Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
DJ Mewik
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 13, 2011 9:05
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od DJ Mewik »

Zdravím, mám problém.
Měl jsem Nokii N8, přešel jsem na Galaxy S 2. Mám SMS-ky zálohovány v OVI od Nokie, potřebuju je nějak hodit do samsungu, poradí mi někdo jak?
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od NeoPlex »

Tohle jsem jeste nedelal, Kazdopadne uvahou, jde tato zaloha z OVI nacist do outlooku? Jestli ano mas vyhrano, Gmail si umi data z outlooku vytahnout a pak je synchonizuje s tvym uctem v telefonu. Jinak mozna zkusit nejaky synchronizacni program treti strany. Nedavno jsem o nejakem cetl co umi synchro srkze vsechny platformy mysliiim, ale uz si nevybavuju co to bylo za program.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od YAMATO »

MyPhoneExplorer. Ale nevím, jestli umí i SMS.
agopom
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob úno 21, 2009 18:46
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Nitra + zašvábený internát v Bratislave :)

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od agopom »

Zdravim. mam problemik s Galaxy S 2. Maily mi chodia aj do aolikacie Gmail, aj do aplikacie Email od Samsungu. Chcel by som pouzivat len tu od Samsungu, ale Gmail sa neda vymazat. Ako ste to poriesili?

No a odpoved som po dlhom googleni nasiel -> staci v aplikacii Gmail, nad prislusnym uctom zrusit notifikaciu prichodzych emailov.
ViditelnyPavel
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 18, 2009 13:49
Zařízení: Dell Streak, Nokia E71

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od ViditelnyPavel »

Zdravím všechny, už ve stavu největšího zoufalství píšu tuhle prosbu o pomoc a zároveň děkuju za každou radu! Do včerejška bylo s mým S2 vše v pořádku, ale dnes není možné se dovolat, příjímat sms a já taky nemůžu volat a ni psát sms. Signál ukazuje plný stav, baterka nabitá, vše ostatní funguje normálně. V telefonu normálně používám sim od Vdf, vyzkoušeno i s O2, probém přetrvává, i když telefon ukazuje vše normální, takže pravděpodobně problém není v síti. Tel. byl koupen u Vodafone, flash ani žádné jiné vylomeniny jsem s tím nedělal. Fakt už nevím, co s tím. Setkal se někdo s podobným problémem? Dřív mi nahoře v liště ukazoval, v jaké datové síti jsem (H+, E, 3g), dnes nic. Je to divné. Potřebuju volat a psát a takhle se na to nemůžu spolehnout... Děkuji za každý postřeh nebo radu. Pavel
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od YAMATO »

Zazálohuj co jde a udělej obnovení továrních dat. Pokud to nepomůže, tak reklamace.

Jen pro jistotu - jiné telefony okolo tebe jdou?
ViditelnyPavel
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 18, 2009 13:49
Zařízení: Dell Streak, Nokia E71

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od ViditelnyPavel »

Díky YAMATO. Zálohu i reset jsem udělal, dokonce dvakrát, problém je stále stejný. Takže dojde k tý reklamaci, což jsem tajně doufal, že se nestane. Bohužel nemám známé s S2, takže nemůžu posoudit, jestli se jedná o častej problém či výjimku. Snad budou ve Vodafonu rozumní.
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od mahon »

Není to častý problém spíš vyjimka.
Pokud máš udělané zálohy a než to doneseš k reklamaci tak bych vyzkoušel ještě vypnout telefon,Najet trojhmatem do Recovery modu a tam provést Wipe data a Wipe cache.Taky ti to vše vymaže a je to poctivější výmaz než tovární nastavení.
Pokud ani to nepomůže tak já bych osobně si stáhl z XDA oficialní firmware pro CZ Vodafone a přeflešnul to přes Odin.Mohlo se ti stát že se nějakým způsobem poškodily data v modemu - vysvětlení co je modem -
Modem je to v podstatě samostatná ROM, která se ale stará pouze o telefonní část a GPS (GPS - rychlost fixu a přesnost,kvalita hovorů,Schopnosti připojit se k GSM síti: (H,3G,2G) - rychlost, přelaďování na jinou BTS, síla signálu, výdrž baterie)
No a pokud by ani to nepomohlo tak už jenom ten servis.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od niky79 »

Na reklamaci. Pokud nepomohly jiné standardni postupy, nevim, co tu řešíte.
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od mahon »

niky79 Máš vůbec SGS2 ?
nevim, co tu řešíte
my se snažíme poradit a pomoct.Tys to nepoznal ? Ty by jsi nebyl rád kdyby ti nějak klekl Diamond 2 a někdo ti ochotně chtěl poradit ? Od toho přece jsou fora.A podle tvého počtu příspěvků 519 se vůbec divím že s tebe něco takového vypadlo.O tom servisu přece píšu i já.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od NeoPlex »

no prijde mi to takova blbost az bych rekl, ze to nebude nic vazneho, ale kolega ti uz poradil vse. Jeste se zeptam mas root? Nejak jsem to prehlidl jestli jsi to psal.. A druha vec, simka jede v jinem telefonu normalne? To by bylo dobre vyzkouset.

Niky79: dekujeme ted jsme to diky tobe vyresili ;)
ViditelnyPavel
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 18, 2009 13:49
Zařízení: Dell Streak, Nokia E71

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od ViditelnyPavel »

Díky Vám všem, kteří se snažíte poradit a pomoci. Díky mahonymu za soukromou zprávu, přiznám se, že nejsem tak zběhlý v rootování a podobných záležitostech, takže se do toho pouštět nebudu. Můj telefonu si ze mě totiž asi malinko dělá dobrej den, on totiž funguje, ale jen někde, tedy v místě mého bydliště se nechytám, přijedu do práce (cca 25 km od domova) a najednou signál mám, tedy jen se sim O2, s primární sim od Vdf signál nechytám, resp. telefon ukazuje plný stav signálu, ale nevolá, nepíše, nedatuje. Nevím, napadlo mě, že je to tím, že pracuji blízko u dálnice, tedy možná je tu lepší pokrytí, nevim... Což samozřejmě znamená, že není stoprocentně použitelný, nelze se na něj spolehnout. Anyway, v pondělí jde na reklamaci. Root nemám, ani se do něj raději pouštět nebudu, primární simka Vdf funguje v E71 naprosto bez problémů. Takže, ještě jednou všem děkuji za snahu pomoci, pěkný víkend.
Uživatelský avatar
BRAX105
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv zář 16, 2010 20:16
Zařízení: Android, Samsung, Samsung Galaxy S, SGS II

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od BRAX105 »

To bude problém v telefonu, protože signál chytáš i v těch nejzapadlejších koutech republiky ... Já s O2 zavolám prakticky odkudkoliv a internet mám i na chatě a v lese :) Takže to bude spíš SW chyba ... Možná i HW, něco někde špatně doléhá. Jsem zvědavý na vyjádření z reklamace.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od niky79 »

mahon píše:niky79 Máš vůbec SGS2 ?
nevim, co tu řešíte
my se snažíme poradit a pomoct.Tys to nepoznal ? Ty by jsi nebyl rád kdyby ti nějak klekl Diamond 2 a někdo ti ochotně chtěl poradit ? Od toho přece jsou fora.A podle tvého počtu příspěvků 519 se vůbec divím že s tebe něco takového vypadlo.O tom servisu přece píšu i já.
Samozřejmě. Ok. Jen se trochu podivuju nad tím, jak se v poslední době rozmohlo snažit po domacku vyresit věci, které byste ještě par let zpět, u jednodušších telefonu, automaticky řešili reklamaci. Chci tím říci, ze kdyz chytrý telefon poskytuje spoustu dalsich moznosti, nez jen volani a sms, neznamená to, ze nabízí i více moznosti, jak řešit problémy tohoto druhu. Nic jiného v tom prosím nehledejte :-)
Thalion
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 16, 2009 13:27
Zařízení: HTC HD2

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od Thalion »

Rozbitý displej!
No v podstatě se na nic neptám, spíše vám rád sdělím svoji zkušenost.
Dnes mi spadl SGS2 z kolen na linoleum, byl v koženém pouzdru a a nespadl ani na hranu.
Na displeji je asi 3 cm trhlinka od boku směrem k prostředku a displej přestal fungovat.
Data jsem stáhl, ale jinak je telefon na velké .... no fuj prostě.
Mám na to prostě pech.
Kolik může stát oprava?
Ta odolnost je fakt mizerna :(
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od GreenArrow »

Pořád má lepší odolnost jak iPhone,ten se se svýma sklíčkama ze všech stran rozsype jak lego,když spadne na zem
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od mahon »

GreenArrow máš pravdu viz.http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJ ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od Tomáš Kubec »

LCD stojí cca 3000 Kč.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od NeoPlex »

Thalion: ty jo... chlape ty mas lidove receno peska :-/ Mne uz parkrat spadl z vysky tak cca metr az metr a pul, bez pouzdra a jakekoliv jine ochrany na parkety i dokonce dlazbu a nemam na nem ani skrabanec... A to tedka ani trosku neprehanim, jedine me napada, ze uz ten telefon dostal pecku nekde pred tebou. Jinak fakt musis byt smolar.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od niky79 »

GreenArrow píše:Pořád má lepší odolnost jak iPhone,ten se se svýma sklíčkama ze všech stran rozsype jak lego,když spadne na zem
Tak se rozsype a co :-) myslím, ze to, jak se mobil odolný, nehraje zadnou váhu při tom, kdyz se rozhodujete jaky koupit. Ostatne, pivo také kupujeme ve skleněných lahvích a ne v plastu a nikdo neřeší odolnost lahvi.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot] a 8 hostů