[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
SnejiCZE
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát čer 08, 2012 17:45
Zařízení: Nokia Lumia 800
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od SnejiCZE »

Áha...moje chyba, když jsem zkoušel aplikaci zprovoznit před asi týdnem, nechtělo mi to přihlašovací údaje vzít. Mezitím nejspíš vyšla oprava, pro Vodafone tedy nyní už funkční :)
klesk
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte čer 12, 2012 11:26
Zařízení: Nokia Lumia 800

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od klesk »

No nevím, kde je problém, ale divné je, že ani na vodafonu mi to nic neodečíta z FUP :D
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Flynn »

Máš se SnejiCZE stejný telefon i operátora. Jemu to funguje, tobě ne, čili to nemůže být chybou aplikace. Prověř si verzi aplikace a nastavení.
klesk
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte čer 12, 2012 11:26
Zařízení: Nokia Lumia 800

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od klesk »

btw jak máte nastavené APN :D
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Flynn »

Pro Vodafone by to mělo být "internet", ale já ať hledám, jak hledám, tak nastavení APN nemohu najít (HTC Radar).
klesk
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte čer 12, 2012 11:26
Zařízení: Nokia Lumia 800

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od klesk »

bez APN Internet mi web jel, ale nešlo mi stahovat apps z marketu. S "internet" mi stahovat Apps jde, ale FUP applikace nic ani přes WIFI. Jako svoje číslo mám už 12 let, takže to tam dávam dobře a heslo taktéž :(
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od icepoint »

Vodafone nefunguje. Problém by ale mohl být v tom, že jako firemní zákazník nepoužívám vodafone klasickou samoobsluhu ale onenetsamoobsluha.vodafone.cz. A na toto se autor buď vykašlal, nebo zapomenul. :evil: :evil: :evil:
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Flynn »

A to se jako firemní zákazník (chápu to tak, že pracuješ u Vodafone) nemůžeš zaregistrovat i do uživatelské samoobsluhy?
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od icepoint »

Chapes spatne.Nepracuji u vodafone. Ale firma, od ktere mam cislo a tarif je zakaznikem vodafone,tudiz i ma sim karta.Ne,ze by mne muj datovy tarif tak trapil,ale kdyz uz tu aplikaci delal,stacilo se poradne podivat,jake jsou moznosti a udelat to poradne.Druha sim- bezna, u vodafone funguje bez problemu.A zaregistrovat se s tou firemni se jinde v normalni samoobsluze opravdu nemuzu.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od nofu »

Bože, někdo napíše šikovnou aplikaci a pak musí číst tohle? Skoro jako bys mu vyčítal, že vůbec něco dělal :roll:
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Vlasta W. »

Vodafone samozřejmě normálně funguje.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od icepoint »

to nofu: ano,vycitam chybu,co jineho.Mozna je skvela,ale funguje jen napul,s firemni sim vodafone ne,s sim pro fyzickou osobu ano.To je cele.Co je na to k udivu,to nechapu.

to Vlasta W.prave ze nefunguje stoprocentne,viz vyse.A tedy pro mne je ta apka,jakkoli skvela,totalne nepouzitelna.Nebudu si prece kvuli jedne apce platit soukromy horsi tarif.Nevim,zda je to mozne vyresit,ale myslim,ze ano.Staci doprogramovat pripojeni i do samoobsluhy pro firmy,podnikatele,podniky.Autor na to nemyslel,a nebo to nelze,to nevim,ale nefunguje to.
Tomáš Kápl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 11, 2009 13:40
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Tomáš Kápl »

Proč hned shazovat autora? Není prostě možné, že o dané možnosti nevěděl?! Jen se vžijte do jeho role - možností na trhu je spousta a není v silách jednoho člověka, aby o nich věděl a ještě měl možnost vše otestovat. Proto by si zasloužil trochu úcty při jednání a možná více informací. Pokud nemá několik testerů, kteří pokryjí všechny možnosti, tak těžko aplikaci vyladí tak, aby fungovala naprosto všem...
Uživatelský avatar
scubadiver
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 31, 2011 10:15
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black
Bydliště: Teplice

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od scubadiver »

Souhlasím s Tomášem!!!!
Místo aby se kritikové nabídli, že případně otestují, tak radší jen krizizují... Snahou autora je, aby jeho appka byla funkční a ne, aby to byl zmetek....Vidět to je na častých aktualizaích appky. Pokud se někomu nelíbí, tak ať ji nepoužívá...

p.s. Važme si umu těch, kteří to dělají pro ostatní ....
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od Flynn »

Přesně tak, autor vůbec nemusel vědět, že něco takového, jako jiná samobsluha u VF existuje. Já to také slyším poprvé.
wladik
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát čer 12, 2009 13:34
Zařízení: NOKIA Lumia 925

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od wladik »

icepoint píše:Vodafone nefunguje. Problém by ale mohl být v tom, že jako firemní zákazník nepoužívám vodafone klasickou samoobsluhu ale onenetsamoobsluha.vodafone.cz. A na toto se autor buď vykašlal, nebo zapomenul. :evil: :evil: :evil:
Ahoj,
že existuje druhá samoobsluha, pro OneNet zákazníky jsem zjistil nedávno, protože se jeden uživatel ozval, že mu nefunguje přihlášení. Nabídl jsem, že aplikaci o ní rozšířím, ale budu potřebovat nějak napsat parsovací pravidla, a tedy na chvíli i přístup k nějakému účtu, na to už se neozval.

Takže pokud je zájem, není problém FUP Monitor o OneNet rozšířit, jen bych potřeboval v rámci asistence mít na chviličku přístup, abych mohl sepsat pravidla. Nejde třeba nějak vytvořit nějaký omezený účet?

EDIT: případně to není problém vymyslet tak, abych nemusel vůbec vidět přihlašovací údaje, pokud by byl zájem tak kdyžtak se můžeme dohodnout na vladimir[at]mach.im. Díky.
Uživatelský avatar
lucanus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: pon úno 27, 2012 20:24
Zařízení: HTCradar,HTC 8S,Samsung Galaxy S4
Bydliště: Praha

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od lucanus »

Mam t-mobile a vic jak mesic mi aplikace nefunguje vubec. Driv fungovala sice jen pres wifi, ale aspon neco. Ted pri rucni aktualizaci neukaze stav vycerpanych Mb a nezobrazi graf. Kdyz jdu do nastaveni napise Nalezena chyba-Invalid operation exeption. Tahle aplikace je podle me nejuzitecnejsi kdyz jste pripojeni pres 3G, a potrebujete zjistit kolik mate jeste volnych Mb. Ale tohle apka alespon u me nikdy neumela, a ted uz to neumi ani pres wifi
klesk
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte čer 12, 2012 11:26
Zařízení: Nokia Lumia 800

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od klesk »

Tak už to frčí. Nechal jsem to tak na za 2 dny už se to loglo :)
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od icepoint »

Tak ja se teda omlouvam.Nemyslel jsem to nijak zle,jsem primocary a primocare jsem napsal,ze to nefunguje a ze se autor vykaslal ci,ze to nejde udelat. Treti eventualitu jsem opomenul-prehledl,nevedel. Takze pardon.Autorovi bych vysel vstric s onenetsamoobsluhou,ale pri zpristupneni jsou videt vsechny osobni udaje. To mam obavy,navic,de fakto ten ucet neni muj,ale firmy,ktera ma smlouvu s vodafone. Prace programatoru si vazim,sam jsem starej a blbej,kdysi,kdyz jste tahali kacera jsem neco malo umel v jazyku- basic tusim se to nazyvalo a pc se jmenovalo - ani nevim- oranzovy obrovsky kram. :oops:
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

[app] FUP Monitor: Mějte přehled o přenesených datech

Příspěvek od culis »

Tak nám T-mobile spustil echt nové stránky, prý jednodušší, tak co na to autor? Možná by se spolupráce dařila lépe, neboť já zatím aplikaci nemohl použít ani jednou, nikdy se mi FUP nepodařilo načíst. Ale stále jsem si app nechal, stále věrím, že na to autor přijde a budeme spokojení všichni. ;-)

Mám se těšit? :P
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů