SGS1 jak smazat interní paměť

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

SGS1 jak smazat interní paměť

Příspěvek od Bartyx »

Ahoj.

Dostal se mi do ruky SGS, který bych chtěl používat, ale bohužel po předchozím majiteli tam zůstaly data a on když dělal hard reset, tak se asi něco podělalo a teď jsou data poškozená.
To znamená, že po hard resetu začnou vyskakovat chyby a telefon prakticky nefunguje, padají postupně všechny aplikace a nelze nic dělat.
Zkoušel jsem i přes Odin přehrát rom, ale i to nejde. Potřeboval bych vymazat interní SD card, ale nevím jak na to, když nemůžu telefon ovládat.
Napadlo mě nahrát CWM, ale nevím vůbec kde ho na tak starý telefon získat, abych to ještě nebricknul. Tam by snad měla být možnost wipnout tu interní sd přímo z recovery, ale ve stock to není.

Poradí mi někdo jak na to? Btw zkoušel jsem i PIT, několik rom, ale nic nepomůže, telefon se vždy zasekne a i když sestřílím všechny aplikace, nakonec se dostanu na průvodce nastavením, který se spouští po hard resetu, ale ten spadne a znovu se spustí a tak dokola, takže nemůžu ani zadat kód pro wipe interní paměti.

Díky moc předem za rady.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: SGS1 jak smazat interní paměť

Příspěvek od Jumbo78 »

PIT a třísouborová ROM. Skvělá byla JVU, pokud se pamatuji

Edit: na uloz.to je někde můj upload ;)
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Re: SGS1 jak smazat interní paměť

Příspěvek od Bartyx »

A musí na to být root?
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: SGS1 jak smazat interní paměť

Příspěvek od Jumbo78 »

Ne... Flashneš přes ODIN
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

SGS1 jak smazat interní paměť

Příspěvek od Bartyx »

http://uloz.to/xhPgJf76/galaxy-s-rom-stockjvu-pit-rar" onclick="window.open(this.href);return false;

Tohle bude asi ono, co? Díky moc, zkusím to.

EDIT: Už to asi vzdávám. Vypadá to, že ta paměť je nějak poškozena. Když jsem zkusil tuhle JVU, tak se flash nepovedl, zamrzlo to vždy a nakonec se telefon bricknul. Tak jsem použil postup z XDA a pomocí Heimdala jsem to celé přehrál. Podařilo se mi ho rozchodit, ale je to pořád stejné. Telefon je pořád ve stejném stavu a původní data zůstávají. Dokonce jsem přes Heimdala aplikoval i CWM, ale ani tak není možné původní data odstranit. Už si fakt nevím rady.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: SGS1 jak smazat interní paměť

Příspěvek od Jumbo78 »

A měl jsi v ODINu zakliknuto re-partition?
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Re: SGS1 jak smazat interní paměť

Příspěvek od Bartyx »

Jasně. Podle mě fakt závada paměti. Ale už jsem to vzdal. Vrátil jsem ho. Mám komplet přehrátý telefon Heimdalem, nasazený cwm, pak wipnutý jak cache, tak internal sd, tak factory reset, ale data pořád zůstávají. I když změním ROM, už jsem zkoušel 3 různé. Už mám i root. Prostě to nejde.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů