (narozeniny, které tam mám u kontaktů) mi pak v Chronosu duplikují tyto opakované události a navíc je oznamují svým vlastním způsobem, který mi nevyhovuje.
Mám ale vytvořeny kalendáře vlastní, každý pro něco jiného (Jmeniny MS, Narozeniny MS a třetí jsem si nazval jako Nezapomeň MS). To MS znamená, že jsou to kalendáře z Outlooku. V Google účtu mám totiž stejně pojmenované kalendáře (Jmeniny a Narozeniny obsahují shodnou databázi jako u MS kalendářů) a mám u nich zkratku G. Které si přidám do synchronizace s Chronosem, ty mám pak při tvorbě událostí na výběr včetně interního "chronosovského". Ty zkratky tam mám právě proto, aby se mi to nepletlo a navíc je mám všechny rozlišené barvami. Mám synchronizované všechny vlastní kalendáře z MS účtu a kalendář Nezapomeň ještě i z Google účtu. A právě tyto vlastní kalendáře fungují (edituji stejně jen kalendáře Nezapomeň), ale zjistil jsem, že jmeniny a narozeniny, které obsahují mé vlastní databáze, editovat nejdou. Když ale v Chronosu zvolím pro vytvoření nové události kalendář jmenin, resp. narozenin, tak je okno pro tuto událost vybavené editačními funkcemi. Dál jsem se ovšem ve zkoumání nedostal, protože nemám důvod to řešit. Tyto dva kalendáře stejně needituji. Vlastní kalendáře Nezapomeň (MS i G) mi ale fungují obousměrně, pokud jde o editaci.
Možná to vypadá moc složitě, jak to mám provedeno, ale kvůli zobrazování svátků na Lock Screenu (což je záležitostí WP kalendáře) a také v Chronosu, jsem to vyřešil tímto způsobem. Synchronizace Chronosu funguje se všemi kalendáři perfektně a je na každém, jak si to zkombinuje. Pak není potřeba se bát duplicitních událostí, pokud jsou zapsány všechny naprosto shodně (mám na mysli jmeniny a narozeniny). A proto mám ony kalendáře s názvem Nezapomeň. A teď jsem tě asi dokonale zblbnul, co? :lol:
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od icepoint »

Jo,ztratil jsem se.Neuraz se,ale pouzivam MS a uz z principu nechci a nehodlam pouzivat sluzby google,pokud nemusim a jsou jine podobne alternativy. Nerozumim proste,proc mi ms kalendare- udalosti, z live uctu nejdou editovat v chronosu,kdyz to WV umi a chronos se snazi byt lepsi. Rozum mi nebere jak a proc se to chova.Mam jen dva kalendare,hlavni a narozeniny a staci mi to.V hlavnim mam co chci pripomenout plus svatky oblib.lidi a v narozeninach narozeniny.WV bez problemu oba edituje.Chronos jen hlavni a jen az po editaci ve WV,jinak ne. Neni to nejaky bug spise? Nebo to autor zatim nezapracoval? Nechci zadne slozite reseni s mnoha kalendari,jako mas ty-i kdyz chapu,ze ty ye v tom vyznas.No,pockam na update a prejit na WV muzu vzdy,konec koncu,ze jo.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od Flynn »

Já jsem stará generace a i když jsem pracoval na úrovni asistenta ředitele, nikdy jsem nepotřeboval používat ani Outlook kalendář z MS Office balíku. Tím spíš to nepotřebuji už teď, když jsem v penzi. Vlastně kalendáře v PC vůbec nepoužívám, a když si potřebuji něco zaznamenat k nezapomenutí, vyhovuje mi víc telefon a jeho kalendář. Svátky a narozeniny jsem díky Chronosu mohl integrovat do něj (zde s použitím kalendářů v mých účtech, což je ale jen jednorázové použití - jsou to opakované události nastavené na nekonečno). Tím jsem mohl opustit již zbytečné aplikace na svátky a narozeniny, i když jsou poměrně vymakané. A v tomto mi WeekView nestačil. Mně se líbí, když kalendář vypadá jako kalendář - u takové aplikace mi metro styl vadí. Jsou věci, které prostě nepřekousnu a Chronos mě okouzlil od první chvíle, co jsem jej viděl ve storu. Od té doby do něho investuji celkem dost energie, ale má to svoje hranice. Funguje mi k mým potřebám dobře. Pokud někomu něco nejde (možná jen z důvodu, že něco dělá špatně), nemohu - neumím mu pomoci, protože do detailu aplikaci neznám. Pak je nutno na FB oslovit autora a sdělit mu svůj problém. Dělají to tak stovky uživatelů a se všemi autor problémy řeší, za což má můj obdiv. Ne každý vývojář se tak chová. Oslov ho i ty, to je moje rada.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od icepoint »

V necem souhlasim s tdbou.Taky se mi libi vice nez WV.Taky 90-99% pripominek napisu primo do telefonu.Nemoznost editace mne ale parkrat prekvapila,cekal jsem uz implementaci teto ficury.Rad autorovi napisu,pozdeji,ted se spis pidim,zda to u mne funguje standartne ci jsem lama a mam neco blbe. To je cele.Doufam,ze nekdo dalsi napise,zda mu jde editovat udalost vytvorena v PC v hlavnim microsoft ucte hned naprimo v chronosu,tak jak ostatne je u kalendare napsano :zapis/cteni. Otazka,zda tim autor opravdu nemysli jen zapis v telefonu a cteni z PC a ne editaci.Pak je ovsem zajimave,ze kdyz neco zedituji ve WV,jde to uz pak i chronosu,asi se ta udalost po editaci ve WV tvari jako vytvorena v telefonu a chronos to pak umi i editovat.Snad jsem to popsal presne.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od Flynn »

Co zkusit WV odinstalovat? Netluče se to nějak mezi sebou? I když by nemělo. Ale WP kalendář se také chová podivně a nesmí se po něm chtít moc. S Chronosem se ale synchronizuje dobře.

Toto pochází z jiného vlákna, ale htcjirka můj dotaz zodpověděl zřejmě podle svých zkušeností:
htcjirka píše:
Flynn píše:Tak tedy otázka:
Dám příklad: v Outlooku v mém vlastním kalendáři v PC jsem si natavil událost. Sesynchronizuji ji s Week View. Mohu ji tam upravit nebo smazat?

Jinak, duplicity v Chronos se automaticky filtrují a tím pádem nezobrazují.
Ano,vytvorena udalost vytvorena v PC jde nasledne upravovat ci smazat i v telefonu,jak u chronosu tak u week view.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od icepoint »

No,ale mně nejde.Až po upravení(nebo sesynchrování-zkusím)ve WV. Tento prispevek jsem take cetl.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od htcjirka »

Toto pochází z jiného vlákna, ale htcjirka můj dotaz zodpověděl zřejmě podle svých zkušeností:
Ano,pouzivam oboji,jak Chronos tak WeekView.Do budoucna si ponecham jen jeden.Uvidime.
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od kalmia »

icepoint píše:Doufam,ze nekdo dalsi napise,zda mu jde editovat udalost vytvorena v PC v hlavnim microsoft ucte hned naprimo v chronosu,tak jak ostatne je u kalendare napsano :zapis/cteni.
Napsal jsem událost v kalendáři na PC, pustil si v mobilu Chronos, a když se událost objevila v Chronosu, hned jsem ji upravil, sesynchronizoval a zkontroloval, zda se editace projevila v kalendáři na PC. Funguje bez problémů.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od icepoint »

Tak mi to najednou jde. A je možné, že to nešlo a divte se proto, že ty události byly vytvořeny v HTC Titan v telefonu - jak jsem si teď vzpomněl a teď používám nokii. Ale je to celé podivné. Nyní mi to nicméně funguje, ty starší události se sice v chronosu zobrazily, ale editovat ani smazat nešly.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od Flynn »

Tak to je dobrá zpráva i pro ostatní a pro nemálo pochybovačů. Jak jsem již napsal dříve, také mi nejdou editovat/mazat dříve v PC zavedené události (v mém případě jsou to kalendáře jmenin, který ovšem nepotřebuji editovat, tak mi to nevadí).
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od Flynn »

Právě vyšla aktualizace s novinkami, o kterých jsem informoval nedávno. Na store je aplikace již s novou ikonou a novými screeny. Protože byl autor tlačen mnoha uživateli z celého světa k opravě aktualizace dlaždic, zabýval se především tímto problémem a neprodleně aplikaci vydal. V ní je pár nových věcí, které jsou zatím jen v angličtině, ale nejde o nic, čemu by uživatel neporozuměl. Nová beta však již překlady do češtiny i slovenštiny obsahuje, takže snad v příští verzi...
Hlavní novinky:
1. Možnost přepnutí zobrazení počtu událostí na dlaždici - bude tam stávajících 4:6, dále zvýšení počtu na 6:6, snížení na 3:4 a poslední možnost 2:2. Tato volba navíc přináší změnu zobrazení dlaždice pro ty, co volali po výraznějším Metro stylu. Náhled můžete vidět na Facebooku CHRONOS https://www.facebook.com/ChronosCalendar" onclick="window.open(this.href);return false; a nově také na screenshotech k aplikaci na store.
2. Pro ty, které zajímá pravidelnost aktualizace dlaždice, přibyla vypínatelná volba zobrazení času, kdy k tomu naposledy došlo. Opět, u některých telefonů neprobíhal tento proces pravidelně 2x za hodinu a bylo nutno to sledovat a zaznamenávat. Z toho pak autor mohl vycházet při dolaďování. Tato zjednodušená funkce (pro zkoumání obsahovala více diagnostických údajů) se nyní stává součástí aplikace.
Doufejme, že problémy, spojené s nespolehlivostí dlaždice, budou již vyřešeny ku prospěchu tisíců uživatelů kalendáře.
3. Pro nastavení barev byla kompletně změněna barevná paleta, která dovoluje nepřeberné množství možností barevného přizpůsobení. Je na každém, jak si s tím pohraje, využije barev, jejich transparence a všech kombinací.
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od hamoun »

z velke dlazdice zmizel svatek (na mensi je) - je to schovane pod casem aktualizace ... ta aktualizace ma protivnou zlutou barvu ...

jinak asi moc pekne rozsireni ... porad mi chybi alespon jedna udalost navic, pokud chci videt datum, tyden, den a udalosti. mista je dost .. jen by se to muselo prekopat :)

.... za me a me pouziti zase vyhrava WV, ktery ma 5 udlasosti dopredu vcetne datumu, dne, tydne :)
ale chapu, ze Chronos abizi hromadu jinych vychytavek ... (ja potebuju jen slusnou dlazdici, jinak uzivam standardni kalendar WP8 - kvuli outlooku a exchange )

diky a jen tak dale :)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od Flynn »

- Takže svátek nezmizel, ale je schován, to je rozdíl. Čas aktualizace můžeš přeci vyhodit, nikdo tě nenutí jej tam mít. Také si můžeš aktuální den přehodit nahoru a nebude se ti svátek schovávat.

- Tvou druhou poznámku nechápu, proto ji nemohu takto autorovi tlumočit. Zkus to nějak srozumitelněji.

- V další poznámce nerozumím tomu, že chceš vidět 5 událostí dopředu, já jich vidím při svém nastavení 4:6 deset. Předpokládám, že sis zvolil, kolik událostí chceš zobrazovat dopředu.
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od hamoun »

mas pravdu - spatne jsem to napsal - svatek je schovan :) ... libi se mi moznost videt, kdy byla obrazovka aktualizovana .. pouzivam to i u battery widgetu...

pri nastaveni 4:6 vidim na prvni strane 4 udalosti dopredu. preklapeni nechci, chci videt 5 kompletnich udalsti dopredu na predni strane dlazdice, nejlepe 6 :) to je to, co jsem chtel druhou poznamkou rict. chapu, ze se to tam cpe blbe, ale vejde tam bez problemu 10 radku textu - kdyz uz jich je 12, je to spatne citelne ... :)

to je jen proste nejaky tip. neni to stiznost ani nic takoveho ... nechci se hadat ani plytvat nicim casem .. :-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] Český Chronos Calendar (od 17.3.2013)

Příspěvek od Flynn »

Úspěšnost takovéto aplikace je pro autora jistě potěšující a hodně motivující, ale to s sebou nese i jistá negativa. Třeba pocit zodpovědnosti k těm mnoha stovkám uživatelů ze všech koutů světa. Na svém FB se "Chronos" nezdráhá diskutovat s lidmi a společně řeší některé nejasnosti či nefunkčnosti. Většinou je vyřeší i přes FB a za to se dočká vřelých díků. On sám (autor) je velice skromný a poctivý mladý muž, který se tak do Chronosu pohroužil, že se zřejmě stane jeho osudovým dílem. Denně mu přicházejí nabídky pro zhotovení překladů do dalších jazyků a on je akceptuje. Navíc je zaplavován dalšími nápady, ale i "nápady" na různá vylepšení a zde platí ono známé "kolik lidí, tolik chutí". Samozřejmě nelze vyhovět všem, ale pokud je to nápad hodný realizace, vždy o něm uvažuje a mnohé z nich již použil. Z vlastní zkušenosti mohu uvést příklad právě se zobrazením času aktualizace dlaždice. Původně tam byl údaj podrobnější a já jsem mu navrhl, aby ten časový údaj zachoval a jako vypínatelný zasadil do plné verze. On mi na to okamžitě odpověděl, že totéž napadlo i jeho, že by bylo škoda to nepoužít.
Každému doporučuji, pokud se o Chronos více zajímá, navštěvovat zmíněný FB. Na mnoho otázek, které tam kladou jiní, může kdekdo najít odpověď i pro sebe. Ale i tam jsou uživateleé, kteří se ptají na věci, které by odhalili při pozornějším zkoumání aplikace a jejího nastavení.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 hostů