první kroky s Galaxy S

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Eaon
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 27, 2010 13:53
Zařízení: Samsung Galaxy S

první kroky s Galaxy S

Příspěvek od Eaon »

Dobrý den,
co nevidět mi dorazí tento telefon. Jelikož jsem se s Androidem nikdy nesetkal a nemám žádné zkušenosti, pouze ty, které jsem vyčetl, Vás prosím o pár rad.

-dočetl jsem se že v základu SGS v benchmarku quadrant dosáhne toto zařízení "pouhých" +-900 bodů, po nahrání lagfixu dostahují uživatelé rapidního nárůstu bodu (2400). Otázka je, pokud nahraji lagfix, ztrácím záruku? Je snadná instalace/nahrání? Do custom romek se mi zatím nechce.

-tvrdý reset telefonu (zřejmě něco jako formát PC?). dočetl jsem se že někteří lidé to doporučují hned jak dorazí telefon. Co to obnáší, zvládne to úplný začátečník jako já?

Rád uvítám i jiné triky a typy jak na toto zařízení.

Děkuji všem za odpovědi.
Heblik
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 29, 2010 16:26
Zařízení: iPhone 4s

první kroky s Galaxy S

Příspěvek od Heblik »

Hmm a na co ti je nakej vykon v benchmarku? Pokud ti jde o hry tak je uplne jedno zda mas ci nemas lagfix. Prvni co pravdepodobne udelas po koupi je to,ze si telefon strcis do nabijecky a mezitim co ho do full nabijes si nainstalujes KIES. Pak nasledne provedes nejspise upgrade na verzi 2.2. POkud teda uz nebudes mit primo verzi 2.2. Po tomto updatu si udelas ten hard reset(tovarni nastaveni). V manualu to najdes je to v nastaveni, pro prumerne inteligentniho cloveka otazka 30 sekund vyhledani v manualu :)
Eaon
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 27, 2010 13:53
Zařízení: Samsung Galaxy S

první kroky s Galaxy S

Příspěvek od Eaon »

jde mi právě o ten lagfix, co umí, co dělá a jaky ma pozitivní vliv na chod telefonu jelikož jsem četl že na to jaké ma parametry hw má někdo problémy s plynulostí chodu.
Heblik
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 29, 2010 16:26
Zařízení: iPhone 4s

první kroky s Galaxy S

Příspěvek od Heblik »

NA lagfix potrebujes tusim root telefonu. Nevim ,nemam,ale je fakt ,ze to Froyo 2.2 je line jak slimak a kolikrat uz mam chut s tim telefonem seknout o zem. Skoda ze uz dneska nejde pres registry patcher nahrat 2.2.1. Ohledne Lagfixu zkus spis svetandroida.cz tam ti urcite poradi. Ja osobne jsem neskutecne nasranej jak je ten system pomaly a zasekany na to,ze telefon stal 11.5k tak podle rychlosti bych za nej nedal ani 5 tisic.
wulfgreta
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned čer 13, 2010 11:46
Zařízení: Samsung Galaxy S

první kroky s Galaxy S

Příspěvek od wulfgreta »

s 2.2 jsem měl taky celkem problém, oproti 2.1 je fakt pomalá, takže bych si buď nechal 2.1 pokud už tam nebude 2.2 a nebo doporučuji root a nějakou neoficiální ROM(čímž ale prý ztratíš záruku)..na foru xda je jich spousta...(já používám Darky's Rom)...postup je tam popsaný a za tu rychlost to podle mě stojí ;)
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 53 hostů