sgs od vodafone

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

sgs od vodafone

Příspěvek od anawarr »

rád bych si ujasnil jednu věc. mám sgs z distribuce vodafone.cz
objednal jsem ho z e-shopu a 30.7. mi přišel poštou
je úplně bez brandování!!! ani úvodní logo vodafone tam neotravuje při butování systému.

nemám tam boužel ani možnost zjistit případné aktualizace fw (2.2). rád bych si ujasnil jednu věc. mám sgs z distribuce vodafone.cz je úplně bez brandování, ani úvodní logo vodafone tam neotravuje. no ale nemám tam možnost zjistit případné aktualizace fw (2.2).
u android founů (z vlastních zkušeností min. u HTC desire) a u videí sgs s fw 2.2 je v menu>nastavení>o telefonu> záložka "Aktualizace systémového softwaru" (Povolení nebo zakázání funkce automatické kontroly aktualizací softwaru telefonu. Můžete také klepnout na tlačítko Zkontrolovat nyní a runě ověřit dostupnost aktualizací softwaru telefonu.) a v mém sgs není


máte někdo tuto nabídku v sgs od vodafone, nebo z volného prodeje??? nebo to zazdil samsung u všech stejně???
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

sgs od vodafone

Příspěvek od straky »

Proč základáš novej topic, když už prakticky to samé píšeš zde http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 18#p167691.
A když už jsme u tvé otázky, i já mám telefon od Vodafonu a žádnou možnost aktualizace online tam nemám. Co znám Samsung, počítám že to půjde jen přes Kies (u mého B7610 WM to šlo taky jen přes PC studio).
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

sgs od vodafone

Příspěvek od anawarr »

Topic jsem založil, protože původní zůstal dole, i když jsem ho doplnil a zajímalo mě to...
Uživatelský avatar
Cune23
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned srp 22, 2010 20:42
Zařízení: Galaxy S
Bydliště: PLZEEEN!

sgs od vodafone

Příspěvek od Cune23 »

Též mam eSko od Vodafonu a žádná tato nabídka neni zobrazena :(
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů