Nezvoni při hovoru.

Diskuze o telefonech modelové řady Xperia se systémem Android (Z5/Compact, Z4, Z3…)
Odpovědět
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Nezvoni při hovoru.

Příspěvek od Iceman111 »

Dobry den mam problem se sony xperie L, že pri prichozim hovoru nezačne hrat melodie. Nedělá to pravidelně ale dela to celkem často. Zkousel jsem tovarni nastaveni i pripojit k sony companion a opravit firmware a po oprave jsem dal jeste tovarni nastaveni a bez jakehokoliv instalovani to stejne asi cca co 8 hovor udělalo. Ani to neděla pravidelně nevim co s tim. Nemate nekdo stejny problem nebo zkusenost co s tim. Prichozi hovor na displayi to zobrazi ale jen pul vteriny vydá ton a ztichne. Mam nastaveny vestaveny ton.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nezvoni při hovoru.

Příspěvek od koumes »

A nemas tam nejaky profil nastaveny?Nedela to nejaka apka?Zkousel si jine vyzvaneni?
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Nezvoni při hovoru.

Příspěvek od Iceman111 »

Nee profily nemam, a delalo to hned už po resetu bez aplikaci ale po pridani aplikaci se to zhorsilo a děla to časteji, melodie jsem take menil ale děla to taky. A jeste jedna zajimavost kdyz je zaply display tak zazvoni pokazde v momentě kdy uspim tak nehraje a ani nevibruje pritom mam vibrace zaple. Zkusim jeste zresetovat a znova zkouset.
Nikitka1910
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 02, 2013 23:00
Zařízení: Sony xperia l

Nezvoni při hovoru.

Příspěvek od Nikitka1910 »

Ahoj, koupili jsme si s přítelem tento mobil, mě funguje bez problémů, ale přítel má asi to samé co ty. Lidi si ztěžovali, že se mu nemůžou dovolat, že jim neberte telefon a na telefonu se ani nezobrazil nepřijatý hovor. Tak jsem mu zkoušela několikrát volat. Telefon sice zvonil, ale mě už to 3 krát zazvonilo a až potom začal vyzvánět jeho telefon. Několik sms mu také vůbec nedošlo... Zkoušeli jsme vyměnit sim a obnovit tovární nastavení, ale nic to nedělá. Desetkrát to prostě zvoní bez problému a pak to najednou zlobí... Můžu se zeptat, jestli už jsi to nějak vyřešil? Nebo někdo jiný - nemáte nějakou radu prosím?
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nezvoni při hovoru.

Příspěvek od koumes »

Tak to asi bude nejaky studenak na desce,jedine reseni je reklamace u prodejce.
radekmasek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 05, 2013 22:20
Zařízení: Prest

Nezvoni při hovoru.

Příspěvek od radekmasek »

Dobrý den vážení přátelé,
mám na vás velkou prosbu, jakožto znalce Androidu:

před nedávnem jsem náhodou provedl nějaké gesto na mém Prestigiu, po kterém se mi zobrazila na displeji celá historie všech kroků, které jsem v poslední době s telefonem provedl (byly tam všechny mnou provedené kroky... jako by takové hitorie v čase).

Ale ať se nyní snažím sebevíce, už teď na toto gesto nemohu přijít a marně se tuto funkci snažím nějak znovu vyvolat.

Mohli by ste mi prosím poradit, jak to udělat, aby se mi opět zobrazovala historie mé práce s mobilem?

moc předem děkuji,
Radek Mašek
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Nezvoni při hovoru.

Příspěvek od Iceman111 »

Nikitka1910: A zkoušeli jste kromě tovarniho nastaveni jeste pripojit k sony PC companion a cely system opravit. Pokud je system poškozeny stahne to ten samy a přehraje. Udelal jsem to taky a je to lepsi. Mam problem jen s tim že to sem tam nezazvoni (cca co 8hovor) jinak hovor to zobrazuje normalne. Pred tim resetem se mi stavalo že jsem si volal od manzelky a prisla mi sms ze jsem nedostupny a tak podobně. Je to jen tohle tak to nejak neřešim ale kdyby se to zhoršilo tak reklamace. Jo a neinstalovat aplikaci screen off ta mi to dorazila uplně!!!
BTW: dnes mi naskocila aktualizace na JB 4.2 zkus naaktualizovat treba bude zmena je to 15.3.A.0.26

Radek Mašek s tim tvým problémem netušim. Nemuže to mit nejakou apku prestigio.

Edit 19.11. tak mam po update asi 10 dní a zatim jede OK bez jedineho problému.
Odpovědět

Zpět na „Sony telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů