Užitečné aplikace - Robert Varga

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Dnes dorazila aktualizace aplikací Svátky a Meniny.

Svátky: opraveno zobrazování kontaktů např. Petra v den, kdy slaví Petr
Meniny: stejně jako u Svátky + posunutí o den + nové funkce ze Svátky

Jak aktualizovat: klikněte na tento odkaz (pro Svátky: http://windowsphone.com/s?appid=4821050 ... 113faabe16" onclick="window.open(this.href);return false;, pro Meniny: http://windowsphone.com/s?appid=39fadf8 ... 5b2d62dc31" onclick="window.open(this.href);return false;) a dejte Aktualizovat, nebo vyčkejte na automatickou notifikaci z Marketplace.
Uživatelský avatar
Tambor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: úte bře 27, 2012 13:13
Zařízení: HTC U11
Bydliště: Praha

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Tambor »

Robert Varga píše:
Tambor píše:Roberte, nešlo by v aplikaci WP zprávy umožnit nastavení toho, které záložky chci sledovat? Já používám v podstatě jenom záložku "doma" ... záložky svět, twitter a youtube musím otevírat jenom proto, abych všechny příspěvky označil jako přečtené a ony se mi přestaly zobrazovat na LT ... a to je docela pruda :wink:
Pro tvoje účely je v aplikační liště připraveno tlačítko "načíst všechny záložky", případně "vše označit jako přečtené".

Ony dělají to samé, ale jen kvůli uživateli a stoprocentní čitelnosti jsem tam dal oba :-)
Hele já Ti nevím, "vše označit jako přečtené" samozřejmě používám, ale musím stejně otevřít každou záložku a v každé zvlášť dát "vše označit jako přečtené" jinak se mi pořád v LT ukazují nové zprávy ...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Flynn »

Zkus v nastavení zapnout Načíst všechny záložky a pak už jdi jen do své oblíbené. Až je pročteš, nikam už nelistuj a aplikaci zavři. Tak by to mělo zřejmě fungovat. Ale to vůbec neomlouvá nemožnost si v aplikaci nastavit natrvalo to, co chci, aby se načetlo. Ostatní by se neměly dostat ani na Live tile do terčíku. Lézt pokaždé po spuštění aplikace do nastavení není zrovna dobré řešení. Robert nějak nechce naslouchat připomínkám uživatelů.Obrázek
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

1 načíst všechny záložky
2. označit vše za přečtené

Funguje stoprocentně! :grin:
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Flynn »

OT: Roberte, ten smajlík ode mě v předchozím příspěvku, není hrách hozený na stěnu, ale já, jak hlavou třískám o zeď, protože nechceš vyslyšet připomínky ke svým aplikacím, i když by to také sedělo. Je to, jako když hrách na stěnu házím. :tlem:
Uživatelský avatar
Tambor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: úte bře 27, 2012 13:13
Zařízení: HTC U11
Bydliště: Praha

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Tambor »

Roberte, nechci prudit, ale tak jak říkáš to opravdu nefunguje. Když mám na LT, že jsou k dipozici čtyři nové zprávy a z toho jsou dvě z domova a dvě ze světa a já otevřu záložku doma a dám načíst všechny záložky a potom označit vše jako přečtené, tak mi na LT zůstanou dvě nové zprávy a já musím otevřít i záložku svět a tam celý postup zopakovat ... teď jsem to znova zkoušel a vážně je to tak ...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Flynn »

Tambor: u mě to tak funguje, v terčíku bylo číslo 7. Pustil jsem app a dal načíst všechny položky. Aniž bych něco dál otvíral nebo označoval jako přečtené, vypnul jsem ji a terčík s číslem už na LT nebyl. Tím opět opakuji, že tohle není "naprosto, ale naprosto vhodné žešení". Mělo by to být zautomatizováno a volitelné. Máme přeci demokracii, "hm, hm, hm, že?" :twisted:
Uživatelský avatar
Tambor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: úte bře 27, 2012 13:13
Zařízení: HTC U11
Bydliště: Praha

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Tambor »

... to jsem teda blázen :???: ... tak až se mi tam ukážou zase nějaké novinky, zkusím to znovu ... buď mi to bude fungovat nebo se jdu spláchnout do záchodu ... takže pápá :arrow:
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Flynn píše:...
Ani nevíš jak jsem rád že ti to taky funguje. Uff :-D

K připomínkám uživatelů: přemýšlím nade všemi, ale uživatelé toho chtějí tolik (a na tolika místech, hlavně email), že je docela těžký si rozmyslet co s tím. Jak neovlivnit současné uživatele kteří jsou spokojení, a zároveň vyjít vstříc nespokojeným. Už jsem si toho vyslechl docela hodně, o některých změnách.

Co se týče aplikace WP Zprávy, v dalším updatu budou check boxy "na live tile kontroluj sekce: " pro každou záložku. Uživatel si vybere ty své oblíbené. Mělo by to pokrýt většinu požadavků.

U Svátky bude víc úprav včetně oddělení konfigurace na vlastní záložku a díky tomu i úpravy odsazení textů.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od dark_hood »

dobrý deň :) skúšal som aplikáciu Bankomaty SR a v Košiciach mi vôbec neukazuje bankomaty slovenskej sporiteľne. aj keď zvolím 10 najbližších. toto keby sa podarilo vyriešiť a konečne bude možné apps u nás nakupovať (zatiaľ to stále nejde) appku si kúpim, je šikovná.

p.s. páči sa mi aj aplikácia Zajímavá místa ;-)
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Ahoj,
zdroj nalezen, přes 1500 bankomatů.

Dám vědět.

R
hugo465
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 12, 2012 13:07
Zařízení: Omnia 7, Lumia 920
Bydliště: Brno

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od hugo465 »

Ahoj,
mám dotaz k Programu Kin - teď jsem zkusil demo, a v Brně (kde jsem, to je OK) mi najde jen dvě kina (Lucerna a Art), další je Blansko atd. V setupu je moje poloha +-70km a na Informuji.cz jsou ještě Palace Cinemas (Olympia a Velký Špalíček). Je to vlastnost dema, chyba, nebo "chyba na mém příjmači" ?
dík
hg
Synderr
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: ned dub 15, 2012 15:48
Zařízení: HTC touch HD, Nokia lumia 800

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Synderr »

čau, prosimtě mám problém s tvou aplikací Počasí, nevim proč ale jako polohu mi to udává pořád Brandýs nad Labem a přitom tam vůbec nejsem......zjištování polohy mám zaplé a normálně mi ji to určuje, ale tady se to prostě nemění.......
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od mimonaut »

nejsi na čerňáku, nebo poblíž? mám totiž ten samý problém.. :) Asi je to vzdušnou čarou blíž do Brandejsa :)
Až jsem kvůli tomu začal používat meteoservis :)
Synderr
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: ned dub 15, 2012 15:48
Zařízení: HTC touch HD, Nokia lumia 800

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Synderr »

jj to jsem xD no tak to asi taky začnu používat meteoservis....
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Flynn »

Myslím, že s Meteoservisem uděláš dobře. A také je dobrá aplikace WeatherPro, nyní značně přepracovaná a i když nepoužívá radar pro Českou republiku, nejbližší je německý a ten zasahuje i do ČR zhruba někam od Šluknovského výběžku směrem dolů http://www.weathercast.co.uk/radar/germany.html" onclick="window.open(this.href);return false; Více informací si určitě vyhledáte přímo na Marketplace.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od matoman »

no rucne nastavenie mesta by nebolo na skodou
Synderr
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: ned dub 15, 2012 15:48
Zařízení: HTC touch HD, Nokia lumia 800

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Synderr »

Tak zatim jsem si tam hodil Weather View a neni to spatny....kdyztak to pak jeste zmenim
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Flynn »

Mám ho také, ale není nejpřesnější. WeatherPro je lepší. Ale to už jsme mohutně OT.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Užitečné aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Vždy to napíše název nejbližší meteostanice. Jestli někdo hledá název místa podle GPS, tak to sice může vypadat líp, ale osobně bych to naopak považoval za švindl :-)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů