Užitečné aplikace - Robert Varga

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Kositch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: stř črc 16, 2008 16:33
Zařízení: HTC Trophy

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Kositch »

Též mi chybí na WP7 nějaká kvalitní aplikace na TV program, rád bych si za ni klidně i zaplatil.

Moje vize

- možnost přidat oblíbené programy do skupiny, aby šlo naráz zobrazit, jaké pořady zrovna běží na oblíbených stanicích

- ukazatel, jak dlouho daný pořad běží

- to nejdůležitější - možnost přidat upozornění na daný pořad, ikdyž to by aplikace musela asi stále běžet v pozadí, což by ale s Mangem neměl být již problém

Jinak díky za svátky, vypadají super.

Navíc dnes se rozrostl WP7 market i o oficiální Mapy.cz
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Robert Varga píše:Rozveď svůj nápad, lze samozřejmě udělat všelicos a ničemu se nebránim.

Minimálně tedy chceš zmenšit obrázek květiny, nad tim už taky přemýšlím, cca o 15-20%.

Moznost volby zobrazeni pro kazdeho uzivatele individualne, napr. zobrazeni data, svatku, cisla tydne, svatku na dalsi den. Dale uplne vynechat ikonu kvetiny, nechat napr. cislo tydne a dnesni datum, kdyz se dlazka preklopi tak napr. kdo ma svatek dnes a zitra. Uzivatel by si zvolil, co by se mu na tech dvou "preklopech" zobrazovalo. Mozno vytvorit jako aplikaci "Svatky PRO", za kterou bych si klidne zaplatil.

Co se tyka dalsiho navrhu aplikace- nesly by udelat ukoly s dlazkou, ktere by spolupracovaly s to-do v aplikaci Kalendar?
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Co kompromis - přidání čísla týdne do pravého horního rohu live tilu, ponechání ale upravení a zmenšení květiny? Z webů kterých jsem konfigurovatelných udělal desítky to všichni chtěli, dle diskuzí, ale pak to využívalo méně než 5% návštěvníků. Raději jedno nastavení které bude vyhovovat většině.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob zář 17, 2011 21:23) --
Kositch píše:Též mi chybí na WP7 nějaká kvalitní aplikace na TV program, rád bych si za ni klidně i zaplatil.

Moje vize

- možnost přidat oblíbené programy do skupiny, aby šlo naráz zobrazit, jaké pořady zrovna běží na oblíbených stanicích

- ukazatel, jak dlouho daný pořad běží

- to nejdůležitější - možnost přidat upozornění na daný pořad, ikdyž to by aplikace musela asi stále běžet v pozadí, což by ale s Mangem neměl být již problém
sežeň zdroj dat (já na tom ztroskotal) a vrhnu se na to. Sám bych to chtěl ale prostě "open" zdroj dat jsem nenašel. Což neznamená že není, jen jsem prostě neměl to štestí :'(
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

RE: Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Ad svatky- proc ne, ale neslo by to bez te kvetiny? Neda mi to, ta kytka tam je (dle meho nazoru) k nicemu- nulova informativni hodnota
Kositch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: stř črc 16, 2008 16:33
Zařízení: HTC Trophy

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Kositch »

Robert Varga píše: sežeň zdroj dat (já na tom ztroskotal) a vrhnu se na to. Sám bych to chtěl ale prostě "open" zdroj dat jsem nenašel. Což neznamená že není, jen jsem prostě neměl to štestí :'(
Vzorem funkcí (ne designu :-)) by podle mě měla být app Tv Program, která je dostupná pro Android (zde), zkusím zjistit odkud berou data.

Edit: Přes Mikrotik router jsem zjistil, že aplikace bere data ze serveru http://frantisheq.sk kde je velké množství tv programů formou xmltv - http://frantisheq.sk/xmltv-page/, z toho by mělo jít nějak vykuchat jednotlivá data, jsou tam linky na různé zdroje, které jsou aktualizované. V obsahu těch dat jsou jak české stanice, tak slovenské a další. Nevím jestli to k něčemu je, ale rád pomohu :)
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Geniální, ověřím u "frantisqa" za jakou cenu si můžu vypůjčit jeho zdroj a jestli zrovna neplánuje nějaké změny.

V pátek to budu vkládat do marketu i kdyby začaly padat trakaře :-P
Kositch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: stř črc 16, 2008 16:33
Zařízení: HTC Trophy

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Kositch »

Myslíš aplikaci na TV program? To se dá stihnout tak rychle naprogramovat?
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Je to tak 1/5 toho co do pátku musím stihnout
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Vlasta W. »

Roberte, nešly by Restaurace a Obchody spojit do jedné aplikace? Myslím si, že takhle to zbytečně bude o položku prodlužovat menu aplikací :-) Díky.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Šlo, a už je i hotovo - v aplikaci Zajímavá Místa se čtvrtečním updatem.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 22, 2011 4:45) --

Ufffffffff.......
tvprogram.png
(244.96 KiB) Staženo 4 x
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od bobik91 »

mohl by si udelat nejakou aplikaci na psani sms z internetu?
Velice ji postradam, bylo by to skvele... dik
Kositch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: stř črc 16, 2008 16:33
Zařízení: HTC Trophy

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Kositch »

Také jsem se za tuto aplikaci přimlouval, zejména s podporou loginu na Vodafone park. Inspiraci bych hledal ve FreeSMS senderu z Androida. Tak uvidíme, ale myslím, že pro Roberta to bude "brnkačka" :-)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od IkE Blaster »

Robert Varga píše:...
Hezky zpracované :) Pokud ti náhodou autor zdroje neodpověděl, tak ti mohu prozradit, že už se celkem dlouhou dobu nemění a dle mých informací ani nehodlá měnit. Existuje ještě pár jiných zdrojů XMLTV, žádný není tak komplexní. Pak tu někde je i placený zdroj dat. Ještě poznámku (teda nevím, jak to máš zpracované) - je celkem výhodné umět stahovat xmltv z více zdrojů, než jen z jednoho - tak, že půjdou ručně zadat. Pak můžeš mít i "mezinárodní" úspěch.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

OK, ty SMS zmapuju hned jak dodělám pár updatů (hlavně zabezpečení WP Benche)...

Ten zdroj XMLTV mi taky říkal že změny nebudou, tak to snad pošlape jako hodinky co nejdéle :-) Stahovat libovolná xmlka se mi moc nechce. Aby to bylo svižné a uživatel nemusel stahovat celé šestimegové xml, data zpracovávám na serveru a aplikace TV Program je jen zobrazovač. Nechci aby mi někdo na server zkoušel dostat nějaké všivárny, i když samozřejmě všechno jde když se chce, že... :-D

SMS jsou supr nápad, snad to bude easy.
Uživatelský avatar
prdivous
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: sob zář 20, 2008 16:42
Bydliště: Jih moravy

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od prdivous »

Robert Varga píše:Šlo, a už je i hotovo - v aplikaci Zajímavá Místa se čtvrtečním updatem.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 22, 2011 4:45) --

Ufffffffff.......
tvprogram.png
Ahojky, tvé aplikace jsou super. Fandím :lol: :lol: :lol: Ten update přijde sám po schválení?
Kositch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: stř črc 16, 2008 16:33
Zařízení: HTC Trophy

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Kositch »

Pokud ta SMS bude zpracovaná dobře, tak to podle mě bude trhák, protože narozdíl od jiných, tato aplikace bude lidem šetřit poměrně dost peněz a na to lidé vždy slyší :)
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

prdivous píše: Ten update přijde sám po schválení?
Už je venku :-) Několik dní. Jestli ti nevyskočil sám, odinstaluj app a stáhni znovu.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát zář 23, 2011 18:30) --
Kositch píše:Pokud ta SMS bude zpracovaná dobře, tak to podle mě bude trhák, protože narozdíl od jiných, tato aplikace bude lidem šetřit poměrně dost peněz a na to lidé vždy slyší :)
Hmm, tak to asi budeš chtít zdarma co :-D
Kositch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: stř črc 16, 2008 16:33
Zařízení: HTC Trophy

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Kositch »

Určitě ne a myslím si, že lidé si za ni právě rádi něco zaplatí, protože se jim to po pár smskách zase vrátí :)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od IkE Blaster »

Robert Varga: Právěže frantisheq tam má sám ty programy i jako jednotlivé xmltv soubory :) Nicméně pokud ti nejde o zátěž tvého serveru, tak nemám namítky (sám si ten zdroj parsuju do jednotlivých stanic pro různá zařízení, takže asi obdobný princip).
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od bobik91 »

hlavne pokud budes roberte delat ty sms, at je tam provazanost s kontakty...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů