Galaxy S3 - blikání displeje a zatuhnutí

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
xxmartin007
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob bře 29, 2014 10:19
Zařízení: Galaxy S3

Galaxy S3 - blikání displeje a zatuhnutí

Příspěvek od xxmartin007 »

Zdravím smartmaniaci,

poslední dobou není něco s mým telefonem v pořádku. Začalo to tak, že jsem vyfotil fotku a výsledek byl takový, že přes ní byly takové nehezké pruhy. Poté začal displej divně blikat a hned zatuhl. Musel jsem vytáhnout baterku a restartovat. Pak již fungoval normálně, tak jsem si myslel, že asi nějaký SW bug. Ovšem toto se začalo opakovat docela často, zejména u focení to je skoro 90% co se to stane. Udělalo mi to i při navigování v autě, nebo při hraní hry. Vždycky to má stejný průběh, přes displej proběhnou světlé pruhy a najednou se zasekne. U fotek to je taky docela často, ale zajímavé je, že udělá pěkné fotky jako dřív a z toho fotku zmrší a pak problikne a zasekne se....

Nevíte někdo v čem by mohl být problém? Měl jsem cyanogen 10, tak jsem zkusil povýšit na 11 a stejný problém... Chci zkusit stock romku, ale stejně to v tom nebude, protože jsem na tom cyanogenu jel skoro rok...

No a další otázka na konec, která je tady často skloňovaná, ale když už otevírám nové téma, prosím i o radu s tímto. Jaká je teď moje situace s reklamací? Jelikož jsem měl rootnutý telefon a přehrátou stock romku, mám asi problém... nicméně nemyslím si, že by tohle mohlo mít vliv na tuto chybu, nevíte jak se na to dívá servis?
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Galaxy S3 - blikání displeje a zatuhnutí

Příspěvek od Blooddrunk »

Takže, pokud máš ještě telefon v záruce, tak udělej unroot, nahoď stock rom, wipe data a cache a nakonec triangl away. Pokud si udělal root a nahrál cyanogen, tak toto zvládneš taky. Hoď si to do googlu, vyjede několik návodů a jedeš.
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Galaxy S3 - blikání displeje a zatuhnutí

Příspěvek od JuaNex »

Stiahni TriangleAway nainstaluj, chod do neho, daj vynulovat pocitadlo. Hodi ta do niecoho ako recovery pre triangle a vynuluje binarne pocitadlo, potom sa ta spyta ci chces pokracovat do download modu alebo restartovat telefon. Extremne dolezite je dat pri tej otazke download rezim a cez odin nahrat stock rom.
To je vsetko
xxmartin007
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob bře 29, 2014 10:19
Zařízení: Galaxy S3

Galaxy S3 - blikání displeje a zatuhnutí

Příspěvek od xxmartin007 »

Díky chlapi, uvedl jsem vše do původního "krabicového" stavu, tedy aspoŇ si to myslím a vypadá to tak... uvidím jestli se situace teď nezmění a přestane to dělat, což pochybuji no a když bude, tak zkusím tu reklamaci.

Ještě jednou díky za radu!
Trezz
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 28, 2014 11:49
Zařízení: Samsung Galaxy S3

Galaxy S3 - blikání displeje a zatuhnutí

Příspěvek od Trezz »

Ahoj, vyřešil se nějak tenhle problém? Začalo mi to dělat přesně co popisuješ, ale ROMku mám původní. Díky za odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů