Oficialni Gingerbread 2.3.2 ZDE

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Oficialni Gingerbread 2.3.2 ZDE

Příspěvek od xax41 »

Tady je skorooficialni Android 2.3.2 plus navod: http://www.theandroidsoul.com/how-to-in ... eaked-rom/" onclick="window.open(this.href);return false;
Prave stahuju a brzy budu informovat

EDIT: Hotovo. Vcetne stahnuti nove ROM a Odin za cca 15 minut hotovo. Prvni subjektivni dojem je ten, ze je system plynulejsi a rychlejsi. Uvidime co dal

EDIT 2: Nainstalovany vsechny programy jako predtim, nefunguje Sygic Mobile Maps 10 ( tak jsem nainstaloval Auru kterou jsem si koupil pro DHD a ta funguje ), jinak vsechny ostatni veci funguji a telefon se vazne nezasekava a vsechno je krasne plynule, takze jsem konecne s SGS trochu spokojenej. Predtim jsem ji mel za nepovedeny odpad.
XeeS
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř lis 21, 2007 17:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Praha, Česká Republika

Oficialni Gingerbread 2.3.2 ZDE

Příspěvek od XeeS »

...má to odskoušené ještě někdo další??? Hlavně mě zajímá Skype a AP (Access Point)... Díky! :wink:
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: sob úno 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Havířov

Oficialni Gingerbread 2.3.2 ZDE

Příspěvek od jjiirrii »

Tak jsem to taky nahodil. Postup je popsán dobře a celé flashování trvalo asi 3min. Opravdu to zvládne každý. Zásadní změny ale oproti 2.2 jsem nezaznamenal. Vlastně jednu. Po týdnu používání ni baterka vydrží asi o třetinu déle. Systém je celý CZ až na klávesnici, kterou jsem pořešil instalací Smart Keyboard. Skype šlape v pohodě, stejně jako v 2.2, navigaci jsem ještě nezkoušel. Přístup k WiFi samozřejmě funguje.
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

Oficialni Gingerbread 2.3.2 ZDE

Příspěvek od Kot3l »

A jak to vypadá po delším používání? Je již systém zcela plynulý, objevily se nějaké bugy...? Podělte se prosím :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů