[app] Facebook

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od dwbmb »

Nevim čím to, ale Facebook je zároveň i moje nejpomalejší aplikace na iOS. Otevřít si mobilní facebook přes web je rychlejší asi tak 600x.
mceza

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od mceza »

Přesně tak - taky na FB chodím radši přes browser :D Je to paradoxně daleko rychlejší
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Gater »

Ahoj, chci se zeptat, pokud Vám v poslední verzi aplikace přijde nyní toast notifikace, objevuje se Vám číslo na live tile aplikace ? Mně po nahrání Tanga chodí pouze upozornění, ale číslo se neobjevuje vůbec. Zkoušel jsem přeinsalovat i aplikaci, ale stále nic. Díky
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od VNavrátil »

Já mám na ploše zkratku ke zprávám a mám k nim zapnutý aktualizace, ale bohužel se nic neděje, je to doslova Dead tile :D
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Gater »

A na hlavní tile aplikace se ti to zobrazuje ?
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Lupus »

Gater píše:Ahoj, chci se zeptat, pokud Vám v poslední verzi aplikace přijde nyní toast notifikace, objevuje se Vám číslo na live tile aplikace ? Mně po nahrání Tanga chodí pouze upozornění, ale číslo se neobjevuje vůbec. Zkoušel jsem přeinsalovat i aplikaci, ale stále nic. Díky
U mne stejné chování - žádné číslo na hlavní LT, dříve (nevím jestli je to verzí OS nebo FB) to chodilo.
Ecike
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte lis 22, 2011 14:11
Zařízení: HTC

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Ecike »

Uz ma pomaly zacina stvat ze na android a iOS su aktualizacie facebook klienta skoro kazdy mesiac. Na WP 2x krat do roka tak aj to je vela. Pritom aplikacia jeden otras :( za polrok dam daju ako novinku lajkovanie komentov. Notifikacia na spravy mi pride po 15 minut od prijatia, Jedna paradickaaa! Nevie niekto o nejakej blizkej aktualizacii ?? To ked tak bude fungovat aj na WP8 diky pekne.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Vyzkoušejte si dvě aplikace pro FB. Jedna se jmenuje Facebook by CambO for Windows Phone a je dle hodnocení uživatelů nejlepší. Pak aplikace Touch Facebook, podobná té první. Příliš Facebook nepoužívám, nemohu je tedy posoudit, ale zdá se mi, že jsou dobré. Napište pak nějaké postřehy.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Lupus »

Flynne, velký dík za anonci. Chvíli jsem si s tím hrál (verze "CambO", ta druhá je slabota) a už mi to nahradilo na hlavní obrazovce oficiální Facebook aplikaci. Je dle mého názoru jednoznačně svižnější, více odpovídá realitě a lze přepínat mezi "touch" režimem a "mobile" (kdyby byl např. problém s kompatibilitou). IMHO také vypadá vizuálně líp:)

Pokud autor dotáhne další verze a implementuje notifikace, nebude co řešit. Už teď je to ale plně použitelná a lepší aplikace pro FB.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Tak to jsem rád, že to zabralo. Já jsem je obě našel v minulých dnech nejprve v nějaké aplikaci, která informuje o aplikacích pro WP a tam jsem se dočetl, že je suprová a jednoznačně předčí původní aplikaci (od Microsoftu?). Budu rád, když napíšete své zkušenosti a postřehy, stále se v tom příliš neorientuji, FB navštěvuji sporadicky, ale když už, tak ať to má úroveň. A tohle se mi docela líbí. Ta druhá aplikace Touch FB již z mého telefonu odcestovala zpět na market.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od karelchadim »

já v tej aplikaci nevidím žádnou velkou výhodu oproti IE a http://touch.facebook.com" onclick="window.open(this.href);return false;
no a pokud to chci mít jako tile na home screenu a nelibí se mi záložka z IE tak http://zqp.me/custom-tiles" onclick="window.open(this.href);return false;
libis
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 03, 2012 15:50
Zařízení: ZTE Tania 7.8
Bydliště: Pardubice

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od libis »

ZDravím,

existuje nějaká appka na win phone 7.5, která umožňuje spravovaní Pages? Přes touch.facebook.com jde přidat akorát textový status, ale co video nebo ještě lépe fotka nebo nějaký odkaz?
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Gater »

Je škoda, že na to Microsoft takhle kašle a když vydá aktualizaci, tak zase něco přestane fungovat, teď jsou ty notifikace fakt zoufalé a to je jeden z důvodů, proč takovou app v telefonu mít a ono to stejně nefunguje. Shame on you MS !
Faja
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát říj 12, 2012 15:19
Zařízení: SGS II

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Faja »

Neví te někdo proč mi na SGS II v aplikaci F dochází k samovolnému čtení příspěvků? Pěkně mě to stve...:-(, nevím kde to vypnout. V telefonu jsem prolezl vše, ale nenašel nic.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od chmeldas »

Faja: mozna bych se zeptal v sekci Android a ne WP...
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od TomasSX1 »

Lupus píše:
Gater píše:Ahoj, chci se zeptat, pokud Vám v poslední verzi aplikace přijde nyní toast notifikace, objevuje se Vám číslo na live tile aplikace ? Mně po nahrání Tanga chodí pouze upozornění, ale číslo se neobjevuje vůbec. Zkoušel jsem přeinsalovat i aplikaci, ale stále nic. Díky
U mne stejné chování - žádné číslo na hlavní LT, dříve (nevím jestli je to verzí OS nebo FB) to chodilo.
Neviem ako u vas ale dnes sa mi po dlllhom case ukazalo cislo na LiveTiles...a to ziadny update na FB klienta nebolo :)

Po novom sa mi zobrazuju cisla v ciernom kruzku a nie v cervenom ako to bolo doteraz :grin:
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od romčo »

Aj ja som si to všimol, zobrazilo sa číslo v čiernom krúžku. Tiež neviem o tom, že by bola nedávno nejaká aktualizácia Facebooku. Uvidíme, čo sa bude diať ďalej.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od TomasSX1 »

Este by som dodal ze teraz som paar dni nebol online s telefonom (som v DE kde nemam Flat) a dnes ked som ho pripojil na PC tak mi zacali chodit notifikacie o spravach a udalostiach z facebooko z minulych dni. Co sa mi pred tym nikdy nestalo (podobne ako ked sa pripojis s iP na net)
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od romčo »

Inak všimnite si, že na oficiálnych obrázkoch z predstavenia WP 8 sú čísla pri dlaždici Facebook tiež v čiernom krúžku...
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Facebook klient (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Gater »

Ano, začalo to zase fungovat, bohužel to funguje úděsně, chodí notifikace až po několika dnech nebo hodinách. Takže mi včera nalitalo 7 notifikaci a když jsem to rozkliknul, tak nikde nic. Fakt zoufalý, takže jsem to vypnul rači.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů