S4- nemohu najít zip složku v recovery modu

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Denda
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte úno 09, 2016 23:13
Zařízení: Samsung Galaxy S4 i9505

S4- nemohu najít zip složku v recovery modu

Příspěvek od Denda »

Ahoj, uspešně jsem si rootnul S4 i9505(aktuálně běží na Lolipopu 5.0.1) a chtěl bych do něj nahrát cyaogenmod, bohužel podle návodu bych se měl dostat do místa kde bych asi měl najít .zip složku s s tou romkou, kterou jsem si stáhnul a vložil na sd kartu, a to ve wipe data/factory reset tam mám na výběr jenom no,no,no,yes,no,no. Nejspíš jsem pochopil to, že bych si měl stáhnout jakousi custom recovery ale bojím se aby byla správná a já nezničil můj mobil. Mohl by mi někdo hrozně hodný poradit jak ji nainstalovat a kde sehnat tu správnou pro mé zaříření? Co jsem hledal tak jsem našel je několik verzí k různým americkým operátorům a nevím jakou vybrat.
Budu mockrát vděčný za všechny odpovědi.
Dopplněno: Asi největší strach mám z toho, že netuším co by se mohlo stát kdybych tam dal špatnej recovery mod a to je důvod proč tady otravuju na fóru.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S4- nemohu najít zip složku v recovery modu

Příspěvek od koumes »

No,co na to rict? http://lmgtfy.com/?q=root+samsung+S4+i9505" onclick="window.open(this.href);return false;
http://androidforum.cz/samsung-galaxy-s ... -f565.html" onclick="window.open(this.href);return false;
verny94
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: čtv říj 23, 2014 20:24
Zařízení: LG G3 32GB - černá
Bydliště: Kladno

S4- nemohu najít zip složku v recovery modu

Příspěvek od verny94 »

Ad koumes root už má. Spíše by mě zajímalo jak ho udělal?

Když se budeš držet svého modelu, tak nic nebrickneš. Ve stock recovery těžko něco flashneš. Přes Odin tam nahraj CWM neob TWRP a přes to už CM naistaluješ.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S4- nemohu najít zip složku v recovery modu

Příspěvek od koumes »

Ja vim,ale treba by nasel to prave a precetl si to jeste jednou a sam postupoval spravne.Nepsal to i na AF?
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů