KOUPĚ HTC HD MINI

Diskuzní fórum věnované komunikátoru HTC HD Mini
Odpovědět
htcman
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob kvě 15, 2010 0:16
Zařízení: HTC HD mini

KOUPĚ HTC HD MINI

Příspěvek od htcman »

Před měsícem jsem si koupil HD mini,kvůli jeho super vzhledu a kompatibilitě systému s PC a nepřeberným množstvím programů a plikací pro velmi rozšířené windows,bohužel už jsem pochopil,že to byla chyba.Vzhled a velikost přístroje(třeba oproti Iphonu) a reakce odporového diplaye(oproti nokii n97mini) na jedničku,ale to je tak vše.Největší slabinou přístroje je to idiotské rozlišení 480x320,které na windows mobile nemá co dělat.Z obrovského množství nabýzeného softwaru pro win mobile,šlape na tomhle vývojářským HTC-čkářským úletu jen hrstka a to většinou ještě po úpravě.A nevím jak ostatní,ale já když si koupim nový telefon za deset tisíc,určitě nehodlám dělat 15x denně hardreset,přepisovat registry atd.,abych si do něj mohl nainstalovat aplikaci,kterou má kamarád už rok a půl v telefonu.A ani se vlastně nedivím,proč by vývojáři softwaru dělali nové aplikace pro nové přístroje v rozlišení starých ?Jediným pro mě rozumným vysvětlením,proč použily vývojáři v htc tenhle display je asi to,že ho měli nějakou dobu vyvynutej a vyrobenej a nechtěli ho vyhodit,tak ho takhle ještě prodali...Kdyby šlo ale jen o ty volitelné programy.Předinstalovaný přehrávač mp3 je v podstatě nepoužitelný(seká se,nekonečně dlouho načítá a ani nemluvím o id3 tazích,se kterými moc nekamarádí,ikdyž musí)Vzhledem k tomu,že jako link pro mp3 přehrávač na výchozí obrazovce může být jen tento HTC přehrávač a ne media player,rovnou jsem o toto tlačítko přišel(odebral ho)Samotný windows začíná na tomto přístroji už stávkovat taky.Microsoftáckej media player funguje o něco lépe,každé 3.-4.spuštění bliká display při stisknutí tlačítka library a nelze označit otevřít složku,kterou s ním chci přehrát.Jednou se dokonce zbláznil tak,že každý soubor přehrával zrychleně,asi tak 20x.po 2.restartu systému už byl v pohodě...Když si vemu,že je systém v původním stavu bez doinstalovaných programů a aplikací,ani si nechci předtavit co nastane,když se do něj začnou cpát...No,po jednom měsíci používání slušný problémy a zklamání:-)Když to teda shrnu,tak jestli si někdo plánujete koupi tohoto přístroje také kvůli tomu,že má windows,rovnou na něj zapomeňte,protože na něm stejně nic nefunguje a každej blbec se samsungem,nokií nebo lg bude mít mraky her a aplikací a ty na ně budeš s windowsama jen závistivě koukat....Kdybych měl teď v ruce deset tisíc na tel,tenhle přístroj bych si už určitě nekoupil....
htcman
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob kvě 15, 2010 0:16
Zařízení: HTC HD mini

KOUPĚ HTC HD MINI

Příspěvek od htcman »

Sorry,nechtěl jsem se nikoho dotknout.Sám jsem měl vždycky samsungy a nokie.Jen jsem tim chtěl poukázat na to,že největší výhoda oproti ostatním výrobcům ala windows mobile 6.5 pro je u tohoto přístroje pase....
Uživatelský avatar
JK
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 12, 2006 18:53
Zařízení: HTC HD Mini

KOUPĚ HTC HD MINI

Příspěvek od JK »

Tak !!! Jak bych začal : Jestli něco kupuju ... tak si o tom co kupuju něco zjistím!!! HTC HD Mini patří mezi nejlepší PDA co v dílně HTC vzniklo !!!! Jeho slabost je pouze nestandartní rozlišení, ale i to se postupně vyřeší! Každý den zjišťuji, že aplikace se pomocí různých ůprav dají využít i pro toto nestandartní rozlišení. To nemluvím o tom, že spostu aplikací jede i na tromto rozlišení! WM moblile je systém, který nabízí neuvěřitelné možnosti! Já osobně začínal s Motorolou MPX 200 a musím říct, že to tenkrát byla rasovina!!!! :-D Já jsem na HTC mini ocenil male rozměry a obrovskou svižnost systému! Sám osobně ve WM jedu od samotného začátku a musím říct, že Microsoft udělal obrovské skoky od uvedení prvních WM, ale ještě vetší skoky udělali všichni ti, kteří do WM vrtali a ukázali Microsoftu cestu, kam má jít! zejména těm ze skupiny xda-developers! - kde vývojáři mají nasazené lidi a šmírují celý web, aby měli pojem co vlastně lidi chtějí od systému. Já mám HTC Mini 14 dnů a jsem unešený! Problémy které uvádíš, jsem ani kouskem oka nezaznamenal. HTC Mini nebyla volba finančních prostředků..... Mohl jsem si koupit třeba HTC HD2 nebo přístroj třeba za 30 000,- nejsem nějak zvlášť omezený finančními prostředky. Tím se pochopitelně nechci chvástat. Téměř všichni co tady na foru jsme...Jsme SRDCAŘI Windows Phone.. ( řešíme a hlavně se bavíme ) ... Jesti nejsi takový, jako my, tak asi nejsi na správném foru..... Je mi 41 roků a ve škole jsem měl ruštinu, jazyk který je pro počítačový svět absolutně nepoužitelný! Přesto dýchám každou novinku nebo jen banální úpravu registru, jen se bavit nic víc....
Tak nebuť socanské jelito a dýchej to s námi!!!!!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

KOUPĚ HTC HD MINI

Příspěvek od htcjirka »

Chlapy kazdy ma svuj nazor,ale to cervene psane by jste mohli vynechat,vypada to dost nadrazene a pohrdave at uz je obsahem cokoliv.
htcman
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob kvě 15, 2010 0:16
Zařízení: HTC HD mini

KOUPĚ HTC HD MINI

Příspěvek od htcman »

pro JK:Opravdu srdcařský projev:-)Je vidět,že né každý člověk umí číst mezi řádky.Vůbec jsi nepochopil,co jsem tím myslel.Windows jsou super,ale ne na tomhle modelu.A jestli si myslíš,že vývojáři softwaru budou od rána do večera sedět u počítače a vymýšlet nebo upravovat všechny programy pro "malé" rozlišení jediného přístroje na světě,tak nevim nevim.Docela bych si přál,abys měl pravdu!Jakékoli jiné nové HTC s windows je na tom lépe,alespoň co se týče kompatibility softwaru.Já si ho koupil taky kvůli těm rozměrům a windowsům,ale teď lituju,že jsem nekoupil HD2,peníze u mě roli taky nehrály.Nekonec pro něj stejně asi půjdu...Navíc v době,kdy jsem mini kupoval ještě o něm nebyla žádná pořádná recenze,jen ty "vybalovací" videa prodejců,ale ne od žádného uživatele...Takže příště víc přemýšlej co čteš,než reaguješ!...
nowizz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: pon lis 06, 2006 14:34
Zařízení: HTC One S (Ville)
Bydliště: Pardubice

KOUPĚ HTC HD MINI

Příspěvek od nowizz »

Mám windows mobile již od MPx220 .... jedno je jisté, pořád jsou to windows a pořád bude potřeba úprava registrů a jiné zásahy. Od toho jsme fandové WM, kto se v tom nechce šťourat, ať si pořídí iPhone nebo nokii s monochromatickým displejem :)

Se svým HD mini (vlastním od června 2010) jsem maximálně spokojen. Vysoká rychlost, dobrá ovladatelnost a kompaktní rozměry opravdu značí, že se HTC vytáhlo. Co se týče nestandartního rozlišení - ze začátku to opravdu byl oříšek ale postupem času se dostávají do oběhu programy, které si s HVGA poradí, ikdyž třeba s malými úpravami v podobě přepisu souborů nebo jiných skinů (bez toho by to ale byla trošku nuda :-) )

Můžete se mnou souhlasit nebo ne, ale jak zmínil htcman - než si něco koupím, zjistím si nějaké info. Komunikátory nejsou rohlíky!!!
Odpovědět

Zpět na „HTC HD Mini“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů