BUKI1 vypadavajici data

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

BUKI1 vypadavajici data

Příspěvek od Slim84 »

Zdravim Vas,
mam takovy dotaz jeste porad pouzivam baseband BUKI1 na SGSII a poměrně často se mi stává, že mi vypadávají data. Jedu po Praze a vecne bez datoveho pripojeni. Hadam ze to nebude v souvislosti s ROM ale pro jistotu pouzivam MIUI 2.3.9. Mate nekdo stejny problem? Jestli otravovat Vodafone ci prehrat baseband. Popripade co pouzivate vy za radio/modem na vasich SGS II. Diky moc
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

BUKI1 vypadavajici data

Příspěvek od NeoPlex »

ja teda jsem bud na volne distribuci nebo O2, takze s Vodafone nemam zkusenosti. Kazdopadne ani bych se nedivil, kdyby to bylo datovou siti operatora. 3G infrastruktura je u nas tragicka a to bohuzel i v Praze, kde je stabilita velmi spatna a typnul bych si, ze zrovna Vodafone na tom bude nejhure. Bohuzel tohle ti nikdo neprizna na jejich helpdesku.
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

BUKI1 vypadavajici data

Příspěvek od Slim84 »

tuto hypotezu jsem mel take, ale zacinam spise nabyvat dojme ze je to verzi radia. Vetsinou vypadnoud ata kdyz se meni bunka a pak uz se nechytnou zpet i kdyz se vratim na misto kde jsem data mel. Musim udelat restart telefonu a pak se data chytnou ale zase jen do doby nez opet vypadnou
Aichman
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř říj 28, 2009 10:31
Zařízení: HTC Diamond 2 Topaz

Re: BUKI1 vypadavajici data

Příspěvek od Aichman »

Měl jsem ten samý problém na S1 chybu bych viděl u operátora mám taky VODAFONE problémy s připojením měli tři kolegové kteří mají taky VODAFONE a jiný tel.a byli jsme má stejném místě.prostě z ničeho nic vypadla celá sít.volal jsem kvůli toho na help linku a po čase mi poslali smsku ze nic nezjistili.je pravda ze od ze doby už SÍŤ nepadá.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů