Čtečka ebooků

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Jimmik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř srp 24, 2011 9:16
Zařízení: LG V20
Bydliště: Karb

Čtečka ebooků

Příspěvek od Jimmik »

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Přešel jsem na WP7 z androidu kvůli jeho stabilitě a rychlosti. WP7 mi připadá naprosto dokonalý až na to, že jsem nenašel žádnou použitelnou čtečku ebooků. Mám své ebooky v pc, kindle nemám, tudíž mi aplikace Amazon kindle byla k ničemu. Ebooky mám převážně v pdb, txt a doc formátech. Zkoušel jsem aplikaci Freda, kde se mi přes dropbox povedlo nahrát do telefonu ebook, ale má jen 3 různá kódovaní a nepodařilo se mi nastavit tam správně diakritiku. Tiny ebook reader zase na dropboxu neviděl nic. Má někdo tip na nějakou použitelnou čtečku která zvládne diakritiku? Nebo dělám u Freda něco špatně?
Ahurmen
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv srp 11, 2011 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Čtečka ebooků

Příspěvek od Ahurmen »

Tak si to hoď normálně do Officu ne? :)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Čtečka ebooků

Příspěvek od IkE Blaster »

Věř, že to vážně není řešení :lol:
Jimmik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř srp 24, 2011 9:16
Zařízení: LG V20
Bydliště: Karb

Čtečka ebooků

Příspěvek od Jimmik »

Přesně v Officu se dá dobře upravovat dokument, ale ne číst ebook.
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Čtečka ebooků

Příspěvek od kalmia »

S Fredou jsem spokojen. Také jsem měl jen PDB soubory a ty jsem konvertoval do Epub. Stejně tak to jde i s TXT.
Více zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... hilit=+pdb" onclick="window.open(this.href);return false;
Ahurmen
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv srp 11, 2011 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Čtečka ebooků

Příspěvek od Ahurmen »

Jimmik píše:Přesně v Officu se dá dobře upravovat dokument, ale ne číst ebook.
Upřímně, číst knížku na telefonu taky neni ono.
Jimmik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř srp 24, 2011 9:16
Zařízení: LG V20
Bydliště: Karb

Čtečka ebooků

Příspěvek od Jimmik »

To už je jen věc názoru, já přečetl stovky ebooků na starém Siemensu m65 a dalo se to, na HD7 to vypadá krásně. Jasně není to papírová knížka, která voní a pak jí dáš do knihovny, ale je příjemné mít u sebe celou svou knihovnu a číst cokoli kdekoli
infernus
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát úno 11, 2011 15:01
Zařízení: Samsung Omnia 7
Bydliště: Praha

Čtečka ebooků

Příspěvek od infernus »

jestli můžu chtěl bych se zeptat používám adobe reader na čtení knih v pdf podobě na mé samsung omnii 7.Nevím jestli to jde nebo jsem na to ještě nepřišel,ale nemůžu najít záložku nebo zvolení stránky.Vždycky se musím dostat ručně až na stránku na kterou chci.A když čtu knížku o 450 stránkách je to celkem úmorný...
Na androidu šlo v klidu zvolit stránku a o nic víc jsem se už nemusel starat.Takže jestli nevíte o jiném pdf readeru který by to podporoval nebo kde to bych to našel v adobe readru?
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Čtečka ebooků

Příspěvek od Cheetah007 »

Ahurmen píše:
Jimmik píše:Přesně v Officu se dá dobře upravovat dokument, ale ne číst ebook.
Upřímně, číst knížku na telefonu taky neni ono.
No třeba na 4.3" co má můj HD7 nebo lépe na HTC Titan s 4.7" je to už slušně použitelné,ale stále nemohu najít nějaký schopný program zvládající ePub,PDB,PDF,TXT...
Předpokládám že by bylo nutno nejdříve knihy uploadovat na SkyDrive a pak je stahovat

Našel jsem zatím dvě použitelné

Tiny eBook Reader
http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... e7d1fa76f8" onclick="window.open(this.href);return false;
Nevýhoda je že podporuje jen dropbox....skydrive patrně ne,chci mít všechno na jedné službě a ne další registraxce

Freda
http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... 237de2db9e" onclick="window.open(this.href);return false;
Podle popisu podporuje Skydrive,niméně já v aplikaci našel jen dropbox tak nevím..

eBookHub
Čínská aplikace připomínající iBooks z idevices...jaké služby podporuje nevím.
http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... 2264c2fb72" onclick="window.open(this.href);return false;
Dagan
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 05, 2012 18:03
Zařízení: Nokia Lumia 800 a 920, LG G2

Čtečka ebooků

Příspěvek od Dagan »

Zdravím

Mám WP7 poměrně čerstvě a zajímalo by mě zda už někdo našel něco použitelného ? registrovat na dropboxu se mě skutečně nechce :(

eBookHub - má svoji knihovnu a dost malou - teda do voleb s rozsypaným čajem jsem nelezl :)
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Čtečka ebooků

Příspěvek od kalmia »

Cheetah007: Freda podporuje (zatím) jen Dropbox.
mzdakamajkl
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 06, 2012 0:01
Zařízení: HTC Mozart

Čtečka ebooků

Příspěvek od mzdakamajkl »

Já bych se zeptal trochu jinak: Našel by se někdo, kdo by byl schopen vytvořit ebook reader s podporou právě skydrive, případně uložení knížky z externího linku, emailu?
Opravdu nic není použitelné, taková aplikace prostě chybí a myslím, že pokud by podporovala všechny běžné formáty, mohl by to být hit letošního roku.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Čtečka ebooků

Příspěvek od Cheetah007 »

Taková app skutečně není ani ms nic nemá,taková obdoba iBooks by bodla,nouzová možnost je ebooky něčím převést na word dokument a pak to nahrát,já raději klasické "voňavé" knihy ale třeba do auta v práci bych tohle uvítal.
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Čtečka ebooků

Příspěvek od kalmia »

mzdakamajkl píše:...Opravdu nic není použitelné...
Já si to nemyslím. Používám program Freda a kromě toho, že data jsou na Dropboxu, jsem docela spokojen. :grin:
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Čtečka ebooků

Příspěvek od Petulinek »

Na xda je vyvíjena beta verze nové čtečky - Bookviser, která jak jsem komunikoval s autorem bude (snad) opravdu dobrá a bude i možno si naládovat knihy přímo do telefonu. Ale bohužel beta ač je na marketplace, není na českém a tudíž s českým LiveID nejde stáhnout :-(
scoopitch
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:36
Zařízení: Samsung Ativ S, Lumia 640 DS

Čtečka ebooků

Příspěvek od scoopitch »

Freda Skydrive podporuje, ale musíte si ho přidat jako obyčejnou www stránku.
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Čtečka ebooků

Příspěvek od kalmia »

Zkusil jsem to a opravdu se na SkyDrive dostanu, ale při pokusu o download to chvíli jakoby načítá, v seznamu knih se titul objeví, avšak knihu neotevřu. Nevím, co dělám špatně. :???:
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Čtečka ebooků

Příspěvek od Cheetah007 »

U mě se to chovalo stejně,zadal jsem stránku SkyDrive snad https://skydrive.live.com/" onclick="window.open(this.href);return false; do adresního řádku,knihl stáhnul ale otevřít nešla,přestávám se s tím zabývat bd se objeví aplikace nebo si ten účet na DropBOX udělám,je to zase další registrace a člověk v tom pak má chaos ale co,nejraději bych to všechno sjednotil pod jediný ale to v dnešní době není tak lehké.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Čtečka ebooků

Příspěvek od mimonaut »

Tak když komunikuješ s autorem, navrhni mu, ať dá přístup k aplikaci na všechny MP, nejen US
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Čtečka ebooků

Příspěvek od Petulinek »

Jo to jsem zkoušel... Ale prý: Looks like I can't select the regions availability when publishing a Beta (:. A ještě se omlouval že to moc naumí s publikováním aplikací...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 hostů