Poslech rádia před spánkem

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tealc_EU
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte črc 19, 2011 8:26
Zařízení: Honor 7
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Poslech rádia před spánkem

Příspěvek od Tealc_EU »

Všem hezký večer,

obracím se na Vás z dotazem na nějakou aplikaci přes kterou si mohu pustit Radio Humor od ABrádia a přitom si tam mohu nastavit aby se to v nastaveném čase samo vypnulo. Prohledal jsem Marketplace a stáhl snad 30 aplikací ale ani jedna nevyhovuje :-( Perfektní se zdá aplikace TuneIn Radio která tohle rádio (a mnoho a mnoho dalších) v pohodě přehraje ale bohužel se sama nevypne, takže leda poslouchat přes celou noc ale tím pádem zase nefunguje budík :-( takže to není to pravé ořechové :-/

Rád bych tedy poprosil, pokud někdo používá nebo zná nějakou aplikaci která umožní přehrát tohle super rádio a přitom se dá nastavit automatické vypnutí v nastaveném čase aby písnul název :-)

Předem moc děkuji :-)
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Poslech rádia před spánkem

Příspěvek od Robert Varga »

Ahoj,
rádio Humor najdeš v mé aplikaci Rádio: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=144&t=27851" onclick="window.open(this.href);return false;

Co se týče funkce vypnutí po uplynutí nějakého časového intervalu, tak to můžu přidat hned do dalšího updatu.

Snad se appka bude líbit! :-)

R
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Poslech rádia před spánkem

Příspěvek od Stevik »

Ano, Roberte, to by bylo uplne skvele :)
JiriE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: úte lis 01, 2011 10:30
Zařízení: Lumia 930

Poslech rádia před spánkem

Příspěvek od JiriE »

Zkoušel jsem Stop Music, a funguje v pohodě. Je to sice samostatná aplikace jenom pro to vypnutí, ale zase dokáže vypnout jakoukoli jinou "hrací" aplikaci. Dá se nastavit a spustit, s telefonem normálně pracovat (běží na pozadí), ale před závěrečným položením na noční stolek musí zůstat v popředí, aby to vypnutí zafungovalo.

Ale když to bude v přímo v aplikaci Radio, tak to bude samozřejmě bez chyby :) .
Uživatelský avatar
Tealc_EU
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte črc 19, 2011 8:26
Zařízení: Honor 7
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Poslech rádia před spánkem

Příspěvek od Tealc_EU »

JiriE: Děkuji, to je přesně to co jsem hledal :-)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 73 hostů