Synchronizace s Outlook 2003

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
normia
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Zařízení: Samsung S III

Příspěvek od normia » ned led 20, 2013 23:19

Dobrý večer,

používám starý Outlook 2003 a potřeboval bych synchronizovat kontakty a události s telefonem Samsung S III. Myslel jsme si, že to elegantně vyřeším s programem Kies. Je to sice balík, ale tato funkce tam je. Po připojení telefonu k PC a spuštění programu Kies je správně připojeno zařízení GT-I9300, ale po výběru záložky "Synchronizace" a zaškrtnutí položky "Synchronizovat kontakty se službou Outlook" a následném výběru "Vybraná složka kontaktů" je mi nabídnuta složka "Kontakty, ale v závorce je uvedena "0". Po kliknutí na tlačítko "Synchronizace" vše proběhne velmi rychle a žádné kontakty nejsou přeneseny. Stejné je to i když vyberu "Všechny kontakty".

Nemáte prosím někdo zkušenosti se synchronizací tohoto telefonu s Outlook 2003?

Moc děkuji za radu, popř. jakoukoliv informaci jak dostat kontakty a události do telefonu a umožnit synchronizaci i do budoucna.

Svobi
nováček
nováček

Příspěvek od Svobi » pon led 21, 2013 7:47

Zdravim

stejný problém jsem řešil taky. Nefungovala synchronizace Kies + Samsung S2.
Nakonec sem to vyřešil programem MyPhoneExplorer.
http://www.fjsoft.at/en/

Program je potřeba nainstalovat do PC a zároven stáhnout z Play prográmek do telefonu.
Po spojení PC+telefon je nutné v nastavení programu nastavit složku s kterou se má synchronizovat na Outlook 2003. Standartně je nastaven na MyPhoneExplorer.
Zatim jsem lepší způsob synchronizace s PC nenašel.

peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic

Příspěvek od peter34 » pon led 21, 2013 10:16

Tiež ho používam na Xperii T, funguje spoľahlivo.

normia
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Zařízení: Samsung S III

Příspěvek od normia » pon led 21, 2013 11:02

Moc děkuji za doporučení. Program MyPhoneExplorer mi bohužel nenabízí možnost synchronizace z Outlookem 2003. Nastaveni provádím v menu "Soubor-Nastavení" položka "Synchronizace". U kontaktu, u kalendáře i poznámky mám pouze tyto možnosti "Pouze MyPhoneExplorer" a "Google (GMail)".
Pravděpodobně mi sám Outlook 2003 blokuje přístup z jiné aplikace. Pokud k Outlooku k těmto údajům přistupuji z jiného programu, tak se mě program zeptá zda a na jak dlouho tento přístup povoluji. Nyní se nic takového nezobrazuje.

Nemáte prosím někdo nějaké doporučení.

Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“