Nelze odeslat SMS

Diskuzní fórum věnované komunikátoru HTC HD Mini
Odpovědět
andy_v
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte říj 26, 2010 18:00
Zařízení: HTC HD mini
Bydliště: Praha

Nelze odeslat SMS

Příspěvek od andy_v »

Dobrý den,nemá někdo prosím podobný problém?Při odesíláni SMS mi to píše nelze odeslat SMS.Příchozí SMS fungují normálně.Po vložení SIM do jiného mobilu odeslání funguje.HR, přehráti ROMKY mi nepomohlo.Středisko služeb zpráv mám nastaveno správně.Dokonce jsem byl zkusit u prodejce jiné HTC HD mini a to samé se opakovalo nelze odeslat sms.Paradox je že pokoď vložím do přístroje jinou SIMku tak odesílání funguje.Zkoušěl jsem už všechno možné co se psalo i na zahraničních forech a nic.
HTC HD mini ROM Photon_HTC_Europe_1.36.479.1
Windows Mobile 6.5.3
Operátor O2-paušál a na kartě je nahrám GSMBanking ---nemůže být třeba tady ten problém?
Díky

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv říj 28, 2010 15:43) --

Odesílání sms výřešeno!!!!!nevím co mě to dnes napadlo, ale zkusil jsem dát číslo sms střediska bez +420 teda poze 602909909
A SMS-MMS jdou odesílat/příjmat !!!!
Btihin
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 22, 2012 14:02
Zařízení: Sony Ericsson Live with Walkman WT19i black +8GB

Nelze odeslat SMS

Příspěvek od Btihin »

Ahoj, nastal u mě podobný problém jako u ostatních. Ve všech tématech se píše nelze odeslat sms, ale nikde není řečeno jak to vyřešit. Já tento problém mám trochu jiný.

Zprávu sice odešlu, ale nepřijde mi nazpět doručenka. To ale jen v případě že sms přesáhne limit 1 sms (160 znaků) nevíte někdo co s tím, než zkusím wipe?

Děkuji za pomoc Biti :roll:
Odpovědět

Zpět na „HTC HD Mini“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů