[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Příspěvek od Flynn »

Pokračování tématu, započatého zde http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... &start=225" onclick="window.open(this.href);return false;
Prosím admina o případné přesunutí příspěvků, které se toho týkají.

Aplikaci jsem vyzkoušel v praxi na svém druhém telefonu. Zatím jsem schopen jen jednosměrného použití, naštěstí toho žádoucnějšího, čili směrem do WP. Z WP jsem to zatím nerozchodil, možná kvůli velikosti souboru (?) - fotografie. Spárování nějak není potvrzeno, v obou přístrojích jsou sice názvy telefonů, ale ve WP je uvedeno, že není připojen. Přesto soubor přijme. Soubory se ukládají do adresáře My Documents, odtamtud je lze kopírovat do složky s fotkami.
Podle screenshotů by se ale přijaté soubory měly objevit na obrazovce s přijatými soubory, což se ovšem u mého telefonu neděje.

EDIT: Aplikace se objevila na webu myNokia a lze ji stáhnout přímo z jejich stránek http://www.mynokia.cz/windows/dlouho-oc ... e-stazeni/" onclick="window.open(this.href);return false; telefonem. Tam naleznete i Editor vyzvánění.

Pokud máte Sdílení Bluetooth nainstalováno "ručně" (čili ve dvou částech - BTDrivers a vlastní aplikace), je nutno oboje nejprve odinstalovat a pak nainstalovat aplikaci z odkazu na myNokia. Přímá aktualizace přes tlačítko Aktualizovat se vám nepodaří.
coolynko
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte pro 04, 2012 21:19
Zařízení: nokia

[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Příspěvek od coolynko »

Ahojte našiel som to cez ten odkaz aj mi to v telefone nájde .. ale potom napise ze aplikace neni k dispozici ked to rozkliknem tak napise podrobnejsie ze bud treba aktualizovať system, alebo to bude oblasťou ... nwm preco to nejde do kelu :( nejaké rady?
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Příspěvek od Stevik »

Jaky mas typ Nokie?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Příspěvek od htcjirka »

Pozor ,kdyz se aplikace uvolnila bylo vse ok,nyni vsak nokia aplikace na marketplace nově blokuje,takze kdo vcas nenainstaloval,ma nyni smulu..
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Příspěvek od Flynn »

Mně by spíš zajímalo, jestli to někomu funguje tak, jak má a) na Nokiích b) na ostatních modelech s custom ROM.
Jak jsem již psal, tak mi to funguje jenom jedním směrem, čili mohu soubory přijmout, ale odeslat již ne, protože zařízení prý nebylo nalezeno. Přitom je aktivní, když umí do mého telefonu odeslat soubor. Přijetí musím potvrdit, což je v pořádku.
Také je divné, že se na displeji neukáží soubory (obrázky), které jsem přijal, ale jsou v MyDocuments, odkud je lze odeslat do Pictures hub, ale jen proto, že je telefon odemčen a mám v něm patřičné nástroje. Ovšem pomocí těchto nástrojů by mělo jít také odesílání přes BT, jenomže nejde: můj telefon nikdy není nalezen, přestože na odesílacím je indikován jako aktivní a na mém je odesílací přítomen také. :roll:
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Příspěvek od matoman »

a ja som ju prave odinstaloval, lebo mi blblo spojenie na handsfree, no blbne i bez nej, ale bohuzial uz nejde znovu nahrat, ako uz bolo pisane vyssie...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Příspěvek od Flynn »

Mně funguje spojení s HF (Nokia BH-111) dobře.
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Příspěvek od Stevik »

s CK3100 take OK.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Příspěvek od Manek49 »

S BH-505 to taky frčí v pohodě.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Příspěvek od htcjirka »

S MKI 9200 take bezprobelmu.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Příspěvek od matoman »

ja som ako handsfree pouzival notas. Teraz sa to ale nespoji ani Win7 ani Win8. Este rozmyslam, ci to nieje tou 7.8, lebo uz si nie som isty, ci som to pouzival po upgrade windows phonu... hm..
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Nokia Bluetooth Share – Sdílení Bluetooth

Příspěvek od Flynn »

Mně se noťas na BT připojuje vždy, když povolím v telefonu BT přenos. Zkoušeno při přenosu hudby. A mám také Win7 a WP7.8.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů