Stránka 1 z 1

nejde aktualizovat počasí

Napsal: stř srp 22, 2012 11:10
od Jindrous
DObrý den,mám krátce S III a na úvodní obrazovce je počasí s hodinama a v pravém dolním rohu je u toho počasí "tlačítko" aktualizovat.
Když chci aktualizovat, tak to píše připojení se nezdařilo, dále se nemůžu připojit na účet SAMSUNG, pokud jsem připojen přes wifi, přes mobilní data to jde..
Po určitě době se vypne displej - jde to nějak nastavit tak že pokud si telefon vezmu z stolu aby se sám odemkl - popřípadě abych nemusel pořád mačkat do boční tlačítko na vypnutí - zapnutí ?
Děkuji moc za rady

nejde aktualizovat počasí

Napsal: pát srp 24, 2012 20:35
od Čambus
Vypinani displeje (respektive jeho interval) jde nastavit v Nastaveni-Zobrazit-Casovy interval displeje. Pak je i moznost, ze mate nastaveno sledovani oci, to si samo urci, kdy nekontrolujete displej a vypne jej, to jde taktez vypnout. Je to hnedka polozka pod dobou osvetleni. Jestli jde nastavit samovolne zapnuti po zvednuti, to uz netusim... Co se tyce pocasi, mrknete do nastaveni aplikace, jestli tam neni neco spatne. Treba je tam nastaveno zadne aktualizovani nebo zkuste aktualizovat primo v aplikaci a uvidite... S tim uctem vam asi nepomohu.