Sony xperia z3 nejde zapnout

Diskuze o telefonech modelové řady Xperia se systémem Android (Z5/Compact, Z4, Z3…)
Odpovědět
Milan333
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 20, 2016 22:01
Zařízení: Sony xperia z3

Sony xperia z3 nejde zapnout

Příspěvek od Milan333 »

Ahoj potrboval bych poradit mam asi 3 tydny sony xperia z3 a hned druhy den mi spadl na zem a rozbilo se mi zadni sklo. Ovsem to neni hlavni problem od vcerejska mi nejde zapnout ani restartovat podle ostatnich rad zkousel sem i prehravat prez xperia companion ale mobil s pocitacem vubec nekomunikuje... Myslite si ze bude mit to rozbite sklo na reklamaci nejaky vliv predem diky za odpoved
mrnus
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned črc 03, 2016 20:26
Zařízení: UMI SUPER

Sony xperia z3 nejde zapnout

Příspěvek od mrnus »

Ahoj,
To , že nekomunikuje a tím že ti spadl může být uvolněný konektor na baterce, teda jestli vůbec nereaguje ani na nabíečku.
Milan333
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 20, 2016 22:01
Zařízení: Sony xperia z3

Sony xperia z3 nejde zapnout

Příspěvek od Milan333 »

mrnus píše:Ahoj,
To , že nekomunikuje a tím že ti spadl může být uvolněný konektor na baterce, teda jestli vůbec nereaguje ani na nabíečku.
Nereaguje vubec na nic a je mi divny ze az po nejakych 3 tydnech od ty doby co mi spadnul. Snad to uznaj na reklamaci jinak dik
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sony xperia z3 nejde zapnout

Příspěvek od htcjirka »

Anebo ti ji neuznají, spadl, tak je poreba pripadne nest následky.Zaruka je od věci co pokazil výrobce, ne uživatel.
mrnus
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned črc 03, 2016 20:26
Zařízení: UMI SUPER

Sony xperia z3 nejde zapnout

Příspěvek od mrnus »

To je asi jasné , pokud je prasklé sko a viditelné po pádu , že záruka padá.
Zkusit to můžeš, ale moc to nevidím na reklamaci spíše nějaký servis kde ti kouknou co s tím.
Jak říkám mohl se jen uvolnit konektor baterie přece jen po pádu mohl být narušený a je jen otázka času , že se "odepl" z desky.
dominix
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon říj 31, 2016 23:16
Zařízení: sony

Sony xperia z3 nejde zapnout

Příspěvek od dominix »

Milan333 píše:Ahoj potrboval bych poradit mam asi 3 tydny sony xperia z3 a hned druhy den mi spadl na zem a rozbilo se mi zadni sklo. Ovsem to neni hlavni problem od vcerejska mi nejde zapnout ani restartovat podle ostatnich rad zkousel sem i prehravat prez xperia companion ale mobil s pocitacem vubec nekomunikuje... Myslite si ze bude mit to rozbite sklo na reklamaci nejaky vliv predem diky za odpoved

ahoj mam presne taky isty problem! ako si doriesil tvoj mobil?
Odpovědět

Zpět na „Sony telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů