Budík

Diskuzní fórum věnované komunikátoru HTC HD Mini
Odpovědět
silhec
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte srp 24, 2010 9:30
Zařízení: Nokia 925

Budík

Příspěvek od silhec »

Telefon přes noc vypínám, rád bych ale využil budík. Na všech předchozích mobilech (bez windows) tato samozřejmá funkce šla. Proč u MINI ne? A jestli je to možné (nějakou aplikací atd.) vyřešit? Předem děkuji za odpověď.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Budík

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ne tohle opravdu možné není, Windows Mobile tohle jednoduše neumí. Stačí si zvyknout na to, že se telefon na noc kompletně nevypíná, ale jen se zhasne displej + pokud nechceš, aby tě někdo otravoval, tak vypneš telefonní modul a ráno jej zase aktivuješ (případně existují aplikace, které v nastavený čas GSM vypnout a opětovně zase zapnou). Mně už to za těch 5 let s Windows Mobile ani nepřijde :)
silhec
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte srp 24, 2010 9:30
Zařízení: Nokia 925

Budík

Příspěvek od silhec »

Dík za rychlou odpověď. Něčeho takového jsem se obával. No, co už...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Budík

Příspěvek od barberry.pha »

jak psal jirka nejlepsi reseni je dat telefonu to rezimu letadlo, tehdy se odpoji od gsm site ale da se vyuzivat dal, ale nikdo se nedovola,nepripojuje se k siti. Ja to tak pouzivam u vsech komunikatoru, nemusis mit strach o baterku v tomto rezimu,pokud ti nebezi nic napozadi, to baterku skoro nezere, vyjde to nastejno jako kdyz ho musis zapnout coz u komunikatoru je vlastne restart systemu takze ti najizdi uplne vsechno nanovo coz mi prijde docela zbytecny delat kazdy den.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Budík

Příspěvek od KVARK »

Jen taková připomínka, že ze všech Windows Mobile zařízení se dokáže z vypnutého stavu zapnout pouze Samsung Omnia 2 i8000 a Omnia PRO B7610. Je to díky speciálnímu budíku od Samsungu, který je provázaný hlouběji se systémem. Na ostatních zařízení nefunguje.

Nicméně mohu potvrdit, že pokud si na noc vypneš všechny komunikační moduly(telefon, BT, Wifi), tak ti za celou noc ubude max. kolem 5% baterie.
JackMichelin
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 19, 2011 12:29
Zařízení: HTC HD mini

Budík

Příspěvek od JackMichelin »

Zdravím,když si chceš nastavit budík,tak tímhle způsobem: jdi na menu -> nástroje -> připomenutí a tam si to nastavíš :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC HD Mini“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů