[app] Navigon - navigace

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Re: [app] Navigon - navigace

Příspěvek od vojta66 »

Přečti si Honzo můj post z 29/5
honza-l
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř pro 14, 2005 10:00
Zařízení: Nokia 950

Re: [app] Navigon - navigace

Příspěvek od honza-l »

Jasný to jsem pochopil - já tam byl týden úplně bez internetu a žádný problém.
richtrj
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř říj 09, 2013 12:04
Zařízení: Lumia 830

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od richtrj »

Hmmm, ono to nakonec vypadá, že nějaký čas to bez "sosnutí" licence jede. Protože když si to licenci sosne, ukončím to a spustím to znovu v režimu letadlo, tak to jede. Jde o to, jak často si to tu licenci vyžaduje "líznout".

Jinak je vidět, že co se týče odezvy supportu, tak nás má Navigon na háku. Ach jo.
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Re: [app] Navigon - navigace

Příspěvek od vojta66 »

Jo s tou licencí a oliznutim mě ty nejasnosti štvou. Já jim kdysi psal na jejich twitter účet ohledně zprovoznění live dopravních služeb i u nás a to mi kupodivu odpověděli celkem brzo. Byť negativně...
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: [app] Navigon - navigace

Příspěvek od Wertigo »

-Pavel- píše:Získat Navigon jinak, než ho zakoupit, prostě nelze, takže kontrola licence je trapnost. :)
No to se možná týká aplikace.... ale co licence na mapy? Trošku ot, ale mně třeba běhá copilot na moji licenci z androidu a mám ho zároveň i na druhém telefonu s androidem....
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od Stevik »

-Pavel- píše:Získat Navigon jinak, než ho zakoupit, prostě nelze, takže kontrola licence je trapnost. :)
Ale je, kdyz mas Developer ucet, jde instalovat i crackla verze, tak se brani. Kdyby nebyly odemcene telefony, tak nemusi kontrolovat. Ja je chapu.
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Re: [app] Navigon - navigace

Příspěvek od hamoun »

-Pavel- píše:Jiná navigace to nedělá. Jde o princip.
ale dela ... CoPilot to dela taky .. ALE .. az na WP8.1 ... predtim (WP8) ne ... treba tam je nejaka zmena v systemu, na kterou programatori navigaci jeste nezareagovali ... :roll:
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od Stevik »

Reklamuj, pozaduj zpet penize a zakup jiny, ktery ti vyhovuje.
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od vojta66 »

Je to tak....a to se vyplatí, mít takhle zaktualizované mapy před prázdninama, hurá .. :idea: :arrow: :grin:
PierreT
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte črc 01, 2014 9:04
Zařízení: Nokia Lumia 925

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od PierreT »

Zdar,
mám dotaz na majitele této navigace.

Mám Lumii 925 a jsem ve fázi vybírání nějaké navigace do ní... HERE Drive+ by mi i stačila, do cíle navede spolehlivě, ale minimálně tři věci mi na ní dost vadí. Nemá průjezdní body a nenabízí alternativy, vždy jen jednu trasu. A ještě navíc na webu here.com mi nabízí jinou (a lepší!) trasu, než pak v mobilu. když ji vypnu a znova zapnu, nenabídne mi pokračování, ale musím znova zadávat trasu. Asi jsem moc rozmazlený (v autě mám vestavěnou iGO Primo 2), ale to jsou funkce, které prostě od navigace očekávám. Ale na obranu HERE Drive+, mám ji v telefonu zdarma, takže za tu "cenu" super.

Dále zkouším Waze, Aponia (dříve B-O-R), Wisepilot (jen z důvodu, že jsem ho měl kdysi na blackberry a převedli mi licenci na WP), ale stále to není ono. Funkcemi i vzhledem se mi nejvíc zamlouvá Navigon, bohužel ale nemám možnost si ho vyzkoušet.

Moc mě láká Navigon Europe, ale dost mě mrzí, že není možnost nějaké trial na vyzkoušení. :-( Zajímá mě totiž nejen vzhle a stabilita aplikace, ale hlavně to, jaké trasy plánuje! Peníze bych za ni i byl ochotný dát, pokud plánuje tak, jak bych si představoval (funkce má všechny co chci, snad jen kromě dopravních info v ČR).

Najde se tady nějaký dobrák, který by sem postnul navrhované trasy (myslím, že navigon navrhuje 3, tak všechny, nejspíš jako screen té mapky s trasama) z Navigonu? Jedná se mi konkrétně o tyto trasy:
Trutnov - Liberec (to je pro mě nejdůležitější trasa na test, protože s tou mají navigace docela často problém)
Trutnov - Úpice (cca 15 Km, pro případ, že by těch Úpicí bylo v ČR víc!)
Trutnov - Jáchymov (u Karlových Varů)

Jsou to trasy, kde je několik možností (různě dobrých, hlavně co se toho Liberce týká), ty trasy dobrě znám a zajímá mě, zda navigon navrhne ty "správné" a pokud jo, tak jestli hned jako doporučené, nebo až v těch alternativách. Předem moc děkuju!

PierreT
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od vojta66 »

zdar, dej mi mail, pošlu ti to z mailu PierreT
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od SirTom »

Ještě doplním, že to co Navigon nabídne bude záviset i na výběru preferencí v nastavení (tuším, že jsou možnosti: rychlá / krátká / optimální / krásná )
PierreT
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte črc 01, 2014 9:04
Zařízení: Nokia Lumia 925

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od PierreT »

V tom případě mě samozřejmně zajímá "optimální", prostě to, jak je ta navigace "chytrá". ;-) Ale už jsem vyřešil přes SZ a email...
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od vojta66 »

A máme tu Summer Promotion neboli slevička...

http://1drv.ms/1tqyEEz" onclick="window.open(this.href);return false;
richtrj
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř říj 09, 2013 12:04
Zařízení: Lumia 830

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od richtrj »

Hezké... A lze nějak zpětně zjistit, do kdy mi doopravdy platí zakoupené FreshMaps? Nikde jsem to nenašel a shop mi je přesto nabízí.

A máte někdo zkušenosti s případným přesunem na jiné zařízení? Je to bez problémů?

BTW: Jinak jsem s tím jezdil týden po Slovensku a musím říct, že nezklamala. Co jsem stačil dřív vyzkoušet (hlavně Nokiácká a předtím Be-On-Road), tak tahle je opravdu zatím nejlepší. Jen to sosnutí při zapnutí mne štve - raději jsem ji zapínal, když jsem byl na penzionu v dosahu wifi a přes den pak jen "uspával".
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od htcjirka »

V historii nakupu vidis, kdy jsi fresh maps kupoval.Od tohoto data ti bezi 24 mesicu.Po vyprseni pujde polozka opet zakoupit ( ne zakoupit po reinstalaci systemu, kde musis dat tez zakoupit pro overeni).
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od chmeldas »

S platnosti ti neporadim,ale presun na jina zarizeni neni zadny problem. Navigon neni vazan na HW, ale na Live ID a je mozne ho mit az na 5 zarizenich zaroven. Do novedo telefonu zadas svoje ID a ze storu ho normalne stahnes zdarma.
richtrj
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř říj 09, 2013 12:04
Zařízení: Lumia 830

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od richtrj »

htcjirka píše:V historii nakupu vidis, kdy jsi fresh maps kupoval.Od tohoto data ti bezi 24 mesicu.Po vyprseni pujde polozka opet zakoupit ( ne zakoupit po reinstalaci systemu, kde musis dat tez zakoupit pro overeni).
Právěže FreshMaps jaksi v historii Storu není. Ta se kupuje přímo z prostředí Navigonu a nikde jsem nenašel informaci, že ji opravdu mám a na jak dlouho. A i přestože je zakoupená, v obchodě Navigonu se znovu nabízí...

EDIT: V historii nákupu Storu není, ale v seznamu platebních transakcí na commerce.microsoft.com jsem FreshMaps našel. Tak alespoň že vím, jak dlouho ji mám :).
PierreT
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte črc 01, 2014 9:04
Zařízení: Nokia Lumia 925

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od PierreT »

vojta66 píše:A máme tu Summer Promotion neboli slevička...

http://1drv.ms/1tqyEEz" onclick="window.open(this.href);return false;
JJ, zaregistroval jsem to už před dvěma dny a hned jsem zareagoval... ;-)
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

[app] Navigon - navigace

Příspěvek od vojta66 »

@richtrj - to je zajímavá informace o těch přehledech peněz utracených za aplikace...díky. člověk se diví kolik už za ty "neexistující" aplikace zacáloval. Nicméně navigon jsem kupoval v září 2013, takže je to ok. zatím :)
Jinak přesně tak jsem to na Slovensku dělal já. Dokonce jsem se musel od parkoviště vrátit na penzion, kde byla wifi a nechat ho si olíznout licenci na Storu....pak jsem ho jen uspával a byl v pohodě....ehhh. Doufám, že to snad odstraní nějakým update.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 26 hostů