Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od TMASKA »

poprosim o radu , kdyz si chci na sgs2 ( nemam s androidem moc zkusenosti ) flesnout jinou rom a mam udelanou zalohu , musim radeji jak na windows mobile na nove nahrane rom vsecky aplikace nahrat znova nebo muzu pouzit kompletmi zalohu a spustit ji v nove rom ?

pro ty co taky nevi ( ja uz vim ) nektere romky smazou vse nektere vse nechaji :)
jenicek340
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 01, 2011 16:53
Zařízení: SAMSUNG GT-S5830

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od jenicek340 »

dobry den., Chci se zeptat jak se ukladaji dat z telefonu na pametouvou kartu u telefonu samsung galaxy ace gt-s5830???kdyz jsem na internetu ta mi po chvili nskoci na obrazovku napis ze mam nedostatek interni pameti v telefonu..diky za radu
Lordzata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 12, 2009 11:32
Zařízení: HTC Desire HD 32GB Kingston

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lordzata »

zdravím, koupil jsem si Galasy S, doma mám jestě DHD, zajímá mě jedna vec, kdyz dám na svém DHD tlačítko domečku vratím se na prostřední obrazovku(mám jich 7 čili na 4), ale u Galasy S dám domeček a vratím se uplně na 1. a to jich tam mam opět 7. nejde to nejakym nastavením udelat a zvolit si na kterou plochu se budu vracet?
děkuji za rady
lacino88
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned zář 11, 2011 11:03
Zařízení: Samsung Wave S8500GT

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od lacino88 »

Od dnes mam novy SGS plus, a mam problem.. nejde mi napojit na wifi, cez orange mi data idu, aj market.. ale cez wifi ne.. mobil ukaze ze sa napojil na siet, ale ani net ani market nejdu.. vie niekto poradit?
pajka
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 05, 2012 20:10
Zařízení: nokia

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od pajka »

ahojte, mam doma dva tyzdne stary galaxy S- SCL (i9003) a podarilo sa mi na nom rozbit sklo. displej je v poriadku, len na skle je prasklina a cast pod nou nefunguje. v servise za vymenu pytali 3500 czk, co je viac ako ten mobil na pausal stal :/ a teraz na to proste nemam. no chcela objednat to sklo z ebayu a vymenit to doma. (teda, nie ja, ale proste nie v servise :D ) otazka - je pravda ze treba menit vsetko, aj displej, ked je prasknute len sklo? vraj je to nejako zlepene. lebo na ebayi maju same samostatne skla, tak neviem preco to tak predavaju, ked treba aj tak kupovat vsetko..
a este - mozem kupit aj sklo/displej na klasicky galaxy S (i9000), alebo musi byt presne tato 9003? lisia sa nejako?
diky vam :)
darko
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř srp 17, 2011 19:31
Zařízení: htc hd2 ROM 3.14

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od darko »

zdravím,měl jsem Galaxy S,ted mám HTC HD2 s Androidem.Důvodem výměny byl problém u Galaxy S s příjmem GPS (měl jsem 2.2. Froyo),na jakémsi foru se probíralo, že příčïnou je špatný kontakt GPS antény a řešilo se to vložením kousku papíru pod kryt,či výměnou celé antény.U mě to nepomohlo,a tak šel Galaxy z domu.U HD2 sice problém s příjem GPS není vůbec žádný,chytá ho dokonce i v cihlovém domku,ovšem schází mi Amoled displej a kvalitní fot´ák s hd videem,kterému HD2 nesahá ani po kotníky.Rád bych se k SGS vrátil,ale chtěl bych vědět,zda-li problémy s GPS byly jen kus od kusu,či hromadně a jestli se to dá nějak radikálně vyřešit.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od NeoPlex »

ja byt na tvem miste, tak si pockam do veletrhu v Barcelone, kde Samsung predstavi SGS3, potom ti klesne cena SGS2 a kup si ten... GPS na nem funguje bez problemu a jeste dostanes o kus lepsi zelezo nez je SGS.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Jumbo78 »

Co se týká problémů GPS na SGS - toto se týkalo některých prvních výrobních sérií. Já mám SGS z ledna 2011 a s GPS žáden problém. Po factory resetu do minuty fix 10 z 10 satelitů a poté již kdykoliv do 10 sekund...
Jinak, pokud by to bylo třeba, dá se po rootu použít aplikace GPSAIDS, nastavit server pro GPS data - cz.pool.ntp.org, občas aktualizovat a je to v pohodě.
Ale to by měla být záležitost pro výrobně starší kousky :D
RUM43
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 06, 2011 17:10
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od RUM43 »

Zdravím, mám problém se zobrazováním emailu. Mám účet u seznamu, a když s e chci připojit, tak mi to ház í mobilní verzi. Nevite nekdo, jak nastavit normalni zobrazeni jako je na PC?
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mahon »

Myslíš ve vestavěném email klientu nebo ve vestavěném prohlížeči ? Ve vestavěném klientu to nejde a pokud myslíš vestavěný internetový prohlížeč (ten nic jiného než mobilní verzi nezná) tak si nainstaluj Dolphin Browser nebo Opera a na stránce seznamu budeš mít e-mail jak v PC.
RUM43
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 06, 2011 17:10
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od RUM43 »

Myslel jsem internetový prohlížeč. Za Dolphin Browser děkuju, už to jede jako na PC, díky! :)
čokolada28
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 28, 2012 2:54
Zařízení: LG GT350

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od čokolada28 »

Krásné ráno, měla bych jeden menší problém. Rozbil se mi displej na Samsung i9000 Galaxy a nevím si rady kde bych mohla sehnat nový a pokud možno nejlevnější a jestli bych ho zvládla vyměnit sama. Děkuji předem za radu
jojina20
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: úte srp 11, 2009 9:09
Zařízení: SGS2

Re: Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od jojina20 »

Jestli je v záruce tak aby jsi o ni nepřišla tak asi britex. Pokud ne tak zkus pohledat na netu servisy co to dělají. Na galaxy mini je to do 1000 kč ofiko ale na S1 si myslím tak 3tis a to se nevyplatí. Displej objednat jde z ebay. Já jsem měl stejný problém u hd2 a nakonec jsem ji prodal i s prasklým displejem a vyšlo mi to nastejno jak kdybych koupil a vyměnil sám a prodal jako funkční. Na youtube najdeš videa jak na to.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů