Xperia T3

Diskuze o telefonech modelové řady Xperia se systémem Android (Z5/Compact, Z4, Z3…)
Odpovědět
michal_d
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 27, 2015 10:13
Zařízení: Sony Xperia T3

Xperia T3

Příspěvek od michal_d »

Zdravím.
Mám telefon 4 měsíce.
Před týdnem jsem jej zapl na vibrace a měl ho v náprsní kapse. Začal hřát víc než když pracuje na plný výkon, byl v pohotovostním režimu a měl jsem práci tak jsem tomu nevěnoval pozornost. Druhý den se po přepnutí na vibrace problém po nějaké hodině opakoval. Ale to už jsem měl pocit že mi popálí kůži. Musel jsem ho vytáhnout. Ohnisko toho horka bylo kousek pod mini usb konektorem a dál se ohřívalo. Do chvíle že jsem jej vypnul, protože jsem měl pocit, že zahoří.
Asi hodinu jsem jej měl vypnutý dokud nevychladl. Extrémní zahřívání se už neopakovalo, ale telefon nepřepínám už na vibrace. V místě ohniska je ale poškozen displej, oranžová skvrna která se při zahřátí displeje zvětšuje. Zdá se mi že v om místě i telefon začal vrzat a taky že nepracuje tak výkonně jak předtím. Při prohlídnutí jsem si všiml, že mám škrábanec na plastovém rámečku okolo telefonu. Nejsem si vědom, že by mi nějak spadl.
Otázkou je, co to může být, respektive jaká je šance uznání reklamace. Telefon potřebuju a proto musím koupit něco jiného s androidem, ale jestli po měsíci řeknou, že mám smůlu tak třeba investuju něco víc.
Děkuji
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Xperia T3

Příspěvek od koumes »

To je na servis a nekde maji i nahradni smarty na zapujceni.
michal_d
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 27, 2015 10:13
Zařízení: Sony Xperia T3

Xperia T3

Příspěvek od michal_d »

Díky. A nevíte co to může být? Mě příjde jako by se nějak sežehla ta vrstva zespodu displeye, ani nevím co na tom místě je, že to začlo tak topit, jestli vibrační motorek. Každopádně na reklamaci jde a mám i trochu obavy se servisem. Pořádně to nafotím a zazálohuju.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Xperia T3

Příspěvek od koumes »

To jedine rozebrat,ale asi to bude neco na desce.
Odpovědět

Zpět na „Sony telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů