[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Lupus »

2MiloshCZ: Par much :) ? To si delas legraci? Vzdyt v tehle aplikaci nefunguje vubec nic! Ani jeden jediny udaj se neshoduje se skutecnosti, informacni hodnota aplikace je v tomto okamziku nulova, nefunguje refresh, nefunguje LT, graf ukazuje nesmysly. Vsichni se tady snazime autorovi pomoct (ja i pres twitter), hodne uz mu tu lidi pomohli aby rozchodil napr. TM, ale z autorovy strany opet ticho po pesine. Tohle jedine me stve, protoze diky nasim "uzasnym" operatorum a jejich FUPu je takova aplikace potrebna jak sul. Ano, ted uz ji staci "jen" doprogramovat - aby vubec ukazovala realne hodnoty a ne nesmysly. A vsichni tu ted delame betatestery, tak snad by mohla byt vetsi snaha i ze strany tvurce. Tehle aplikaci jen tak mimochodem fandim, jinak bych se tu nerozciloval :) A pokud aplikace ve verzi tusim uz 1.6 nesplnuje zakladni veci co autor slibuje u jejiho popisu, pak je to proste ostuda. Free nebo placena - porovnej to treba s pristupem autora aplikace Bourky (a taky ji dela doma jen tak po vecerech) - je to nebe a dudy!
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od VNavrátil »

Taková funkce měla být od začátku zabudovaná v systému, že tam pořád i přes neustálé aktualizace není považuju za jeden s největších failů ze strany vývojářů WP. Zatím jsem zvládal žít jen s wifi, protože ho mám vlastně všude, kam se dostanu a v metru signál stejně není, ale chystám se do Anglie a chci si pořídit datový balíček. Jenže bez funkce správy dat a možnosti vypnout data po překročení limitu jsem vážně na vážkách, protože platit 2kč za každý další přenesený MB po vyčerpání balíčku by bez kontroly šlo hodně rychle do kapes. Snad bude stačit tahle aplikace, je to to nejlepší co pro WP zatím je, ale stejně mě každá další věc, která v systému chybí a je potřebná takovým způsobem vytáčí, že vím jistě, který OS si příště nepořídím. Android tu většina lidí shazuje, ale teď objektivně, dokáže nativně v systému zobrazovat spotřebu dat a nastavit limit? Na nový smartphone každý rok bohužel nemám, ale při první výhodné nabídce na Galaxy Nexus po něm skočím a konečně bude konec těch stupidních omezení.
* Tím nepomlouvám samotnou aplikaci ani autora, neměl jsem zatím možnost vyzkoušet. Autor udělal určitě kus práce a je super, že vytvořil takovou aplikaci, která je určitě s ohledem na naše operátory hodně důležitá a ikdyž asi není dokonalá, tak autorovi děkuju za vyplnění mezery v samotném systému. Přeju hodně úspěchů s vývojem
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak,i to mrtve MeeGo ma v zakladu citac dat a moznost na upozorneni limitu dat,ktery si sam nastavis.Bohuzel tech failu a chybejicich zakladnich veci u WP je hromada.Skoro drzost tomu rikat OS ci Smartphone.
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Paulos »

Pokud se najdou dobří testeři, jsem ochoten naprogramovat alternativní aplikaci k zjišťování FUP. K mé smůle mám pouze T-Mobile, čili jen ten můžu otestovat já osobně, a proto budu v budoucnu potřebovat pomoc. Pokud by byl zájem, samozřejmě. :)
lo1kat1
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 08, 2012 12:51
Zařízení: Samsung Galaxy Note 2
Bydliště: Beroun

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od lo1kat1 »

já tuhle app používám už skoro od začátku,(O2 -paušál-na HTC titan)a nemužu si stěžovat.funguje skvěle.
a co tady čtu tak je asi taky dost problém s tím že operátoři(asi všichni kromě O2)tak nějak mění stránky a pak to nefunguje.ale to asi není chyba autora.jeho rychlá nebo pomalá reakce na změny je už věc jiná.když tady byla zmínka že je to free,tak at to klidně zpopolatní nějakou rozumnou částkou,třeba to bude motivace k rychlejším a lepším aktualizacím.já za tuhle app klidně zaplatím.ale jak jsem psal,mě funguje skvele.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Flynn »

Mohu se postavit za slova svého předřečníka. Jsem u Vodafone a nyní aplikace funguje dobře. Někdy je sice nutno aktualizovat definice, protože se stává, že se data neobnovují - dokonce asi před týdnem jsem byl odhlášen. Naštěstí aktualizace definic zabrala a komunikace se obnovila. Nekoukám na údaje denně, ale když vidím na LT, že se číslo nezměnilo, vyburcuje mě to ke spuštění aplikace a pak zjistím, že neběží. Horší bude, až zase pohotoví technici ve VF učiní nějaký zásah pro to, aby aplikaci znemožnili. Nechápu jejich záměry a spíš by měli pohnout se svou, už tak dlouho slibovanou, aplikací.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od htcjirka »

Prave proto je mit lepsi danou vec v systemu a nezavislou,nez aplikaci zavislou na strankach operatora apod..
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Paulos »

Tak pokud ostatní operátoři fungujou, tak se do toho snad ani nebudu pouštět jen pro T-Mobile...
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Lupus »

Paulos: Naopak - o to víc by to bylo potřeba! A FUP Monitor obecně není nic moc, takže pokud bys udělal lepší soft, utrhali bychom ti ruce...
lo1kat1
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 08, 2012 12:51
Zařízení: Samsung Galaxy Note 2
Bydliště: Beroun

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od lo1kat1 »

nešlo by udělat nějakou app. také na počet zbývajících volných minut u paušálních tarifů?dík.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Flynn »

Zatím to kvůli API omezením nejde. Já používám aplikaci Call Duration, která počítá čas včetně doby vyzvánění, ale aspoň si nemusím pamatovat, kolik zhruba jsem provolal ze svých volných 40 minut. Podobně pracující aplikace Počítač hovorů českého vývojáře by měla ukazovat zbývající čas na LT, ale to se mi povedlo jen jednou. Pro další měsíc se mi nepodařilo toho dosáhnout, takže šla z mého telefonu.
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od BEZY »

Co aplikace Čítače? Lze nastavit měsíční limit, den obnovení limitu.. Jo a taky to přesně počítá minuty, smsky a data :)

edit: ups, omlouvám se, momentálně je pouze v beta verzi a jen pro zařízení od Nokie, na to sem pozapomněl :oops:
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od matoman »

a hovory to nepocita dobre... rata i dobu vyzvanania... takze ak niekomu prezvonis... tak to bere ako hovor...... ale proste je to asi beta :)
mceza

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od mceza »

Pokud se stále bavíme o čítačích, tak to taky nezná specialitku českých operátorů - první minuta se vždy počítá celá :D
lo1kat1
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 08, 2012 12:51
Zařízení: Samsung Galaxy Note 2
Bydliště: Beroun

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od lo1kat1 »

tak to jsem nevěděl že v tom je nějakej háček.já ten čítač ani tak moc nepotřebuju,mám 240 volných minut,ale stejně jako u FUP monitoru by se mi líbilo to mít na hlavní obrazovce na očích.
gespa
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 04, 2013 14:46
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od gespa »

Dobrý den, mě to nefunguje u Vodafone už celý měsíc co jsem si to nainstaloval. Co s tím? Díky za rady. Myslím FUP Monitor
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Flynn »

Popiš detailněji, co ti nefunguje. Mně u Vodafone funguje dobře, pouze nerespektuje mnou nastavenou častost aktualizování. Někdy to je po 5, jindy po 9 hodinách. Ale aspoň, že tak.
gespa
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 04, 2013 14:46
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od gespa »

Píše : Nepovedlo se přihlásit. Zkoušel jsem přihlašovací údaj ( tel. číslo) s i bez mezinárodní předvolby a nic.
Nastala změna - FUP Monitor píše zbývá 0,00 B, limit 0,00 B, k obnovení FUP dojde 1.1.0001 tj. za -7344930 dnů, poslední úspěšná kontrola FUP limitu před 2 hodinami, graf je prázdný.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Flynn »

V Nastavení je vpravo dole tlačítko Definice. Stiskni ho a nech je načíst.
gespa
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 04, 2013 14:46
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od gespa »

To jsem zkoušel a tvrdí že jsou aktuální. " Všechna pravidla jsou aktuální"
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 31 hostů