Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumper »

tak po dvou dnech jsem silně nalomen telefon vrátit, zásadní zatím neřešitelný problém, který jsem našel je vyhledávání v telefonním seznamu, když chci někomu volat. Je to priorita číslo jedna a musím říct, že HTC má tohle opravdu proti Samsungu dotáhlé....Samsung neumí hledat dle kombinace, hledá jen v prvním názvu kontaktu a druhou část ignoruje, což je pro mně katastrofa, jelikož inteligentní hledání zvládají i tlačítkové telefony. Nevím jak jsou na tom majitelé, které mají root a neofiko rom...ale to je řešení, ke kterému se nechci zatím uchýlit...to samé call recording - viděl jsem zas je u neofiko rom....takže teď babo raď.... asi půjde zpět... :-(
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od M.BoBo »

Jumper:
K tomu call recordingu, ten je ve spoustě zemí zakázán, proto je jen u custom ROM. Rychlé vyhledávání u mojí S3 funguje i u příjmení, z číselníku.. V kontaktech funguje také posun kontaktu doleva, či doprava (pro sms, nebo přímý hovor)... takže žádné zdržení navíc..
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumper »

Jsem to přešil " Díky M.BoBo " každopádně to jde jen z telefonního seznamu, z číselníke ne-e :-(
nevíte někdo, co znamená to číslo "1" na tom sluníčku v počasí na hlavní stránce?

zkoušel jste někdo jiné počasí dostupné z "obchod Play " a nebo nějaký rozumný widget na plánované schůzky v kalendáři na hlavní obrazovku..ten co tam je je děsně veliký, nějaký typu jak v HTC sense, kdy je to psáno pěkně pod sebou na jeden, dva řádky, dá se nastavit velikost a nezabere to tolik místa na obrazovce....
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mahon »

to číslo "1" na tom sluníčku v počasí na hlavní stránce znamená letní čas,hodinový posun.
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nAscA »

Ke stazeni predelana verze z Galaxy Nexus - Android 4.1 Jelly Bean From. Spousta veci, napr. vcetne wifi nefunguje, ale kdyby chtel nekdo i pres to vyzkouset, tak se kouknete sem http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1737449" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Další dobrá zpráva snad přijde brzy do Čech? http://www.mojandroid.sk/android-telefo ... tualizaciu" onclick="window.open(this.href);return false;
drfr
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát čer 22, 2007 14:24
Bydliště: Petřínská 11,Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od drfr »

Jumper píše:jak synchronizujete kontakty...ten origo program to je tragedie....navíc ne vždy mi to skopčilo na 100 % sekne se to třeba na 95% a pak to hodinu jen točí a točí a nic to nedělá....některé kontakty to domrví.... nějaká automatická synchronizace přes blouetooth? s outlookem v PC, jinak PC WIN 7, Outlook 2010

edit: povedlo se mi to přes exchange, ale problém je, že něktré vizitky z adresáře, které jsou opravdu vyplněné poctvivě všechny záložky to prostě nezmákne :-( a kontakt mi to do telefonu prostě nenatáhne...

poradí někdo, jak vyhledávat, když chci telefonovat a mám jména řazena spoločnost mezera jmnéno?
jakmile začnu psát, umí to jen znaky, ale už to neumí vyhledávat kombinace...

příklad: ABCD mezera EFGH
napisu ABFG - nevyhleda nic, napisu - měl jsem před tim HTC TouchPro2, vyhledávání fungovalo na principu kombinací....

další věc, potřebuji během hovoru zaznamenávat hovor? je někde nějaké tlačítko nebo volba, v menu telefonu není žádná volba....
Zkoušel jsi synchronizaci přes MyPhoneExplorer? Je to klasika,zatím mi vždy fungovalo. Je třeba stáhnout ovladače pro Samsung z odkazu v programu...Dej vědět. Já chci vyměnit SG Note za S III a bez synchronizace bych byl nahranej.
pedro37
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 07, 2012 13:21
Zařízení: samsung galaxy s3

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pedro37 »

asi jsem uplne pako,ale neprisel jsem jak pripisovat slova do t9 na samsung galaxy s3. poradite mi nekdo???
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumper »

[/quote]Zkoušel jsi synchronizaci přes MyPhoneExplorer? Je to klasika,zatím mi vždy fungovalo. Je třeba stáhnout ovladače pro Samsung z odkazu v programu...Dej vědět. Já chci vyměnit SG Note za S III a bez synchronizace bych byl nahranej.[/quote]

tak jsem to nějak rozchodil, synchro funguje, jak přes exchange, tak přes origo prográmek od Samsungu....
inteligentní vyhledávání je trochu zaostalé oproti HTC, prostě jsem si musel zvyknout na jiný systém vyhledávání a musím víc procvičovat paměť....bo Galaxy to fakt nezvládne....
jinak jsem ho rootnul, dal jinou romku a pomalu mu přišel na chuť :-)
Rostakd
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: úte úno 05, 2008 10:49
Zařízení: Apple iPhone 5S
Bydliště: Tábor

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rostakd »

Tak jsem majitelem teprve 6hod a zatim plna spokojenost i ten design se mi zacal libit proste sem plne spokojen zase nachvili. Dost se mi libi, ze i to video se necha premistit pres vsechny aplikace a divat se stale. Dalsi co beru za velke plus ty funkce vnimani cloveka pokud se diva na telefon tak se nevypne a tak podobne na takove kravinky me ten telefon dostal ...
ZGresek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon kvě 28, 2012 16:43
Zařízení: Samsung Galaxy S III GT-I9300

Re: Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ZGresek »

Tak já po týdnu budu řešit reklamaci . Asi tak 4x byl sundany zadní kryt a i přes všechny videa jak je pružný tak ho mám pěkně popraskany . Jako to jsem opravdu nečekál a moc mě to zklamalo :( mám i více nedostatku ale to je spíše o zvyku. Jelikož sense mě opravdu chybí...
drfr
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát čer 22, 2007 14:24
Bydliště: Petřínská 11,Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od drfr »

Co se týše synchronizace- na stránkách MyPhoneExplorer je vlákno o S III , po instalaci nových ovladačů- odkaz :
http://drivers.softpedia.com/progDownlo ... 66493.html" onclick="window.open(this.href);return false;
by to mělo fungovat. /kontakty,Outlook + posílání a archivace SMS/. Na SG NOTE je také tenký zadní kryt,budil mou nedůvěru,ale sedí perfektně. Samsung Kiess kritizuje snad každý, kdo ho zkusil. Pro transfer fotek,videa je lepší Wondershare MobileGo.
Aichman
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř říj 28, 2009 10:31
Zařízení: HTC Diamond 2 Topaz

Re: Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Aichman »

Zdravím chci se zeptat mel jsem founa v opravě kvůli přehřívání baterie servis měnil nějakou soucastku a přehráli romku. Zmizela mi ikona OTA. Chci se zeptat bude mi chodit upgrade přes vzduchem nebo to budu muset vždycky napichnout na kies..?
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mahon »

Nastavení/info o telefonu/Aktualizace softwaru a tam budeš aktualizovat když bude nová aktualizace :)
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Tak jsem odpoledne zkoušel aktualizaci přes telefon a telefon mi jí nabídl,ale přes data tak jsem jí přerušil a chtěl aktualizovat doma přes WIFi ale telefon mi píše že žádná aktualizace neni.Tak jsem telefon připojil přes KIES a on mi nabídl aktualizaci,ale pokud jí zmáčknu tak mi PC nic nedělá.Nevíte co s tím nebo jak mám donutit telefon aby mi jí znova nabídl?Díky
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumper »

no to je zajímavé, každopádně aktualizaci přes KIES mi to při orginál founu napsalo, že tento program nepodporuje typ telefonu pro aktualizaci fimware..... každopádně ROOT jsem pořešil hned po té a aktualizace řeším u těch, co to dokážou vyladit :-)
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mahon »

Balrog
Restartuj telefon a PC a připoj znova,pokud nic tak to nech na později nabo na zítřek,ono se to chytne.Pokud si nedočkavej tak si na http://www.sammobile.com/firmware/" onclick="window.open(this.href);return false; stáhni romku k tvé distribuci telefonu a flešni přes ODIN,o záruku nepříjdeš.

Jumper
A máš CZ distribuci nebo šedivku? Co ti píše Kies za verzi firmware a hlavně co je v té závorce za tou verzí firmware např.(XEZ) nebo něco jiného ?
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumper »

CZ distribuci, ale Keis psal, že nepodporuje.......co mi píše teď nevím, kouknul bych se, ale už je rootnutý s romkou Omega...


btw...by mně zajímalo, zda někdo udělá ovládání hlasem CZ...kolega koupil manželce Sony Xperia...a a mluví na to česky a ono to píše česky sms třeba za jízdy v autě, celkem vychytané....
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Davedroid »

Ahoj, po posledni oficialni aktualizaci softwaru mi SG3 prestla pres kabel komunikovat s Adroid file trasferem na Macu:-( Takze nemuzu prehazovat souboru z Maca do SG3 a tak. Kies mi funguje, ale ten mi nedovoluje prekopirovat soubory z Maca do SG3. Nevite , prosim, jak rozchodit puvodni Android File Tranfer aplikaci? Ta mi vyhovovala. Stale hlasi, ze musim pripojit kabel, at uz mam pripojeny SG3 pres usb jako "fotoaparat" nebo " jako "medialni zarizeni (MPT)" :-(

Diky moc
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SIII: Všeobecná diskuze

Příspěvek od M.BoBo »

Jedině downgrade, dělá to nové sestavení ROM. Hlásí to mnoho uživatelů i na XDA developers. Stačí přejít na verzi XXALF6 nebo starší a všechno bude fungovat jako předtím.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 34 hostů