Export kontaktů Samsung Galaxy S9+

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Louiss97
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 20, 2020 2:39
Zařízení: Samšunt

Export kontaktů Samsung Galaxy S9+

Příspěvek od Louiss97 »

Zdravím a prosím o radu. Dnes mi bohužel odešel po třídenních výpadcích signálu můj Galaxy S9+. Přestal úplně akceptovat jakoukoliv SIMkartu. Přes SmartSwitch jsem udělal kompletní zálohu telefonu, zkusil udělat reset do továrního nastavení (což mimochodem také problém nevyřešilo) a telefon odnesl na reklamaci. Do měsíce bude prý opraven, takže mám teď telefon náhradní (není to Samsung) a potřeboval bych do něj dostat kontakty, které jsem zazálohoval přes SmartSwitch. sonneries samsung
Bohužel momentálně nic jiného než tu zálohu nemám, do žádného cloudu nic nezálohuji. Kontakty jsou zazálohované ve formátu SPBM, který vůbec nevím jak otevřít a kontakty z něj dostat. Starší aplikace Samsung Kies uměla otevírat formáty SPB a SPBA ale s tímhle si neví rady. Měl by někdo nějaký nápad, jak z této zálohy ty kontakty dostat ? Kdybych tohle věděl předem, klidně bych si je do náhradního telefonu přeposlal po jednom přes Bluetooth jako soubor VCF...Sonneries Samsung S20 Ultra Official
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Export kontaktů Samsung Galaxy S9+

Příspěvek od koumes »

A co Google? Zname? Ucet mame?
Ne? pak smula :D :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: Export kontaktů Samsung Galaxy S9+

Příspěvek od htcjirka »

Louiss97 píše: stř črc 15, 2020 6:57do žádného cloudu nic nezálohuji.
Zasadni a fatalni chyba. Nezalohujes, nic nemas. A pritom stacilo si zalohovat kontakty treba jen na kartu..
stewo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: sob srp 23, 2014 18:03
Zařízení: L820/L950 MINULOST/ SG S9 + SG Watch
Bydliště: Trnava Slovakia

Re: Export kontaktů Samsung Galaxy S9+

Příspěvek od stewo »

Určite si mal účet google (gmail) koli obchodu play, skúsil si pozrieť do tohto účtu na webe? Či náhodou tam tie kontakty nemáš... Aspoň budeš poučený do budúcna :-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů