Samsung galaxy S9 - blokovanie hovorov a sms

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
kimjanee
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 19, 2020 16:11
Zařízení: Iphone

Samsung galaxy S9 - blokovanie hovorov a sms

Příspěvek od kimjanee »

Mozte mi povedat vy co máte S9 ze aky ma tento telefon manazment blokovania hovorov, a sms? zaujima ma:
Ked sa blokne nejaké čislo,a uzivatel z toho cisla posle sms alebo zavola ako tento telefon reaguje? dostanete info ze vam volalo blokovane cislo? ked vám posle uzivatel sms, mate nejaky priecinok kde tie sms mozte citat? Niekto mi to hovoril,ze ano, ze vlastne mozte tu sms precitat....free ringtones

Lebo pytam sa preto ze kazdy telefon to ma inak,aj ked maju androidy, napr na Sony xperia ked bloknem cislo, tak uz nikde nevidim ze mi volalo,alebo pisalo sms, ziadny taky priecinok ze blokovane sms a hovory nemam, tak ako napr to je na whatsappe....
samsung rintones
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: Samsung galaxy S9 - blokovanie hovorov a sms

Příspěvek od htcjirka »

Volajicimu se ozve obsazovaci ton a tobe se blokované volání nebo sms nijak nezobrazi. A tak je to spravne, proto je blokovane a jeste, aby me otravovalo upozorneni. Proto ho blokuju.
Leonard
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 13, 2020 3:55
Zařízení: Iphone

Re: Samsung galaxy S9 - blokovanie hovorov a sms

Příspěvek od Leonard »

Sms zprava od blokovaneho cisla se nedoruci a nejde tedy ani precist. Volani od blokovaneho cisla se na obrazovce neobjevi, ze by nekdo volal, neni ani ve zmeskanych hovorech, ale ve vypisu poslednich volani se toto cislo zobrazi s indikaci, ze hovor byl odmitnut.
sonnerie gratuite, sonnerie telephone
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 14 hostů