[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: [app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Carlosso: co mate za model? Pouzivam Android uz nekolik let a neceho podobneho jsem si nevsiml, rozhodne ne u novejsich modelu.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od s.s.rock »

A proč vlastně nechce dát Google Mrkvosoftu tu API?? Já tomu nějak nerozumim?? Vzdit na tom nic není ne?? A iOS má oficiální youtube aplikaci, tomu dali API, to je divný ne?
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: [app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od mberdych »

Pro iOS to napsal primo google. Takovy trh si nedovoli ignorovat.
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od Carlosso »

pavelbures: Dělo se mi to u vsech mobilů s Droidem.Xperia Ray,Mini,Arc s,Samsung G. S3 Mini atd...Na iOS mi šlo Youtube dobře.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Re: [app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od s.s.rock »

mberdych píše:Pro iOS to napsal primo google. Takovy trh si nedovoli ignorovat.
Tak třeba to pro WP chce udělat taky sám ale nechce vyhazovat prachy za vývoj aplikace pro systém který ještě pořád nedokázal že je životaschopny. ??? Zatím do toho mrkvosoft + nokia furt lejou prachy ale mezi lidma je poměr wp zařízení nula, nula nic. :-(
mceza

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od mceza »

Ano, tak to Google řekl. A Microsoft se nabídl, že tedy vývoj zafinancuje nebo případně sám udělá. To Google odmítl...
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od mimonaut »

BTW ve Finsku už mají WP čtvrtinu trhu :-)
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od s.s.rock »

No tak tomu v tom případě ale rozumím. Google jim to prostě nechce dát protože jim ani jedna varianta nevyhovuje. Nechce aby si to Mrkvosoft programoval sám a nechce ztrácet čas nějakým programovanim pro nějakou skoro mrtvou platformu. I když jim to MS zafinancuje tak to googlu nic nedá. Těch "pár" nadšenců s WP je nevytrhne. Oni třeba myseli ze by app youtube v budoucnu vyměnili za nějakou app službu microsoftu. Ale jak to tak vypadá asi to nebudou potřebovat. ;-)
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od Krayzie »

A ty kde na tie bludy chodis?
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od Carlosso »

s.s.rock sem chodí aby vyloženě prudil nás WPčkaře...Že tě to baví :)
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od wizaard »

s.s.rock: Jinými slovy, abych to napsal bez Tvé zaujatosti, Google prostě nemá důvod to blokovat, zvlášť když by měl chtít, aby jeho službu mohlo plnohodnotně a v běžné podobě používat co největší množství uživatelů, místo toho ale bude házet klacky pod nohy Microsoftu, i když byl ochoten do toho dát své vlastní peníze a práci.

Nicméně přestaň už s tím profesionálním trollingem, zbytečně zaměstnáváš sebe a potažmo nás. Věnuj čas něčemu, co má smysl.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od s.s.rock »

A on to blokuje? Já mysel ze to přes prohlížeč normálně funguje...??? Jinak já nejsem vůbec zaujatej a nechodím prudit WP ale když se tu řeší youtube na WP nebudu tu psát a zejkačkach Bajo. Já za to nemůžu že na androidu vše šlape jak má a řeší se tu furt a pořád dokola jenom WP. :-(
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od Cheetah007 »

Já tak často na YT zase nechodím, aby mi tahle situace nějak moc vadila.
Pokud chci na YT něco přehrát, mám nainstalováno tohle přímo od MS http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 8efed8a8e5" onclick="window.open(this.href);return false; je to v podstatě jen odkaz na m.youtube.com.
Přehraje co chci a nemusím si telefon zaneřáďovat kvantem víe či méně povedených aplikací mající youtube v názvu. :wink:
Výjimkou je pouze YouTube HD výborná aplikace: http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 9f7d4e0a65" onclick="window.open(this.href);return false;
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od karelchadim »

Google se chová jak malej spratek, neposkytl API a když Microsoft vytvořil aplikaci, která byla více než povedená, tak to dal hned k soudu, že nezobrazuje reklamy, nebo že lze přehrát videa, která nejsou určena pro mobilní zařízení a ještě byl problém v tom že to umělo videa stahovat, ale Microsoft to udělat nemohl protože k těmto funkcím neměl potřebná API... OK výsledek je že se dohodli, že společně vytvoří novou aplikaci, a už je to snad víc jak dva měsíce a kde nic tu nic. Mě by ani nevadilo že Google WP ignoruje, ale on mu aktivně háže klacky pod nohy.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od Cheetah007 »

No WP začíná být konkurence pro jejich android, podobná situace byla apple vs. google, ten jim zase zarazil mapy a youtube, později se na store myslím ale objevily, v iOS už je ale apple defaultně nepovolil, to je ale na jinou diskuzi.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od s.s.rock »

no WP zatím právě moc konkurence není, kdyby byla tak jim tu appku právě že udělají, protože by měli prachy z reklam, takhle to pro ně zatím ale nemá smysl se tím zabývat. Ale taky by mě zajímalo jesli MS + nokia WP udrží a dostanou na nějakou dobrou metu kdy už je google nebude moct přehlížet.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od mimonaut »

No ano. Příliš není a Google dělá vše pro to, aby ani nebyla, protože ví, že MS je silný soupeř. Ostatně proto není oficiálních app od G ani pro win8 metro. Je to pochopitelné, ale stylem jakým to Google dělá to rozhodně není fér a že by mi tím ta firma byla sympatická, to rozhodně ne. Úsměvné je, že se tato firma v období svého začátku prsila heslem "don't ne evil", vždycky mne to napadne znovu. Byznys je o ostrých loktech, ale i firma má mít jistý morální kredit.
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od iljusin66 »

Na WP s YT problém není, fakt nevím co řešíte. Buď přes m.youtube.com nebo s využitím aplikací jako metroTube, SuperTube nebo (můj faforit!) myTube. Třeba Twiter na vsech platformách taky víceméně spoléhá na 3rd aplikace a nikomu to žíly netrhá.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od wizaard »

s.s.rock píše:A on to blokuje? Já mysel ze to přes prohlížeč normálně funguje...??? Jinak já nejsem vůbec zaujatej a nechodím prudit WP ale když se tu řeší youtube na WP nebudu tu psát a zejkačkach Bajo. Já za to nemůžu že na androidu vše šlape jak má a řeší se tu furt a pořád dokola jenom WP. :-(
Ono má určitou logiku, že na Androidu šlapou bez problémů Google služby. :-) Stejně jako má logiku, že na WP bez problému šlapou Microsoftí služby. Ale nevím o tom, že by MS aktivně znepříjemňoval život Androidu, naopak Google se to vůči WP daří velmi dobře. :-)

Netvrdím, že musí Google sám kódovat aplikace, MS si to zařídí sám (viz. Facebook a další), ale není nutné, aby to Google aktivně MS znepříjemňoval. Nakonec na tom tratí hlavně uživatel/zákazník.

Nicméně ano, drama to není, mobilní verze YouTube funguje. Ale vždy radši používám aplikaci (která poskytne další možnosti navíc - dlaždice, upozornění apod.) než web.
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

[app] YouTube - oficiální, plnohodnotná aplikace

Příspěvek od iljusin66 »

Minimálně myTube živou dlaždici má, ale nevím co vše zobrazuje, nemám ji připnutou. Jestli ukazuje odebírané kanály nebo i komenty pod vastnimi videi.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů