Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od Jiří Hrma »

Náš čtenář hewlett mi poslal zajímavý tip. Už dnes ve 12:00 by se měl na stránce http://www.samsung-firmware.webs.com/" onclick="window.open(this.href);return false; objevit upgrade na Android 2.2 pro Samsung Galaxy S. Zatím nevíme, zda půjde o oficiální firmware nebo neoficiální portaci "ukuchtěnou" komunitou, ale odpověď budeme znát už za několik málo hodin.
WORLD RELEASE
Samsung I9000 Galaxy S Android 2.2 FROYO!
28-7-2010 TIME 12 o'clock AMSTERDAM!
Obrázek
Englishlife
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 28, 2010 15:40
Zařízení: Samsung Galaxy i9000 S

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od Englishlife »

Ahoj :) já mám Galaxy i9000 S teprve od včerejška :) ale verzi systemu google android nemůžu v mobilu nikde najít, podle obrázku co tu vidím, tak mám nejspíš 2.1 ... jak se update system? automaticky nebo mám na něco tuknout? ještě se v tom moc nevyznám :)
Englishlife
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 28, 2010 15:40
Zařízení: Samsung Galaxy i9000 S

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od Englishlife »

Já jsem v anglii, takže to mám anglicky :-D mělo by to být firware version 2.1-update 1 a nic jinýho co by bylo podobnýho na to jakou mám verzi systemu tam není, takže to musí být ono :)
Englishlife
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 28, 2010 15:40
Zařízení: Samsung Galaxy i9000 S

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od Englishlife »

si psal, že ještě nevíš jestli jde o oficiální firware nebo o nějakou vytvořenou komunitou :), že prej uvidíme : )) a stáhnout update na 2.2 se dá jenom přes web? mrknu na to teda ...
Teď jsem četl, že se musí přímo v mobilu ukázat možnost aktualizovat system :) takže asi ještě nebude oficiální a když ano, tak možná pro Samsung Galaxy i9000 S není ... i když by to mělo být na všechny mobily asi stejné ...
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od hewlett »

neni to oficialni update od Samsungu (i kdyz na bazi skutecneho Samsung test buildu to vystaveno je). Oficialni update na platformu Android Froyo 2.2 bude k dispozici pres software Samsung Kies (instalace na PC) na prelomu srpna a zari - pokud se neco nepodela. V tomto vlakne zminovany update je neoficialni a lze jej nainstalovat postupem flash pres sw. ODIN (anebo event. ClockworkMod Recovery), ktery se dozvis na jinem vlaknu - na webu Svet Androida.
Ovsem doporucuji pockat, neb verze 2.2 Froyo fw. I9000XWJP1 je rychlokvasak (par bugu se mi po instalaci objevilo) a jeste potrebuje krapitko poladit. Jiz je ovsem venku verze I9000XWJP2 - tuto jsem ale jeste ja osobne netestoval.
Englishlife
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 28, 2010 15:40
Zařízení: Samsung Galaxy i9000 S

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od Englishlife »

díky :) já si radši počkám na oficiální update :) nechci ztratit záruku na telefon :) už instaluju do pc software Kies, díky.
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: čtv čer 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od Pacik »

Když sem přišel z práce tak sem do kámošovo Galaxy S hodily tuto ROM (JP2) a musím říct že zatím drží celkem slušně. Mně i kámošovi se zdá odost rychlejší než 2.1, jak je nebo není stabilní ale zatím říct nemůžu...
Ronaldok
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 29, 2010 19:10
Zařízení: SAMSUNG I900 S

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od Ronaldok »

Prosimte jak si nahraval tu ROM (JP2)? Me se povedlo nahrat JP1 jelikoz ma jen 1 soubor, ale JP2 ma 3 soubory anevim co jak nahrat. Dekuji
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od anawarr »

na desire bylo v nastavení možno zkontrolovat, jestli není dostupný update fw a případně ho hned stáhnout do telefonu. u galaxy tato nabídka vůbec není. nebo se pletu? mam ho od vodafone.cz. dík za info
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od Jiří Hrma »

anawarr: je to tak, tahle nabídka chybí i u mého Galaxy S. Mám pocit, že Samsung nebude aktualizace na nové verze systému distribuovat OTA aktualizacemi, ale výhradně přes Samsung Kies.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od anawarr »

to není dobrá zpráva: protože kies nefunguje, tak jak má, tak jsem vše synchronizoval vzduchem přes gmail.com a kies smazal :(
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od Jiří Hrma »

No já mám na Macu s Kies taky smůlu, tak uvidíme, třeba to půjde i jinou cestou. Co ti na Kies nefungovalo? Mně na Windows (v bootcampu) šlapal celkem obstojně, jen synchronizace kalendáře s Outlookem se nikdy neprovedla, ale kontakty ano a další funkce taky šlapaly bez potíží.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od anawarr »

mám to na xp. nefungovala synchronizace kalendáře s outlookem, zvojený kontakty, často to zmrzlo. při nastavování připojení přes bluetooth to hodí hlášku (neumím anglicky), jestli je to telefon s wm, nebo symbianem a pak to zmrzne (stahoval jsem to přímo z podpory samsungu, pro sgs). to je na dlouhé povídání

-- doplnění předchozího příspěvku (stř srp 11, 2010 18:44) --

rád bych si ujasnil jednu věc. mám sgs z distribuce vodafone.cz je úplně bez brandování, ani úvodní logo vodafone tam neotravuje. no ale nemám tam možnost zjistit případné aktualizace fw (2.2).
u android founů z vlastních zkušeností min. u HTC desire a u videí sgs s fw 2.2 je v menu>nastavení>o telefonu> záložka na kontrolu verze systému

Aktualizace systémového softwaru
Povolení nebo zakázání funkce automatické kontroly aktualizací softwaru telefonu. Můžete také klepnout na tlačítko Zkontrolovat nyní a runě ověřit dostupnost aktualizací softwaru telefonu.


máte někdo tuto nabídku v sgs od vodafone, nebo z volného prodeje???
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od janiss »

Ja som tuto nabudku tiez v galaxy nenasiel ale v desire bola a doknca som ju aj vyuzil je to velke plus pre desire.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od Thompson »

Galaxy S zřejmě umí update jen po Kies.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od anawarr »

to je ale už známé od začátku prodej cca 1,5 měsíce. uvidíme, co vymyslí samsung v 2.2 froyo
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od janiss »

Neviete nahodou kedy presnejsie bude konecne ten updat na 2,2?Neviem sa uz dockat na flesh zvykol som si na neho v desire a dost my chybadufam ze to bude ist tak pekne ako na desire tam to islo bez problemov.
ShaWn
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon říj 05, 2009 13:14
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od ShaWn »

Přesný datum ti asi nikdo neřekne a nejsi sám, kdo netrpělivě očekává update. Já čekuju Kies každý den, hned jak se update objeví, dam vědět ;-)
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od janiss »

Ok to som rad ze tu niekto na niecom maka a da vediet aj ostatnym :-)
lebo tuna mi vobec nikto neodpoveda na otazky.V teme o desire ked som mal desire taky problem vobec nebol.

-- doplnění předchozího příspěvku (úte zář 14, 2010 22:39) --

Ale bola oficialna sprava od samsungu ze to bude najneskor tento mesiac ci nie?
ShaWn
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon říj 05, 2009 13:14
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od ShaWn »

Teď jsem objevil čerstvý článek, kde je citovaná zpráva od finské pobočky Samsungu:

Kód: Vybrat vše

“definitely receiving new software for repairing froyo builds on the 22nd of September, with the build expected to be released on the 23rd”
Tak doufejme, že je to opravdu zpráva z důvěryhodného zdroje a těšme se na příští čtvrtek ;-)
Zdroj: http://androidspin.com/2010/09/13/rumor ... september/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů