[App] Phone Spy Lite / Pro

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Phone Spy Lite / Pro

Příspěvek od Flynn »

Tak se jmenuje aplikace http://www.windowsphone.com/en-US/apps/ ... 84e6f957ec" onclick="window.open(this.href);return false;, která je podvodem na zákazníky, obzvláště její placená (Pro) verze. Měla by umět na mapě lokalizovat podle zadaného telefonního čísla jakýkoli mobil, místo toho vždy ukáže vaši polohu. Nechápu schvalovatele aplikací, jak něco takového mohou pustit na MP.
Ještěže jsem si nekoupil plnou verzi a podíval se dříve na recenze tam i u verze Lite.
EDIT:
Ostatně, ono je to tam uvedeno, že aplikace je jen na zábavu...: *This app is intended for entertainment purposes only and does not provide true phone tracking functionality, how you use it, is your own choice*, ale v úvodním popisu je to zcela vážně míněno.
Broody
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte úno 07, 2012 18:26
Zařízení: Samsung Omnia W, Nokia Lumia 620

[App] Phone Spy Lite / Pro

Příspěvek od Broody »

O tom jsem kdysi slyšel. Zamýšlený způsob použití je kanadský žertík před kamarády:

A: "Hele, mám appku, která podle čísla lokalizuje polohu. Schválně, nadiktuj mi číslo."
B: (nevěří, diktuje)
A: "Tak se dívej." (ukáže polohu, sice svou, ale vlastně tím pádem i kamaráda, u kterého ve většině případů stojí)
B: "Týjo! Fakt!" (ohromen)

Takto bych to chápal. Zda to ovšem díky existenci (také) placené verze a zavádějícího popisu nepovažovat za podvod, to už je jiná věc.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] Phone Spy Lite / Pro

Příspěvek od Flynn »

Takovýto popis by měl u aplikace být a neměla by být placená, protože až člověk vyčerpá své kamarády, tak je mu k ničemu (ta aplikace). Proto ji považuji za podvod.
Uživatelský avatar
lucanus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: pon úno 27, 2012 20:24
Zařízení: HTCradar,HTC 8S,Samsung Galaxy S4
Bydliště: Praha

[App] Phone Spy Lite / Pro

Příspěvek od lucanus »

Rozhodne podvod. Ale lidi jsou ruzni, takze pro idioty ohromna legrace. A pokud to tak je mysleny, tak by mela byt zdarma
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] Phone Spy Lite / Pro

Příspěvek od matoman »

ked niekto nechce, nech to nekupuje. Podvod to neni, skorej hlupost kupujuceho. Je na tvorcovi za aku sumu to da. Jeho praca a cas tiez nieco stala. A urcite viac ako tych 21kc krat niekolko desiatok stiahnuti, co za to dokopy moze mat.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů