odpojování wifi

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
miple
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon led 20, 2014 19:59
Zařízení: sonyericsson

odpojování wifi

Příspěvek od miple »

Zdravím. Dnes se mi začal telefon Samsung Galaxy S4 mini odpojovta o wifi. A to následovně. V telefonu zapnu wifi, naskočí ikona signálu. Jakmile ale spustím něco co vyžaduje internet, tak se wifi odpojí. V oznamovacím panelu je ale iona aktivní ale z lišty u síly signálu taikona připojení zmizí. Musím opět v oznamovacím panelu wifi vypnout a zase zapnout. Někdy naskočí hned jindy po delší době. Někdy musím znovu zadat heslo. Prosím o pomoc.
Tak to testuji a nevypadne to u každé aplikace závislé na netu. Třeba obchod play jede, mapy cz se odpojí, většinou se odpojí i google a Chrome. Děkuji. Michal
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: odpojování wifi

Příspěvek od Jumbo78 »

Něco je tam špatně. Udělej si zálohu a pak factory reset.
Co jsi s telefonem dělal? (Flash, root, nějaká aplikace na profily, antivir atd...?)
miple
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon led 20, 2014 19:59
Zařízení: sonyericsson

odpojování wifi

Příspěvek od miple »

Tak ráno moudřejší večera. Teď jsem si s tím opět hrál a asi je to OK. Měl jsme nějaké nesrovnalosti s gmail účtem. Nešla ani synchronizace gmailu a adres. V PC jsem poladil přihlášení ke Gmailu a vypadá to že to funguje. Moc dík za ohlas.
MichaelTup
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 24, 2015 12:51
Zařízení: Uziqykylu

odpojovani wifi

Příspěvek od MichaelTup »

Merhaba arkadaюэm aynэ sorun bendede var Note 2 telefon wifi ye girmiyor sцnьk halde kaldэ nasэl yaptэрэnэ banada anlatэrmэsэn ???

Howdy peoples
I hold Mu Online private server and I requeire some anti-cheat because there are a lot of scums in my server.
I have heard of armored anti-cheat(old P4F anti-cheat), but it cost a lot.
Does anyone know if it cost such money? Or advice please another one.

Thanks!
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů