[app] SMS jízdenka - odesílejte SMS jízdenky pomocí telefonu

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

[app] SMS jízdenka

Příspěvek od nofu »

SMS Ticket CZ / SMS Ticket - Czech /SMS Ticket for CZ/Czech - bo tak něco takýho.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

[app] SMS jízdenka

Příspěvek od Martin Suchan »

Ok, vezmu v uvahu do pristi verze :)
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

[app] SMS jízdenka

Příspěvek od Vlasta W. »

Zdravím, díky za update.

GPS výběr města je super! Trochu mě ale mrzí přepnutí aplikace do angličtiny a tím pravděpodobně i ztráta informací o přepravních podmínkách implementovaných přímo v aplikaci - nově se otvírá web dopravce. Nemohl bys prosím dát do aplikace volbu jazyka? Telefon chci mít v angličtině, ale ale posílat si SMS jízdenku (a využívat jiné výlučně lokální služby) mi přijde lepší v češtině - nakonec RSS čtečky mi taky nečtou anglické verze českých zpráv.

Nešlo by prosím implementovat i SMS parkování, případně udělat samostatnou aplikaci na stejném principu? Inspiraci bych hledal v kombinaci SMS jízdenky a androidí aplikace pro SMS parkování. Appka zjistí město a zobrazí seznam parkovacích automatů. Vybereš automat, potvrdíš SMS, fertig. Ještě by to šlo vylepšit tím, že by se třeba automaticky předvolil i nejbližší automat, ale zásahem uživatele šel změnit (město taky) - nezřídka posílám SMS parkovačenky odjinud, než zrovna mám auto.

Díky za pokračování ve vývoji SMS jízdenky ;-)
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

[app] SMS jízdenka

Příspěvek od Martin Suchan »

Tu volitelnou lokalizaci bych tam mohl dát, už mě na to upozornilo více lidí, snad se k tomu dostanu v týdnu :)

To SMS parkování zní zajímavě, dokonce žádná taková aplikace ještě není. Akorát by to chtělo sehnat nějaký zdroj míst, kde se parkuje a jaké se posílají SMS.

Tu informaci o jízdenkách jsem odstranil schválně. e podle mě lepší mít tam odkaz rovnou na web, než výtah z informací, které se beztak často opakují.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

[app] SMS jízdenka

Příspěvek od Vlasta W. »

Seznam měst je zřejmě tady: http://www.platmobilem.cz/kde-platit-parkovne.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Se seznamem automatů bude asi problém, ale třeba pro "moje" Ústí nad Labem je normálně na webu městatských služeb http://www.msul.cz/index.php?option=com ... 15&lang=cs" onclick="window.open(this.href);return false; Pořadí ale nesedí, např. Londýnská je automat číslo 18 (v seznamu 16. v pořadí). Možná by se to dalo ošlehnout z té Androidí aplikace, případně požádat jejího autora o dodání podkladů. A když se je rozhodneš crowdsourcovat, tak co budu moct, to rád zpracuju ;-)

Jinak v nastavení by bylo nutné zadat RZ auta, aby si jí aplikace pamatovala a používala. V případě zadání více RZ by se při sestavování SMS nabídl výběr ze zadaných.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

[app] SMS jízdenka

Příspěvek od Martin Suchan »

Oprava SMS jizdenky je ke stazeni, verze 2.1. Prosim o retest komu to padalo, zda to je uz v pohode :)
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

[app] SMS jízdenka

Příspěvek od Martin Suchan »

Ode dneška je dostupná ke stažení verze 2.2, kde je konečně opraven bug, co mi tolik lidí hlásilo. Problém byl, že od verze 2 obsahuje model měst i souřadnice, podle kterých se hledala nejbližší poloha. Pokud ale člověk provedl update ze starší verze, tak tam údaje o souřadnicích nebyly a padalo to na tom. :oops:
Verze 2.2 opravuje tuto chybu a také přináší možnost ruční změny jazyka aplikace - vhodné pokud máte telefon 1. generace bez češtiny a chcete mít aplikaci v češtině :)
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

[app] SMS jízdenka

Příspěvek od Vlasta W. »

Super, aktualizováno. Díky za tu češtinu. :-)
Miroslav Havlíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 203
Registrován: stř pro 24, 2008 16:26
Zařízení: Nokia Lumia 1020

[app] SMS jízdenka

Příspěvek od Miroslav Havlíček »

Díky za super appku. Taky se přimlouvám za SMS parkování. Nějaké info by mělo být tady. http://www.parkovacilistek.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

[app] SMS jízdenka

Příspěvek od amentma »

Pisal som to v nejakom inom vlakne: mam spravenu SK verziu a nie je problem urobit cesky klon, ale na pripravu dat o mestach a zonach nemam cas. Ked mi to niekto pripravi podla struktury aku potrebujem tak to kludne spravim aj pre cr

http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 342de7fa1a" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů