Marketplace: Problémy a jejich řešení (všeobecná diskuze)

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
RichieCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 23, 2011 19:59
Zařízení: Samsung Omnia 7

Marketplace: Problémy a jejich řešení (všeobecná diskuze)

Příspěvek od RichieCZ »

Zdravím,
právěm jsme si přinesl WP7 device a snažím se rozběhat aplikace. Přihlásil jsme se v ZUNE Software i ve WP7 pod svým ČESKÝM WinLiveID a stahl přes Zune v PC apliakci (free aplikaci). Ta se však v telefonu neukázala. Když se snažím otevřít marketplace v telefonu, píše mi to zprávu s tím,Co dělám špatně? Region v PC mám CZ a v telefonu také. Zkoušel jsem změnit region v telefonu na US, ale beze změny.

Děkuji za rady
Uživatelský avatar
femx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: sob úno 19, 2011 12:22
Zařízení: Samsung Omnia 7 Tango

Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od femx »

Opravte me nekdo jestli se mylim, ale dokud nebudes mit na telefonu Mango, s ceskym liveid ti proste marketplace nepujde a to ani na free aplikace. K tomu budes muset mit UK nebo US id, ktere si vytvoris. Samozrejme taky muzes pockat tyden, dva na ofcialni Mango, nebo si ho muzes nainstalovat v leaknute verzi.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od chmeldas »

femx to trefil na 100% s českým live máš smůlu, ale beta Mango neinstaluj. Přibližně za 2 týdny přijde Mango oficiální cestou a ty by jsi pak musel dělat downgrade.
RichieCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 23, 2011 19:59
Zařízení: Samsung Omnia 7

Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od RichieCZ »

OK. Vytvořil jsme si US účet, ale jak app dostanu do telefonu když nemám v telefonu internetové připojení?
Uživatelský avatar
femx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: sob úno 19, 2011 12:22
Zařízení: Samsung Omnia 7 Tango

Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od femx »

Pokud doma nemas WiFi, tak jedine primo pres Zune.
L4RRY
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 21, 2011 12:23
Zařízení: HTC TP2

RE: Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od L4RRY »

Pres zune se da normalne stahovat aplikace? Mel jsem za to, ze pres zune vyberu jakou app stahnout a stahne se v tel.

Sent from my 7 Pro T7576 using Board Express
Uživatelský avatar
femx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: sob úno 19, 2011 12:22
Zařízení: Samsung Omnia 7 Tango

Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od femx »

Nezkousel jsem, ale jit by to melo:

http://www.microsoft.com/windowsphone/e ... e-hub.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

"Tip
Consider using your computer or Wi-Fi to download larger files. This reduces the time it would take if you used a standard connection, and ensures that you don't go over any limits you may have in your data plan. For more info, see Connect to a Wi-Fi network. You can also access the Zune Marketplace from your PC. It's an online store where you can get apps, games, music, videos, podcasts, and more. For more info, see Get to know the Zune software.
"
L4RRY
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 21, 2011 12:23
Zařízení: HTC TP2

RE: Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od L4RRY »

Az se dostanu domu vyzkousim;)

Sent from my 7 Pro T7576 using Board Express
RichieCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 23, 2011 19:59
Zařízení: Samsung Omnia 7

Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od RichieCZ »

Právě přes Zune mi to nejde. Připojím tel., stáhnu app, kliknu na install a tabulka zmizí. pak v telefonu vidím u marketplace 1 a když na něj klepnu tak to napíše že je to v tuto chvíli nedostupné (to nejspíš proto, že nemám Wi-Fi ani mobilní připojení). A aplikace nikde.
Uživatelský avatar
femx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: sob úno 19, 2011 12:22
Zařízení: Samsung Omnia 7 Tango

Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od femx »

Tak to nevim kde by mohl byt problem. Ted jsem to zkousel, pro jistotu jsem vypl WiFi a zapl Airplane mod. Aplikace se pres Zune nainstalovala bez problemu.
RichieCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 23, 2011 19:59
Zařízení: Samsung Omnia 7

Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od RichieCZ »

Me to zkrátka napíše v Zune: YOUR APP WILL BE INSTALLED SOON. A nikde nic :(

-- doplnění předchozího příspěvku (sob zář 24, 2011 10:28) --

Tak už to funguje...Apps jsou telefonu. Přecházím z iPhone a tak mi prostě připadalo divné, že se app nestahnou první do PC a pak syncnou s telefonem :)
Uživatelský avatar
femx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: sob úno 19, 2011 12:22
Zařízení: Samsung Omnia 7 Tango

RE: Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od femx »

Asi hloupa rada, ale zkus jeste preinstalovat Zune. Taky pokud menis region myslim ze je potreba hard reset.

Sent from my OMNIA7 using Board Express
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

RE: Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od Vlasta W. »

Aplikace se instaluji pri pripojeni k Zune. Pokud sis nejakou koupil, at jiz placenou ci zdarma, stahne a nainstaluje se hned. Pokud se ti neobjevila v menu telefonu, je to nejspis proto, ze jde o aplikaci pro Mango. Ty se na starsich verzich jakoze nainstaluji, ale v menu neobjevi. Nijak jinak se to neprojevuje.
RichieCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 23, 2011 19:59
Zařízení: Samsung Omnia 7

Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od RichieCZ »

Ale nechápu, proč i když mám nastaveno vše CZ, tak se app stáhne a napíše se, že bude installed soon - že to není nějak zablokované, když u náš tedy marketplace není :/
tomcat
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 27, 2011 11:53
Zařízení: iPhone 4

Nejde zprovoznit Marketplace CZ

Příspěvek od tomcat »

Mam stejny problem, jako psal kolega vyse. Na htc hd7 mam vse lokalizovano na CR, marketplace v ceskem Zune PC funguje, aplikaci nainstaluju primo ze Zune PC, objevi se hlaska: "Aplikace bude brzy nainstalovana...", ale v telefonu se neobjevi. Zkousel jsem asi 15 aplikaci a her a ani jednu jsem nikde v telefonu nenasel. To jsou jiz vsechny apps nastaveny pro Mango nebo delam nekde nejakou chybu? diky za rady
marek1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 256
Registrován: úte pro 12, 2006 9:06
Zařízení: Nokia Lumia 820 Yellow SanDisk 16GB Ultra Class 10
Bydliště: Usti nad Labem

Problém s Marketplace

Příspěvek od marek1 »

Mam problem s Marketplace. Prave jsem si zmenil region z US na Cechy. Po teto zmene jsem si chtel zadat novou kartu, ale i kdyz jsem vse vyplnil spravne, tak mi to porad pise, ze vkladnam spatne cislo karty.

"Způsob platby nemůžeme ověřit. Zkontrolujte správnost údajů nebo použijte jiný způsob platby. Pokud se tato zpráva zobrazuje i nadále, obraťte se na svoji finanční instituci."

Nevite co s tim ?
Karta: KB embusovana, povoleny nakupy pres inet, expirace 05/12 a trimistny kod ze zadu vlozen.

Diky za pomoc.

edit by moderátor: Příspěvky jsem sloučil do jednoho tématu, ve kterém prosím řešit všeobecné problémy s Marketplace.
bart_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pon kvě 09, 2011 21:13
Zařízení: LG Optimus 7

Marketplace: Problémy a jejich řešení (všeobecná diskuze)

Příspěvek od bart_cz »

mám úplně stejný problém, na hotline mi řekli, že o tom vědí a že je to problém s kartami od některých bank, mimojiné právě KB, česká spořitelna by měla například být v pořádku. prý se na tom pracuje a snad do měsíce by mělo všechno fungovat
marek1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 256
Registrován: úte pro 12, 2006 9:06
Zařízení: Nokia Lumia 820 Yellow SanDisk 16GB Ultra Class 10
Bydliště: Usti nad Labem

Marketplace: Problémy a jejich řešení (všeobecná diskuze)

Příspěvek od marek1 »

Ok, dik za info.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát zář 30, 2011 13:54) --

Tak jsem volal na Ceskou helplinku XBOXU a take mi to potvrdili, ze ne vsechny ceske kreditni karty Marketplace podporuje. Pry tuto vec resi specialni tym, ktery tuto chybu ma odstranit. Bohuzel presne datum nikdo nevi :evil:
beho
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 01, 2011 10:11
Zařízení: htc mozart

Marketplace: Problémy a jejich řešení (všeobecná diskuze)

Příspěvek od beho »

Jen pro zajímavost - existuje jiný způsob změny regionu než přes xbox.com (přímo někde na live.com nebo tak) ?

Jinak též nemůžu přidat kartu (ČSOB) ani přes zune, ani xbox, ani stránky českého marketplace. Doufám, že se to rychle vyřeší.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

Marketplace: Problémy a jejich řešení (všeobecná diskuze)

Příspěvek od morro »

beho: Aby to mělo vliv na funkci Marketplacu musí se změnit pouze region na http://www.xbox.com" onclick="window.open(this.href);return false; (jednou za 12 měsíců). systém Windows Live nemá na regionální migraci vliv, protože Marketplace je stavěný Xbox Marketplace službách.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů