Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
CSCicus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: sob led 16, 2010 21:03
Zařízení: Samsung Galaxy S2 root
Bydliště: Ivanka pri Dunaji

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od CSCicus »

Neviem ci už niekto niečo podobne natačal ale ak bude niekoho zauimať tu je porovnanie natačania prednej kamery z HTC ONE
http://youtu.be/3n-Nj6lriWE" onclick="window.open(this.href);return false;
HNY_
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 31, 2013 10:26
Zařízení: Galaxy S4

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od HNY_ »

Tak po cca 2 týdnech se objevily první problémy. Možná mám při svém štěstí jen blbej kus, ale začlo mi to dělat tohle:
1. Stává se, že se sám ode sebe odpojí od GSM sítě a odmítá se připojit, dokud ho nerestartuju, nebo alespoň nezapnu a nevypnu režim "letadlo". Pokud to pujde takhle dál, tak jde do opravy a nebo z domu. Když mám službu a musím být k dostižení i v noci, kdy nemůžu kontrolovat, jestli se náhodou zase neodpojil, tak mi je takový telefon naprd.

2. pokud náhodou přijde o datové spojení, například se mi to stalo v podzemních garážích, a zrovna jsem ho využíval (měl jsem puštěný mapy od google), tak po obnovení signálu se data už nerozběhly (opět pomohlo "letadlo" on/off)

Googlil jsem a zatím si nikdo jiný nestěžoval, tak doufám, že to když tak bude jen vadný kus a výměna to vyřeší :-(
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od uni »

Hele, je to taková magie, ale jestli máš nějakou starší SIM, tak jdi a prostě si ji nech (byť třeba za poplatek) vyměnit za novou. Neřeš jestli to má nebo nemá smysl, ani s podavačem té SIMky, prostě to někdy napravuje podivné úkazy. A jako bonus se ti třeba přidá podpora LTE:-)
HNY_
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 31, 2013 10:26
Zařízení: Galaxy S4

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od HNY_ »

Tak zatim jsem vypozoroval, že se to od sítě odpojí tak ve třetině případů, kdy ukončím příchozí hovor. Sleduju dál, zatím nemám vypozorováno, jestli to záleží na tom, kdo hovor ukončil. Nemít firemní simku, tak už jsem ji vyměnil takhle zatím nevím, jestli to není na reklamaci přístroje. :-(
anifuk
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 14, 2013 6:46
Zařízení: Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od anifuk »

Můžete mi poradit, jak na automatické stahování emailu. Mám synchronizaci, jiné nastavení v emailu jsem ale nenašla ani frekvenci stahování . Děkuji
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Jumbo78 »

Některé mailové služby nepodporují push mail. Takže třeba u seznamu si musíš přímo v mailové aplikaci nastavit, jak často se mají maily stahovat.
Já seznam přesměrovávám na gmail, který push umí, takže mám maily prakticky real-time
anifuk
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 14, 2013 6:46
Zařízení: Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od anifuk »

No moc děkuji, já na to nemohla přijít. Jsem si říkala, že u ace to bylo, tak jednoduché ale tohle mně nenapadlo.Ještě jednou díky
Holda29
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř srp 10, 2011 10:50
Zařízení: HTC Desire HD

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Holda29 »

Ahoj, zrovna jsem dostal služební SGS4, no blahem neskáču, hlavně kvůli balastu v systému. Dá se nějak rozumně bez jiné ROM odstanit?
Mám i problémy s bezdotykovými gesty, ať mávám sebevíc, funguje mi jen posouvání home obrazovek při umisťování ikony - v nastavení je vše zaplé, nevíte co můžu dělat špatně?

Jak náročný je ROOT a jde případně znovu vrátit do původního stavu kvůli RMA?

Díky .)
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Thompson »

Kde má Galaxy S4 čidla vlhkosti, myslím takové ty papírky co zčervenají je to ta malá tečka pod baterií?A je na baterce?
emajl
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 16, 2013 8:22
Zařízení: Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od emajl »

Zdravím. Koupil jsem nedávno S4 a nefunguje mi na něm screenshot. Poraďte mi, jestli nemám něco blbě nastavené. Verze Androidu je 4.2.2
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od uni »

Hele co jsem zkoušel ze začátku tu orig. ROMku, tak to bylo nějaké pofidérní, přišlo mi, že záleželo na tom, v jaké aplikaci, někde to gesto to prostě nebralo jako systémové, ale aplikační a dělalo to funkci poplatnou aplikaci (třeba posun). Tradiční Samsungové nedodělání. Radši se poohlédni po jiném a spolehlivějším řešení.
Nefunguje na orig. ROMce klasika Androidu, POWER+Volume Down? (nemám origoš romku, tak neověřím).
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od M.BoBo »

Zdravím,

tak jsem čerstvým majitelem S4 a zatím poměrně nespokojeným, rychlost oproti BBZ10 bídná a to mám vyplé animace v nástrojích pro vývojáře a používám Nova Launcher. Zvlášť je to znát v prohlížeči. Proto pokukuju po custom ROM, a buď AOKP, nebo Google Edition.
Ale zde nastal problém a to root, ať ho zkouším dle vícero postupů, tak mi root checker píše, že není rootnuto, a Knox mi ho zakazuje. Mám 4.2.2 českou distribuci, zde by vlastně ani Knox být neměl (vidím ho ve správci aplikací). Zkoušel jsem root přes OneClickRoot bez úspěchu. Poté root přes ODIN, zde už se mi něco naflashovalo. Následně jsem flashnul CWM taktéž přes ODIN, ale když telefon vypnu a přes trojhmat zapnu (vol up + home + power) tak se cwm nezobrazí.
Je někde nějaký návod který funguje?
Díky moc!
Petr1969
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 17, 2013 8:53
Zařízení: Samsung galaxy s4

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Petr1969 »

Ma nekdo z vas uzivatelu galaxy s4 zkušenost s tim ze obcas nejde odeslat sms? Děla to opravdu jen nekdy a je potreba restartovat telefon,zkoušel jsem vse včetně obnovy továrního nastavení a následného smazání všech souboru full wipe aktualizace staženy a i jsem kontaktoval operátora vodafone a vse v pořádku následně kdyz jsem dal telefon do servisu a kamarad půjčil náhradní zjistil ze to děla i jeho kus..
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od GreenArrow »

A k čemu je to dobrý?
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od M.BoBo »

Ochrana proti pádu. Přesně toto jsem měl také na SGS3. Navíc je to celkem stylové, byť to zvětší hmotnost a velikost.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Jumbo78 »

Něco podobného mám na NOTE 2, akorát ne tak masivní ;) Vypadá to skvěle
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od uni »

M. BoBo: Jak to ochrání proti pádu?
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Jumbo78 »

Napsal to blbě, samozřejmě to mělo být ochrana "při" pádu (je to bumper)... Chytrému napověz...
moncherry
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 24, 2013 11:26
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Brno , Kamínky 17

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od moncherry »

Dobrý den nevím jak se mám zařadit k s4 Galaxy tak jsem to jako důchodce umístil zde. Prosím o radu jelikož mi Samsung s4 nepřehraje nektera videa a doporučuje stáhnout Flash Player pro Android 4.3. Děkuji za ochotu
Případně můžete odpovědět na: [email protected]
Moc děkuji
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy S4: První dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od mahon »

A to jsem si myslel že sem tu jeden z nejstarších :tlem: Tak tě zdravím do kolego :)
Stáhni a nainstaluj Dolhin browser a v jeho nastavení zapni flash player.Takhle mi to stačilo a videa jely.On ten vestavěný prohlížeč umí prd.Pokud ti ale nějaké videa nepojedou nebo chceš používat i vestavěný prohlížeč tak zde máš jak na to.Pred instalací toho flash playeru si ale v telefonu v nastavení zapni instalaci z neznámých zdrojů.
Až budeš mít zanedlouho aktualizaci na KitKat tak v tom odkazu máš i jak to do něj dostat.
A ještě jedna možnost od kolegy egee http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... er#p288728" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů