Xperia J nedostatok miesta na instalaciu aplikacie

Diskuze o telefonech modelové řady Xperia se systémem Android (Z5/Compact, Z4, Z3…)
Odpovědět
xxldzxx
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 22, 2014 20:51
Zařízení: Sony Xperia J

Xperia J nedostatok miesta na instalaciu aplikacie

Příspěvek od xxldzxx »

Zdravim. Mam problem s xperiou J. stale mi hlasi nedostatok ukladacieho priestoru. Mozem nainstalvoat iba obmedzeny pocet aplikacii, lebo viac sa mi ich nedovoli nainstalovat kvoli malej pamati. Aj ked apliakciu presuniem na sd kartu, cast stale ostane v mobile.

Pritom mam v mobile pamate dost. Po kliknuti na "Ukladaci priestor"" mi to zobrazuje tri pamate:
1. Pamat telefonu - velkost 754 MB z toho 571 MB zaberaju aplikacie a 91 MB je volnych (tato pamat podla vsetkeho robi problem)
2. Interny ukladaci priestor - 2 GB z toho 1,7 volnych
3. Karta SD - 4 GB z toho volnych 3,5 GB

Problem mi robi prva pamata ktorej je nesutale malo, uz nemam ani co vymazat, ani co presunut na kartu. ( btw. preco vlastne by som mal neico mazat ked mam dost pamate na kartach? Co je toto za smejdovi mobil ? :evil: )

Nastavil som si aj Root a ako internu pamat som nastavil externu kartu, ale nepomohlo mi to. Prva pamat tzn "Pamat telefonu" ostala rovnako velka.

C Osa s tmy da robit? Da sa zvacsit Pamat telefonu ?

Dakujem za pomoc.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Xperia J nedostatok miesta na instalaciu aplikacie

Příspěvek od tslany »

Hard reset. A nebo sep odívat, zda existuje ROM s jinak uspořádanou vnitřní pamětí, tj. jen jedna velká paměť namísto dvou rozdělených. Tak či tak je třeba se připravit na to, že bude třeba zálohovat a obnovit všechna data. A není to problém telefonu, jako spíš operačního systému.
Odpovědět

Zpět na „Sony telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů