[app] TV Přehled

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

[app] TV Přehled

Příspěvek od miramares »

kaon: díky za popis, podařilo se mi to nasimulovat pomocí těch her. Blbé je, že se ten problém nedaří odchytit, protože se projevuje jen při ostrém nasazení aplikace :-( vypadá to na něco s pamětí asi... no jdu pátrat, aby to bylo opravené, co nejdříve. Funguje mi jedno řešení. Aplikace sice spadne, ale je v taskmanageru a když se tam vyvolá, tak najede. Nic moc, ale aspoň něco ;-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] TV Přehled

Příspěvek od Flynn »

Je večer a aplikace opět spadne do Home Screen. Během dne jsem pouze otevřel pár mailů a byl jsem na Marketplace.
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

[app] TV Přehled

Příspěvek od miramares »

Všem se omlouvám za problémy. Chybu jsem našel a odstranil. Ještě budu chvíli testovat a pak pošlu update na market. Počítám, že do konce týdne bude aktualizace k dispozici.
kaon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 27, 2011 11:58
Zařízení: Dell Venue Pro

[app] TV Přehled

Příspěvek od kaon »

miramares píše:geronimo_cz: bohužel momentálně nejde vložit nic do kalendáře a upozornění sice umí periodicitu, ale nedokážu stanovit, kdy by to mělo skončit, takže je to takový hloupý :-/

premikkoci: o využití live tile jsem uvažoval, ale nic rozumného mě nenapadlo. Tohle by šlo, ale... musely by se data stahovat automaticky na pozadí, což je docela omezené od MS :-/ Musí být splněno několik podmínek:
- připojení na nabíječku
- internet přes wifi nebo PC
- nabití baterie větší jak 90%
- s telefonem se nepracuje ani nevolá
Takže mi přijde, že šance na spuštění není moc velká, i když 1x za den by se to teoreticky mohlo pustit. Nad tím automatickým stahováním ještě přemýšlím a když to bude "nějak" fungovat, tak dodělám i live tile :-)
Chcel by som sa opytat ci sa pracuje na tych live tile :) kedze jednotlive kanaly je uz mozne pripnut a v nastaveniach som videl aj moznost automatickeho stahovania dat a rovnako by ma zaujimalo ci nieje mozne do nastaveni pridat moznost rucneho prepnutia na bielu temu ktora je lepsie viditelna na dennom svetle na pozadi live tile je krajsia cierna ale v aplikaciach mi vyhovuje viac biela aj ked to asi mozne nieje predpokladam
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

[app] TV Přehled

Příspěvek od miramares »

kaon:
- live tile už ukazují následující pořad, ale jejich aktualizace je 1x za cca 30 minut, takže úplně ideální to není. V nastavení je na to přepínač, ale musí být nastavena i automatická aktualizace jinak to ukazuje až když má data
- k "témování" jsem se ještě nedostal, ale mrknu na to, asi by to neměl být problém :-)
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

[app] TV Přehled

Příspěvek od miramares »

Právě mi přišla informace o schválení update aplikace, takže by se všem měl v brzké době nabídnout a vyřešit všechny stávající problémy.
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

[app] TV Přehled

Příspěvek od miramares »

Právě jsem ke schválení předal verzi 1.4. Bude obsahovat následující:
- u probíhajících pořadů přidáno grafická znázornění průběhu
- uživatelské řazení vybraných kanálů
- možnost definice zobrazení večerních pořadů
- oprava nahlášených chyb

K dispozici snad do týdne.
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

[app] TV Přehled

Příspěvek od miramares »

Doufám, že to tu ještě sledují nějací uživatelé aplikace :-) napadla mě jedna idea ohledně rozšíření a zajímal by mě názor uživatelů.
Chtěl jsem do aplikace přidat nějaké tipy na pořady. Inspirovalo mě CSFD, kde zobrazují filmy z DB, které jsou aktuálně v TV. Oslovil jsem je, ale nestojím jim asi ani za odpověď :-/ Tak mě napadlo to řešit tak trochu "sociálně" ;-) V aplikaci by byla možnost označení pořadu hvězdičkou, případně by se automaticky označovali pořady, na které se nastaví upozornění. Tyto informace by se ukládali na server a následně by se zpět promítali do aplikace jako "doporučené pořady". Asi by to nebylo hned úplně ideální, ale časem by to mohlo mít nějakou vypovídající hodnotu.
No a teď by mě zajímali vaše reakce ;-)
Lukáš Křepelka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: ned zář 04, 2011 15:23
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800

[app] TV Přehled

Příspěvek od Lukáš Křepelka »

Aplikace je v současný době super! A kdyby bylo spojení s ČSFD bylo by to ještě lepší ale ty hvězdičky a podobně... no nevim nevim. Jak řikám já jsem nadmíru spokojen se současnou verzí :)
kaon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 27, 2011 11:58
Zařízení: Dell Venue Pro

[app] TV Přehled

Příspěvek od kaon »

Aj mne sa paci sucasna verzia tie hviezdicky na skodu urcite nebudu aj ked ja osobne by som skor uvital... vo verzii pre windows mobile bola moznost sledovania klucovych slov v stiahnutom TV programe a potom program automaticky zaradil tieto relacie do kalendara ci by nebolo mozne nieco podobne aj v tomto pripade viem ze asi nie do kalendara ale aspon do nejakeho slajdu priamo v aplikacii ak by som si teda dal sledovat slova ako "futbal" "hokej" aby mi ukazalo vsetky relacie zo vsetkych sledovanych stanic pod sebou ktore obsahuju tieto slova.. neviem ci som to vysvetlil dost pochopitelne :) a pripadne este k vzhladu ale to je len moj osobny nazor viac by sa mi pacil trochu mensi nadpis TV prehled po spusteni plikacie takto zabera takmer pol obrazovky aj ked je to pekne ale trosku menej prakticke mi to pride :)
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

[app] TV Přehled

Příspěvek od miramares »

Díky. Bohužel jediné napojení na ČSFD je to vyhledávání, které již v aplikaci je. Jinak s lidmi kolem ČSFD je komunikace dost jednostranná - já jim napíšu, oni neodpoví :-(
Proto mě napadlo tohle řešení, i když vím, že není úplně dokonalé. Možná místo těch hvězdiček by stačilo anonymní sdílení, kdo si co nastaví na upozornění...
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

[app] TV Přehled

Příspěvek od miramares »

kaon: jj to automatické upozorňování mě mrzí, ale zatím jsem nepřišel na způsob, jak to udělat, protože MS zakazuje vytvářet automatické upozorňování :-( ale ten nápad na sledování klíčových slov není špatný ;-) vyzkouším to, jak by to šlo, díky :-)
Jinak co se týče vzhledu, tak se snažím dodržovat Metro design O:-) takže ta hlavní obrazovka vypadá podobně jako people hub nebo music hub... ale mrknu na to, jestli se nedá někde ušetřit nějaký pixel, aby to nebylo proti "doporučením" :-)
kaon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 27, 2011 11:58
Zařízení: Dell Venue Pro

[app] TV Přehled

Příspěvek od kaon »

Ja dakujem :) a prave som pozeral do people hubu a vsimol som si ze tam sa nazov aktualnej strany strati pri "skrolovani" dole.. mozno aspon takto by sa dalo usetrit tych par pixelov a dodrzal by sa metro design :) ak to nieje vymozenost len vstavanych aplikacii
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

[app] TV Přehled

Příspěvek od miramares »

no jo, tohohle jsem si nikdy nevšiml :-D to by asi šlo takhle udělat, zkusím to. Díky za inspiraci :-)
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

[app] TV Přehled

Příspěvek od miramares »

no jo, tohohle jsem si nikdy nevšiml :-D to by asi šlo takhle udělat, zkusím to. Díky za inspiraci :-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] TV Přehled

Příspěvek od Flynn »

Po update jsem s aplikací ještě spokojenější než dřív. Jen jsem asi nepochopil, jak je to s tou Live Tile. Jedná se o dlaždici aplikace, kterou mám upnutou na hlavní obrazovku? Měla by "obživnout" po nastavení v případě, že tam mám nastavena nějaká upozornění na pořady? Nebo která dlaždice bude live?
EDIT: Tak už vstala z mrtvých a funguje, číslovka v černém terčíku s počtem upozornění, po překlopení název nastaveného pořadu. :)
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

[app] TV Přehled

Příspěvek od miramares »

Tak to funguje přesně tak, jak má :-) bohužel to chvíli trvá, protože interval změn je cca 30 minut. Jinak se dá připnout i libovolný vybraný kanál a ten pak ukazuje následující pořad.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] TV Přehled

Příspěvek od Flynn »

Aplikace už druhý den nefunguje. :cry:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

[app] TV Přehled

Příspěvek od htcjirka »

Zadny vypadek se nekona,ukazuje a nacetl program az do 02.01.2012
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

[app] TV Přehled

Příspěvek od Petulinek »

Taky mi nefunguje
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů