[app] Viber - univerzální kecálek

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
imaxik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: stř srp 03, 2011 21:43
Zařízení: Omnia 7

[app] Viber - univerzální kecálek

Příspěvek od imaxik »

Obrázek




Viber is an application for iPhone®, Android™, Windows Phone and Blackberry phones that lets you make free phone calls to anyone that also has the application installed.

When you use Viber, calls and text messages to any other Viber user are free, and the sound quality is much better than a regular call. You can call or text any Viber user, anywhere in the world, for free. All Viber features are 100% FREE and do not require any additional "in application" purchase.


Obrázek
largeberkoni
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon lis 14, 2011 12:21
Zařízení: nokia lumia 950xl, surface pro 3, band 2

[app] Viber

Příspěvek od largeberkoni »

nenacita mi kontakty
imaxik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: stř srp 03, 2011 21:43
Zařízení: Omnia 7

[app] Viber

Příspěvek od imaxik »

U me to normalne nacte kontakty, ktere maji svoje cislo registrovane u Viberu
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

[app] Viber Beta

Příspěvek od mimonaut »

a k čemu to je? :-)
Ne že bych neuměl hledat na webu, ale když už sem člověk dá nějaké téma a dá si práci s linkem a obrázkem, mohl by upustit pár slov o tom, co vlastně ta aplikace dělá. Třeba pro lidi, co vůbec netuší. Jako já.
Nevím, nějak mi to přijde slušnější, jako když někam přijdu a pozdravím :wink:
Neber to imaxiku nijak osobně, toť můj dojem.
imaxik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: stř srp 03, 2011 21:43
Zařízení: Omnia 7

[app] Viber Beta

Příspěvek od imaxik »

Jsem myslel, ze Viber na takovem foru uz kazdy zna :tlem: dokonce se tu uz resilo, kdy konecne vyjde
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

[app] Viber Beta

Příspěvek od dwbmb »

Super příspěvek. Ikona a odkaz.

Ani na odkazovaném Marketplace není moc info, krom toho, že je to i na Android, iOS a že je to zadarmo.

Co to sakra dělá?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] Viber Beta

Příspěvek od Flynn »

Stačilo by ti tohle? http://www.wpcentral.com/viber-voip-sol ... early-2012" onclick="window.open(this.href);return false; Jinak Google ti rád poradí.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

[app] Viber Beta

Příspěvek od Petulinek »

Zatím to jen textuje přes datové připojení (3G ale i WiFi), tedy něco jako Facebook chat, WhatsApp atd... Samozřejmě jen tomu kdo to má taky ve founu, je to beta verze, časem to bude umět i telefonovat jako to umí už na Androidu a iOS. Výhodou je že je to multiplatformní aplikace.
Takový jako Skype prostě, na rozdíl od něj tomu ale fungují push notifikace už od této bety :-)
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

[app] Viber Beta

Příspěvek od dwbmb »

Aplikace na telefonování pro telefony, která neumí telefonovat. Win! :D

Srsly, o týhle aplikaci slyším poprvé, takže krátký popis bez Googlení vítám, díky.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

[app] Viber Beta

Příspěvek od mimonaut »

taky děkuju ;-) To mi stačí :-)
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

[app] Viber Beta

Příspěvek od Petulinek »

No zase na druhou stranu si vezmi, že je to první beta a už jí jedou push notifikce. Skype už má kolikátou betu a taková stupidita tam zatím nejede, sice umí volat, ale musí být spuštěný. A věřím, jak znám Viber, že telefonování je otázka velmi krátké doby.
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] Viber Beta

Příspěvek od sssugi »

Nainstalovane (smska mi neprisla..az cez telefonat) :)
push notifikacie funguju a aplikacia je celkom rychla
Co mi vsak velmi vadi na klavesnici sa nezobrazuje tlacitko pre smajle
Pismo v konverzacii by mohlo byt kludne mensie :)
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

[app] Viber Beta

Příspěvek od Paulos »

Smajlíci a opravování slov. To mi taky vadí. Důsledek špatného nastavení InputScope u klávesnice no. :) Jinak je ta aplikace zatím naprosto bezproblémová, obrázky a text fungují jako po másle. Dychtivě očekávám volání, máme v rodině dva iPhony, oba s Viberem, takže já jsem se teď přidal. :-)
imaxik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: stř srp 03, 2011 21:43
Zařízení: Omnia 7

[app] Viber Beta

Příspěvek od imaxik »

Dela vam to taky, kdyz spustite aplikaci a nekomu napisete, tak se tam nejdrive vedle toho zobrazi takove kolecko a az po +-30s se tam zobrazi fajvka jako, ze je to odeslano a pak uz to osesila hned (ale jen do doby nez vypnu aplikaci nebo se me uspi mobil). Dela to na wifi i 3G, takze tam problem neni.

//Tak to byl problem na strene Viber serveru blblo to i na androidu, ted uz je to ok.
patrikvogl
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv črc 30, 2009 23:59
Zařízení: HTC Titan, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900

[app] Viber Beta

Příspěvek od patrikvogl »

Také nenačte kontakty, řada lidí Viber má, ale podle kontaktů nikdo... Snad to opraví update :(
viki1
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv dub 26, 2012 20:35
Zařízení: lumia 800

[app] Viber Beta

Příspěvek od viki1 »

Na viber jsem byl docela zvědavý, ale taky mi moc nefunguje jak má. Na dlaždici se mi ukáže zpráva, ale po otevření nikde. Odesílá to nějak podivně a spíš ne než jo... :-/
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] Viber Beta

Příspěvek od icepoint »

Pánové, nevím, nejsem li lama, ale Viber jakožto i podobný What's Up mi sice fungují push notifikace, ale po pípnutí a zobrazení v horní liště už nikde nezjistím, že mi někdo psal, pokud si toho nevšimnu zrovinka jen v té chvíli, kdy se push notifikace objeví. Tzn., že po chvilce, když přijdu k telefonu a odemknu jej, není nikde ani zmínka o tom, že mi někdo pomocí Viberu napsal !!!! To je další vychytávka WP7 ? Pak jsou tyto aplikace ale úplně na h***o, omlouvám se za expresivní výraz, ale jsem naštvaný na tento chytrý systém. Nebo jsem pitomý a neumím to nastavit? Nemám tyto aplikace- Viber a What's Up ani v aplikacích běžících na pozadí, není to třeba tím. Pokud ano, jak je tam dostanu. Děkuji moc za vysvětlení.
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

[app] Viber Beta

Příspěvek od Paulos »

Netuším, jak to funguje u Viberu na WP7, ale třeba u Rowi (twitter klient) máš po připnutí ukázaný počet "zmeškaných" mentions a DM. Čili pokud to ta aplikace umí takto zobrazit, tak si ji připneš na hlavní obrazovku a vidíš počet zmeškaných zpráv (případně i něco víc, pokud to ta aplikace podporuje). Není to ale pravidlem. Už se mi stalo, že jsem nevěděl, která aplikace poslala push, protože jsem třeba zrovna necítil mobil v kapse a neměl jsem aplikaci připnutou. Taky mi to přijde mírně nedomyšlené. Hlavní obrazovka tady totiž slouží i jako "notifikační centrum."
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] Viber Beta

Příspěvek od icepoint »

Aha,takze lama jsem,mohlo by to takto byt,pres live tile.Ale nedomyslene to je,protoze by neskodila mala notifikacni ikona v hornim radku,nevleze se zase tolik live tile na obrazovku bez scrolovani. Nicmene,zitra hned vyzkousim, dekuji moc.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] Viber Beta

Příspěvek od icepoint »

Tak kdepak,byt jsem do live tile vkladal nadeje,tak to nedela a neukazuje nic. Dostanete zpravu pres viber, promeskate pipnuti push notifikace a zobrazeni chvilkove v hornim radku a jste nahrani, nic vam neukaze,ze vam nekdo psal. Takze bud je amatersky a hloupe naprogramovan Viber, nebo je totalne v tomto k nicemu system microsoftu. Doufam,ze A je spravne. Pokud to nekomu funguje jinak, lepe, normalne, prosim o zpravu, diky.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů