Žádné volné místo

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Endrew
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát lis 06, 2009 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Žádné volné místo

Příspěvek od Endrew »

Zdravím, telefon mi začal teď hlásit, že nemám žádné volné místo, tj. nespustím skoro žádnou aplikaci. Po připojení telefonu k počítači vidím, že obrázky a videa zabírají nějakých 300MB a ten zbytek je jakýsi vyhrazený prostor pro aplikace. Příjde mi šílený, aby aplikace zabírali nějakých 7GB. Komplet reset telefonu se mi dělat nechce, tak bych se Vás rád zeptal, zda je nějak možné zjistit, které aplikace se berou nejvíce místa a popř. je smazat nebo lépe promazat jejich "dočasná" data. Dík za každou radu.
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Žádné volné místo

Příspěvek od Krusty »

Odinstaluj si nějáké aplikace ...
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Žádné volné místo

Příspěvek od Paulos »

Endrew píše:...tak bych se Vás rád zeptal, zda je nějak možné zjistit, které aplikace se berou nejvíce místa a popř. je smazat nebo lépe promazat jejich "dočasná" data. Dík za každou radu.
To bych taky rád věděl, jak bych mohl nejsnáze zjistit, kolik místa zabírá jaká aplikace (mám taktéž málo místa), bohužel se však zdá, že to se současnými nástroji asi nepůjde. Nicméně WP7 Root Tools má u Samsungů přístup prakticky na celý filesystem WP7 a kdyby jeho autor naprogramoval takovou aplikaci na zjištění velikosti jednotlivých aplikací, bylo by to super. Ale zase jen kdyby... :-(
Endrew
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát lis 06, 2009 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Žádné volné místo

Příspěvek od Endrew »

Smazal jsem asi pět aplikací a volné místo se vůbec nezměnilo. Není tam něco jako "vysypat koš"? :)
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Žádné volné místo

Příspěvek od Paulos »

To bude chtít odstranit nějakou hru nebo navigaci...
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Žádné volné místo

Příspěvek od spellshaper »

Nemáš v Zune na počítači v Nastavení nějaký vyhrazený prostor? Nevím přesně, co to dělá, ale zkusit snížit to můžeš :D
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Žádné volné místo

Příspěvek od Pacikx »

Připoj telefon k PC, zapni Zune, počkej až najde mobil a pak (viz. screen) klikni na Vyhrazený prostor a jiný obsah. Po té by se mělo ukázat menu kde lze nastavit (v %) kolik místa má být vyhrazeno. Zkus si stím pohrát a uvidíš :)

Screen:
http://i39.tinypic.com/2dmfnt5.jpg
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů