Kalendář WP7

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
lapka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát srp 15, 2008 9:37
Zařízení: MOT Mpx200/E-Ten M700/SAM-i8700/i8750/LUMIA 640XL

Kalendář WP7

Příspěvek od lapka »

Chtěl jsem se zeptat povolanějších, jestli neví, jak nastavit na úvodní tile calendar víc než jednu událost. Když už je kalendář ve WP7 téměř na hranici použitelnosti, aspoň by mu slušelo, kdyby ukazoval třeba všechny události jednoho dne a ne jednu nejbližší událost. Když chce člověk zjistit, co bude následovat, musí klikat jak blázen dovnitř, což mě docela štve ... přes všechna omezení mě tenhle systém baví, ale na pohodlnost nadstavby SPB Mobile Shell speciálně v oblasti kalendáře jsem ještě nezapomněl ...
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Kalendář WP7

Příspěvek od dwbmb »

Chápu tě, rád bych uvítal zobrazení dvou nadcházejících událostí, ovšem nelze to.
lapka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát srp 15, 2008 9:37
Zařízení: MOT Mpx200/E-Ten M700/SAM-i8700/i8750/LUMIA 640XL

Kalendář WP7

Příspěvek od lapka »

Tušil jsem to. Opravdu by někdo měl napsat konečně pořádnej kalendář :-) Ale jak jsem procházel diskuze, asi se na to nikdo nechystá :-(
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Kalendář WP7

Příspěvek od mimonaut »

zatím je to pouze na MS.. plný přístup ke kalendáři jako systému PIM bohužel není povolen, jen k některým položkám, takže napsat plnohodnotnou náhražku za kalendář je zatím spíš nemožné... ale tamtamy bubnují, že se snad v příštím roce dočkáme větší svobody vývojářům ve všech zásadních směrech, MS na tohle téma alespoň diskutuje..
Možné jsou zatím jen samostatné doplňky, různě rozšiřující činnost kalendáře, jako např. week calendar, které jsou díky nezdokumentovanému API taky polofunkční (např. zobrazování různých kalendářů z live účtu..)
Jinak, dle mého, je kalendář nejslabší stránkou WP, alespoň pro mě, páč ho dost využívám..
Stýská se mi po Pocket informantu z WindowsMobile
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

RE: Kalendář WP7

Příspěvek od p.a.Ť.o »

PI byl otresny, ale to, co predvedl MS s kalendarem a dlazdici, to teda predcilo veskery hnus a neprakticnost a kdo vi, co jeste :-/
b.o.i
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 13, 2009 11:16
Zařízení: HTC Titan, HTC Desire Z

Kalendář WP7

Příspěvek od b.o.i »

rekl bych to i tak ... pokud se MS nerozhoupe a neda moznost vyvijet aplikace aspon v moznostech Win6.x, tak hodne lidi, kteri se vcas nedockaji zlepseni jim opet utece k jine platforme.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Kalendář WP7

Příspěvek od dwbmb »

Já upřímně doufám, že nedá.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Kalendář WP7

Příspěvek od mimonaut »

ja doufám v něco mezi :-)
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

Kalendář WP7

Příspěvek od KarelMlha »

V kalendáři asi nejde zobrazit položky starší jak jeden měsíc ? Hledal jsem něco přes měsíc zpětně a zjistil jsem prázdno :) Většinou hledám jen vpřed, tak mě to překvapilo. Nikde jsem dobu nastavení synchronizace kalendáře nenašel.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 85 hostů