Proč mi nejde dotyková plocha na Sony Xperia P??

Diskuze o telefonech modelové řady Xperia se systémem Android (Z5/Compact, Z4, Z3…)
Odpovědět
Mauriciaaa
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 25, 2013 19:02
Zařízení: Sony Xperia P

Proč mi nejde dotyková plocha na Sony Xperia P??

Příspěvek od Mauriciaaa »

Chtěla bych poprosit o radu...Dnes jsem byla celkem dlouho se psem na procházce a byla fakt zima a mi přestala fungovat dotyková plocha...rozjede se nebo co mám dělat?? Prosím moc o rady
rraol
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned dub 11, 2010 21:15
Zařízení: LG Optimus Black
Bydliště: Praha 9 - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

Proč mi nejde dotyková plocha na Sony Xperia P??

Příspěvek od rraol »

Zdravím, důvody jsem osobně zažil u tohoto telefonu dva. za prvé - jakmile s tím vyjdu ven do mrazu začne to nehorázně blbnout, dokud telefon nepromrzne na venkovní teplotu v celém svém objemu. Dokud má místečka chladná i teplá, funguje obrazovka jak pod vlivem užralého autopilota. Redukuji to tím, že když se začnou dít věci ke kterým jsem nezavdal příčinu, zhasnu telefon zamykacím tlačítkem a chvíli ho třu v dlaních - to opakuju až dojde k nějaké rovnováze a pak je cca za 5 min klid.

Druhý důvod může být shodný s vadou v instalovaném software - reklamoval jsem to a přehráním v servisu v rámci reklamace se vše napravilo - téma bylo zde:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 60#p273170" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Sony telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů