Momentální stav SGS

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

Momentální stav SGS

Příspěvek od Kot3l »

Zdravím. Rád bych se zeptal na momentální stav co se týče firmwaru toho smartphonu. Co jsem tak sledoval a pochytil tak si spoustu uživatelů stěžovalo na občasné lagy a záseky v systému, je to již odladěné? Čeká nějaká oprava významnější charakteru na 2.3?
Děkuji za Vaše názory... A když už jste v tom, co dílenské zpracování? Zkoušel s tím někdo třískat o zem jestli plast vydrží :-) ? A slyšel jsem i nějaké stížnosti ohledně zadního krytu. Tak kdyby byl nějaký dlouhodobý uživatel tak ochotný.
A na závěr, otázka do pranice. Momentálně, SGS nebo HTC Desire? Stačí jen Vaše osobní preference.

Děkuji Kot3l
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř lis 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

Momentální stav SGS

Příspěvek od diviline »

Takze co se firmwaru tyce, tak 2.3 je uplne o necem jinem oproti starsi verzi, odladenejsi, neni tak silene zalagovana atd. Crash testy jsme nejak nezkouseli, jen bratrovi spadl asi z metru a pul na beton a asi 2 metry se klouzal po skle, ale prezil to, bratr samozrejme...mobil taky. Jen par jemnych skrabancu. Zadni kryt uz je po pul roce hodne docela osoupany a to je stale v obalu. Oproti memu Desire pusobi Galaxy S plastove a ne tak bytelne, kdyz je drzim v ruce. Displej je ale lepsi u Samsungu. Kdybych si mel znovu vybrat bud meho Desire nebo Galaxy od bratra, tak mi je to celkem jedno, oba zarizeni se povedly. Jo a zapomnel jsem ze mam Desire z prvni varky s Amoledem, nyni ma "jen" SLCD, ted uz bych kvuli tomu bral asi Galaxy ten ma Super Amoled.
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

Momentální stav SGS

Příspěvek od Kot3l »

Mám tomu tedy rozumět tak že momentálně je SGS zalagované?
Jinak Děkuji za názor.
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Momentální stav SGS

Příspěvek od fore »

poridil jsem si galaxy , z druhe ruky , lagu jsem se obaval ,ale nakonec sem byl prijemne prekvapen ! mam sice verzi ze zahranici , zato je to 16 gb , coz se zrovna me naramne hodi , jinak je v tom android 2.2.1 jpy , ktery neni u nas myslim este dostupny pro oficialni prodej , a musim rict ze cely system je velmi svizny , jinak co se obav o lagy a zaseky tyce , vse se da vyresit vlastni upravou ... ja sam sem si nahral darkys rom 9.5 a rychlost se jeste zlepsila , osobne muzu galaxy jen doporucit !
Uživatelský avatar
radaumacher
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: úte pro 21, 2010 11:54
Zařízení: Samsung Galaxy S

Momentální stav SGS

Příspěvek od radaumacher »

Tady, myslím, můžu tazatele uklidnit. Jedu na oficiální české verzi 2.2 Froyo (instalované přes Kies) a na lagy si nemůžu stěžovat. Měl jsem tu čest žít z vlastní iniciativy několik dní s HTC Desire HD a pokud už na SGS nějaké záseky byly, byly srovnatelné s HTC. Dle mého názoru není prostě možné se na takto složitých systémech a zvláště při větším zatížení nějakému občasnému zpomalení vyhnout.

Ještě k fyzické stránce věci - už od prodeje jsem nepozoroval žádné vady, skřípot, podezřelé zvuky ani chyby dílenského zpracování. A jelikož jsem docela solidní kopyto :tlem: , tak mohu s klidným srdcem prohlásit, že přibližně deset pádů na plovoucí podlahu nebo kuchyňské dlažky s tímto stavem nic nenadělají, takže SGS bych neviděl jako šlápnutí vedle. :-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů