Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
ondraraz
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát srp 13, 2010 15:16
Zařízení: Samsung I9000 Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od ondraraz »

laco73 píše:Ak napojite Galaxy S cez HDMI...
Galaxy S nemá HDMI.
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od laco73 »

Pardon...tak v pripade, ak by ho mal. Pripadne ak by som pouzil DLNA. Nema ale nahodou SG TV Out? ako sa zobrazuje stranka v tomto pripade?
wulfgreta
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned čer 13, 2010 11:46
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od wulfgreta »

Galaxy S sice nemá HDMI port, nisméně existuje kabel(snad přímo od samsungu),který se připojí k telefonu do micro USB a na druhé straně je HDMI...ale jak je to s rozlišením to nevím.
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od nofxsak »

s tím HDMI přes USB to asi tak žhavé bohužel nebude... nedávno jsem uvažoval, že to vyzkouším a pročítal různá fóra, ale nikde jsem nenašel člověka, kterému by to fungovalo. Po zapojení se obyčejně nic nedělo a neexistoval způsob jak to zprovoznit

navíc samsung microUSB->HDMI kabel pro galaxy S už nenabízí, takže by to nejspíš vzniklo jako nedorozumnění (ale podle toho co jsem četl tak pracuje na vývoji technologie, která by to umožňovala - Mobile High-Definition Link (MHDL))
wulfgreta
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned čer 13, 2010 11:46
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od wulfgreta »

já to viděl pouze na stránkách samsungu, ověřené to nemám a zkoušet jsem to taky nechtěl, takže to nemém ani načtené :-)(kabel, ještě když ho prodávali, stál kolem 1000 - to mě odradilo) a navíc jsem si pořídil kabel (3.5 jack => CINCH) a funguje celkem dobře(ale je to hold cinch takže na full HD televizi je to poznat)..pokud o tom někdo uvažuje, tak já si nepořídil kabel od samsungu, ale od nokie(CA - 75U), protože se dá sehnat do 100 korun(originál). Věc druhá-pokud to chcete k přehrávání filmů, prezentaci fotek a nebo prostě cokoliv jiného co zvládne DLNA a máte tu možnost i na TV, doporučuji raději to-je to bezdrátové(méně práce při připojování) a kvalita je mnohem vyšší.
RedMan
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: čtv dub 01, 2010 8:13
Zařízení: Samsung GALAXY S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od RedMan »

zdravím..Mám problém, když něco vyfotím a pak se na to chci podívat v galerii tak ta fotka tam není.. :-( když jdu na kartu pak DCIM /camera tak už tam jsou (ale po zvetšení nejdou posouvat je tam jakoby 1fotka 1/1 ) jak je dostat do galerie?? nevíte co s tím??prosím o rady dík
Uživatelský avatar
radaumacher
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: úte pro 21, 2010 11:54
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od radaumacher »

Zdravím, mám problém s horní lištou. Odmítá se mi vysouvat, přesněji vysune se buď jen ten krajní proužek nebo se vysune malý kousek a pak se zasekne. Nefunguje také rychlá změna intenzity podsvícení. Děkuji za každou radu
Bakllazaan
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 11, 2009 0:15
Zařízení: iPhone 4S
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Bakllazaan »

Začal jsem mít úplně stejný problém jako androiďák nade mnou.
Nemáš náhodou nainstalovaný Foursquare? Trochu ho podezřívám
Havris
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv čer 10, 2010 19:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Semily

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Havris »

Zdar lidi...měl jsem stejný problém ale ted se mi to už přes týden nestalo tak musím zaklepat...
možná to dělá nějaká aplikace.
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od nofxsak »

zdravim nedavno jsem zpozoroval dalsi problem... mozna je to pouze verzi rom (darky 9.2), ale pri pousteni mp3 pres speaker na telefonu mi hraje pouze levy kanal - nektere pisnicky jsou tedy orezany o druhy kanal... telefon ma nejspis mono speaker, ale o to mi nejde

jde mi o to, ze by pri prehravani mely hrat obe stopy v jednom kanalu, aby nedoslo k ochuzeni zvuku.... muzete pls nekdo testnout jestli se u vas chova stejne?

diky
wulfgreta
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned čer 13, 2010 11:46
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od wulfgreta »

já tedy moc hudbu přes repráček neposlouchám, ale mám taky Darky's ROM 9.2 a hraje jen jeden kanál...přes sluchátka naštěstí oba

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv bře 03, 2011 7:25) --

včera jsem nainstaloval novou verzi darky's rom(9.3) a navíc s kernelem speedmod. od té doby funguje přehrávání přes repráček jak má, takže chyba byla buď v kernelu nebo v romce ;)
Gobliner
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 12, 2011 18:01
Zařízení: Nokia N82

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Gobliner »

Zdravím, chtěl bych si v nejbližší době koupit Samsung Galaxy S a mám jeden dotaz: Když si koupím tento telefon a nebude z oficiální české distribuce takže šedivka a postupem času až to bude možné si do něj budu chtít dohrát FW 2.2 Gingerbread jestli po aktualizaci bude mít telefon češtinu nebo ne?Ptám se protože jsem byl majitelem několika nokíí kde pokud telefon nebyl z oficiální české distribuce tak po přehrání FW se čeština smazala a bylo možné vybrat pouze AJ a další jiné jazyky kromě češtiny a dále bylo nutné změnit PC a aktualizovat znovu.A dále jsou nějaké výrazné změny telefonu z dovozu a telefonu z oficiální české distribuce? Děkuji za odpověď :)
wulfgreta
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned čer 13, 2010 11:46
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od wulfgreta »

Je dost možné, že ve verzi 2.2 telefon už příjde - (verze 2.2 je FroYo, Gingerbread je až 2.3). Androidí verze nemá žádné jazykové varianty - jde pouze o jednu kde je vše, takže v telefonu čestinu mít budeš. Problém může nastat například u swypu(jeden ze způsobů psaní na telefonu), kde pak nemusíš mít český slovník, ale i to jde myslím doinstalovat.
Gobliner
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 12, 2011 18:01
Zařízení: Nokia N82

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Gobliner »

Dobře takže v tom případě se nemusím bát koupit mobilní telefon který nepochází z české distribuce tudíž je o několik tisíc levnější. Takže to chápu dobře že jediným rozdílem který poznám bude cena? :) to je docela fér :)
wulfgreta
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned čer 13, 2010 11:46
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od wulfgreta »

z tohohle důvodu myslím že ne, ale nevím jak je to s případným servisem
XeeS
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř lis 21, 2007 17:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Praha, Česká Republika

Android Market

Příspěvek od XeeS »

Nestalo se vám někomu, že se po delší době od koupi telefonu, či "resetu do továrního nastavení" přestal telefon stahovat aplikace??? Vše funguje normálně (Internet, AP), aplikaci (aktualizaci) v Marketu najdu, dám stáhnout, projdu procedury a pak jen problikne na liště ikonka stahování a napíše mi, že nelze stáhnout... A takhle to dělá u každé aplikace a přes jakékoli síťové rozhraní. Jo, stahování z Samsung App funguje normálně... Nemáte někdo zkušenost, nebo radu? :?: Díky moc... :wink:
wulfgreta
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned čer 13, 2010 11:46
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od wulfgreta »

Když to jde ze samsung apps a z marketu ne je chyba asi tam...zkus ještě přímou instalaci přímo z karty třeba. Když to půjde, bude to fakt nejspíš marketem. KDyž je to marketem tak by možná pomohlo odinstalovat všechny aktualizace...Menu>Nastavení>Aplikace>Správa Aplikací>Market>Odinstalovat aplikace...třeba to pomůže, přinejmenším to nic nezkazí
Betruger
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob dub 09, 2011 14:47
Zařízení: SGS

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Betruger »

Zdravim...chcel by som sa spytat ako je to RAM Galaxy S...v spravcovi uloh ukazuje 304 MB...mam to chapat tak ze tych zvysnych 200 MB je vyhradenych cisto pre system ??

a ako treba vykonat reinstalaciu systemu na tomto telefone ??...pripadne ak vie niekto kde je o tom pisane na fore poprosil by som link...Nokie to maju napriklad riesene takzvanym trojhmatom
Heblik
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 29, 2010 16:26
Zařízení: iPhone 4s

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Heblik »

Nerikej mi, ze to neni napsane v navodu. Jinak nastaveni---> soukromi-> obnovit tovarni nastaveni. Timto uvedes telefon do stavu jak kdyby jsi ho koupil novy. Samozrejme prijdes o vsechny data. J de to i pres trojhmat pokud ho nemas zablokovany. To uz si najdi pres google je to otazka minuty.
Vashut
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv kvě 05, 2011 17:30
Zařízení: Samsung Galaxy S (i9000)

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vashut »

wulfgreta píše:Když to jde ze samsung apps a z marketu ne je chyba asi tam...zkus ještě přímou instalaci přímo z karty třeba. Když to půjde, bude to fakt nejspíš marketem. KDyž je to marketem tak by možná pomohlo odinstalovat všechny aktualizace...Menu>Nastavení>Aplikace>Správa Aplikací>Market>Odinstalovat aplikace...třeba to pomůže, přinejmenším to nic nezkazí
Místo odinstalace ať zkusím vyčistit cache. Ta kolikrát dělá pěknej problém.

-> Betruger
Mobil má 512 RAM, z toho tech cca 200 bere čistě chod telefonu a dalších cca 150 berou aplikace, které spuštěné být "musí". Dá se to redukovat o nějakej ten MB, ale pak prohlížení telefonu ztratí ten šmrnc. Dalších 50 MB ti budou rozhodně brát programy, které se sami spouští + programy, které musíš nechat běhat na pozadí - noScroll service, Widget, custom liveWallpaper a jiné ;).

Každopádně nevěš hlavu, tech 100MB RAM, co ti zbude je pohoda na poslech hudby + Word/Opera na pozadí + hra (víc jsem toho opravdu zaplého neměl).

Sepsáno včera, akorát mi vypli net, tak se omlouvám za zpoždění ;)
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] a 64 hostů